Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
22.02.2020, godz. 11:30
Ljubno HS-94
P¦-k druż.

Drugi konkurs letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju wygrał reprezentant gospodarzy - Peter Prevc. Słoweniec po skokach na 115 i 106 metrów wyprzedził Jana Maturę. Trzeci był Jaka Hvala.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Tuż za podium znalazł się Robert Kranjec, który wczoraj został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. W czołówce zmie¶cili się także Danny Queck, Lukas Mueller, Borek Sedlak i wczorajszy triumfator - Anders Jacobsen.

Tym razem najlepszy z Polaków zaj±ł 15. pozycję, a był nim ponownie Bartłomiej Kłusek (107 i 96 m). Punktował także Olek Zniszczoł (26. miejsce).

Tym razem dyskwalifikacji było mniej, jednak załapał się na ni± Dawid Kubacki.

klasyfikacja generalna letniego Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Peter Prevc
Słowenia
115.0
106.0
264.3
2
Jan Matura
Czechy
104.5
115.0
261.6
3
Jaka Hvala
Słowenia
104.5
108.0
253.5
4
Robert Kranjec
Słowenia
98.5
110.0
244.8
5
Danny Queck
Niemcy
105.0
103.0
242.4
6
Lukas Mueller
Austria
101.0
107.0
241.9
7
Borek Sedlak
Czechy
101.5
105.0
239.7
8
Anders Jacobsen
Norwegia
106.0
99.5
238.4
9
Stephan Leyhe
Niemcy
101.0
103.5
236.1
10
Martin Cikl
Czechy
101.5
101.5
232.9
11
Daniel Wenig
Niemcy
103.5
100.0
232.8
 
Marinus Kraus
Niemcy
106.0
97.5
232.8
13
Jurij Tepes
Słowenia
110.5
94.0
232.6
14
Alexandre Mabboux
Francja
101.5
101.5
231.4
15
Bartłomiej Kłusek
Polska
107.0
96.0
230.9
16
David Unterberger
Austria
104.0
98.0
230.6
17
Manuel Poppinger
Austria
98.5
103.0
230.2
18
Dejan Judez
Słowenia
102.0
99.0
227.3
19
Martin Schmitt
Niemcy
98.5
101.5
226.5
20
Ilmir Hazetdinov
Rosja
104.5
95.5
226.0
21
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
107.5
92.0
225.1
22
Alexander Sardyko
Rosja
107.0
93.5
224.4
23
Tomaz Naglic
Słowenia
102.0
98.0
222.5
24
Peter Frenette
USA
99.5
99.0
219.8
25
Vegard Swensen
Norwegia
98.5
98.0
218.7
26
Aleksander Zniszczoł
Polska
98.5
98.5
218.1
27
Primoz Pikl
Słowenia
108.0
87.5
212.9
28
Robert Hrgota
Słowenia
104.0
90.0
207.7
29
Stefan Hayboeck
Austria
99.5
92.5
207.6
30
Matthew Rowley
Kanada
99.0
91.5
205.4
31
Anders Johnson
USA
100.0
90.0
205.0
32
Anze Semenic
Słowenia
98.5
90.5
202.7
33
Krzysztof Miętus
Polska
103.0
82.5
193.9
34
Andraz Pograjc
Słowenia
98.5
 
109.3
35
Ziga Mandl
Słowenia
98.0
 
108.4
36
Felix Schoft
Niemcy
98.0
 
107.9
37
Thomas Diethart
Austria
97.0
 
106.6
 
Krzysztof Biegun
Polska
97.0
 
106.6
39
Matic Kramarsic
Słowenia
96.5
 
106.2
40
Marcin Bachleda
Polska
97.0
 
106.1
41
Petr Chaadaev
Rosja
96.5
 
104.7
 
Benjamin Raffort
Francja
96.5
 
104.7
43
Mats Sohagen Berggaard
Norwegia
96.0
 
103.8
44
Cene Prevc
Słowenia
95.0
 
102.0
 
Michael Lunardi
Włochy
95.0
 
102.0
46
Nejc Dezman
Słowenia
95.5
 
101.9
47
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
94.5
 
101.1
48
Carl Nordin
Szwecja
93.5
 
99.3
49
Alexey Romashov
Rosja
93.5
 
98.8
50
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
94.0
 
98.7
51
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
92.5
 
97.0
52
Jan Maylaender
Niemcy
93.0
 
96.9
53
Roberto Dellasega
Włochy
93.0
 
96.4
54
Diego Dellasega
Włochy
92.5
 
95.0
55
Federico Cecon
Włochy
91.5
 
94.7
56
Pascal Egloff
Szwajcaria
91.5
 
94.2
57
Jan Ziobro
Polska
90.0
 
91.5
58
Eric Mitchell
Kanada
89.0
 
89.7
59
Pascal Kaelin
Szwajcaria
88.5
 
88.8
60
Clemens Aigner
Austria
87.0
 
86.1
61
Dusty Korek
Kanada
87.5
 
86.0
62
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
86.5
 
83.7
63
Pascal Sommer
Szwajcaria
86.0
 
82.8
64
Szymon Szostok
Polska
84.5
 
80.1
65
Stefan Huber
Austria
83.0
 
77.4
66
Alexander Mitz
Szwecja
82.5
 
76.5
67
Marat Zhaparov
Kazachstan
83.0
 
75.9
68
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
81.0
 
73.8
69
Johan Martin Brandt
Norwegia
80.5
 
72.4
70
Andrii Klymchuk
Ukraina
81.5
 
71.2
71
Akos Szilagyi
Węgry
63.5
 
39.3
72
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
58.0
 
23.9
73
Dawid Kubacki
Polska
DSQ
 
DSQ
74
Matjaz Pungertar
Słowenia
DSQ
 
DSQ
75
Vladimir Zografski
Bułgaria
DSQ
 
DSQ
76
Rok Zima
Słowenia
DSQ
 
DSQ
77
Emmanuel Chedal
Francja
DSQ
 
DSQ
78
Antonin Hajek
Czechy
DSQ
 
DSQ
79
Daniel Simov
Bułgaria
DSQ
 
DSQ
80
David Lazzaroni
Francja
DSQ
 
DSQ
81
Nicholas Alexander
USA
DSQ
 
DSQ
82
Faik Yuksel
Turcja
DSQ
 
DSQ
83
Shyngys Kalykov
Kazachstan
DSQ
 
DSQ

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2012 - wszystkie artykuły
Komentarze
borek99
Najbardziej ciesz± punkty Rowleya, jest szansa, że pojawi się na LGP w Polsce.
(09.07.2012, 14:06)
Pawmak
Ale dzisiaj słabo skoczył, byłby ok. 50. miejsca. Wczoraj co innego - na czołówkę się zanosiło. Dzisiaj szans na czołówkę pozbawiono Pungertara i niestety Kubackiego. Ale dzięki temu Zniszczoł i Schmitt mogli zapunktować, chociaż przez to też nie zapunktował Miętus, który co¶ nie ma formy - 4 konkursy i żadnego punktu CoC.

Dzielny Węgier znowu nie był ostatni :) Gorszych było 2 Kazachów, ale jeden z nich DSQ.
(08.07.2012, 19:07)
uskotko
Biedak Lazaniowy znów zdyskwalifikowany...
(08.07.2012, 18:56)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Peter Prevc wygrywa 2. konkurs w Kranju
CoC: Peter Prevc wygrywa 2. konkurs w Kranju

CoC: Peter Prevc wygrywa 2. konkurs w Kranju

Kalendarium
Krzysztof Leja
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Heim (1993)
Najbliższe zawody
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
12:00
P¦ kobiet Ljubno
13:00
P¦ Rasnov
14:00
P¦ Rasnov
22 lutego 2020 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:00
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs ind.
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich