Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Szwajcaria
Sztab szkoleniowy

kadra A: Ronny Hornschuh, Marvin Scherrer
kadra kobiet: Fabian Ebenhoch
Simon Ammann
Urodzony: 25 czerwca 1981
Miejsce urodzenia: Grabs
Miejsce zamieszkania: Unterwasser
Stan cywilny: żonaty
Klub: RG Churfirsten
Gregor Deschwanden
Urodzony: 27 lutego 1991
Miejsce urodzenia: Horw
Miejsce zamieszkania: Horw
Stan cywilny: kawaler
Klub: Horw
Luca Egloff
Urodzony: 6 czerwca 1995
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Grabserberg
Sandro Hauswirth
Urodzony: 29 sierpnia 2000
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Gstaad
Pascal Kaelin
Urodzony: 11 stycznia 1993
Miejsce urodzenia: Einsiedeln
Miejsce zamieszkania: Einsiedeln
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Einsiedeln
Gabriel Karlen
Urodzony: 10 marca 1994
Miejsce urodzenia: Boltigen
Miejsce zamieszkania: Einsiedeln
Stan cywilny: kawaler
Klub: Gstaad
Killian Peier
Urodzony: 28 marca 1995
Miejsce urodzenia: Einsiedeln
Miejsce zamieszkania: Einsiedeln
Stan cywilny: kawaler
Klub: Vallee du Joux
Andreas Schuler
Urodzony: 30 grudnia 1995
Miejsce urodzenia: Rothenthurm
Miejsce zamieszkania: Rothenthurm
Stan cywilny: kawaler
Klub: Einsiedeln
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich