Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Słowenia
Sztab szkoleniowy

kadra A: Goran Janus, Nejc Frank
kadra kobiet: Stane Baloh, Primoz Peterka
Tilen Bartol
Urodzony: 17 kwietnia 1997
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Ljublana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Sam Ihan
Jernej Damjan
Urodzony: 28 maja 1983
Miejsce urodzenia: Ljublana
Miejsce zamieszkania: Ljublana
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija
Nejc Dezman
Urodzony: 7 grudnia 1992
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Jaka Hvala
Urodzony: 15 lipca 1993
Miejsce urodzenia: Nova Gorica
Miejsce zamieszkania: Nova Gorica
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ponikve
Ziga Jelar
Urodzony: 22 paĽdziernika 1997
Miejsce urodzenia: Spodnja Besnica
Miejsce zamieszkania: Spodnja Besnica
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Rok Justin
Urodzony: 6 kwietnia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSD Stol Zirovnica
Robert Kranjec
Urodzony: 16 lipca 1981
Miejsce urodzenia: Ljublana
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: żonaty
Klub: SK Triglav Kranj
Jan Kus
Urodzony: 8 marca 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ilirija
Anze Lanisek
Urodzony: 20 kwietnia 1996
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Domzale
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Menges
Mitja Meznar
Urodzony: 30 czerwca 1988
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Trzic
Stan cywilny: kawaler
Klub: NSK Trzic
Andraz Modic
Urodzony: 23 paĽdziernika 1996
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Logatec
Tomaz Naglic
Urodzony: 18 lipca 1989
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Ziri
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Alpina Ziri
Aljaz Osterc
Urodzony: 2 marca 1999
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Ssk Velenje
Bor Pavlovcic
Urodzony: 27 czerwca 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Nd Ratece Planica
Andraz Pograjc
Urodzony: 26 wrze¶nia 1991
Miejsce urodzenia: Trbovlje
Miejsce zamieszkania: Kisovec
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Zagorje
Cene Prevc
Urodzony: 12 marca 1996
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Domen Prevc
Urodzony: 4 czerwca 1999
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Peter Prevc
Urodzony: 20 wrze¶nia 1992
Miejsce urodzenia: Selca
Miejsce zamieszkania: Kranj
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Triglav Kranj
Ernest Prislic
Urodzony: 30 wrze¶nia 1993
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Zagorje
Anze Semenic
Urodzony: 1 sierpnia 1993
Miejsce urodzenia: Kranj
Miejsce zamieszkania: Zadraga
Stan cywilny: kawaler
Klub: NSK Trzic Trifix
Rok Tarman
Urodzony: 18 paĽdziernika 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Nd Ratece Planica
Jurij Tepes
Urodzony: 14 lutego 1989
Miejsce urodzenia: Ljubljana
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: żonaty
Klub: SD Dolomiti
Timi Zajc
Urodzony: 26 kwietnia 2000
Miejsce urodzenia: Ljubno
Miejsce zamieszkania: Ljubno
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSK Ljubno BTC
Miran Zupancic
Urodzony: 11 listopada 1989
Miejsce urodzenia: Zagorje ob Savi
Miejsce zamieszkania: Zagorje ob Savi
Stan cywilny: kawaler
Klub: SK Zagorje
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich