Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Polska
Sztab szkoleniowy

kadra A: Stefan Horngacher, Zbigniew Klimowski, Grzegorz Sobczyk
kadra B: Radek Zidek
kadra C (młodzieżowa): Maciej Maciusiak, Wojciech Topór
Krzysztof Biegun
Urodzony: 21 maja 1994
Miejsce urodzenia: Gilowice
Miejsce zamieszkania: Gilowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: SSR LKS Sokół Szczyrk
Stanisław Biela
Urodzony: 2 kwietnia 1994
Miejsce urodzenia: Stare Bystre
Miejsce zamieszkania: Stare Bystre
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Stefan Hula
Urodzony: 29 wrze¶nia 1986
Miejsce urodzenia: Szczyrk
Miejsce zamieszkania: Szczyrk
Stan cywilny: żonaty
Klub: SS-R LZS Sokół Szczyrk
Dawid Jarz±bek
Urodzony: 3 marca 1999
Miejsce urodzenia: Leszczyny
Miejsce zamieszkania: Leszczyny
Stan cywilny: kawaler
Klub: TS Wisła Zakopane
Przemysław Kantyka
Urodzony: 15 grudnia 1996
Miejsce urodzenia: -
Miejsce zamieszkania: -
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Dominik Kastelik
Urodzony: 9 czerwca 1998
Miejsce urodzenia: Gilowice
Miejsce zamieszkania: Gilowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: SS-R LZS Sokol Szczyrk
Bartłomiej Kłusek
Urodzony: 15 stycznia 1993
Miejsce urodzenia: Buczkowice
Miejsce zamieszkania: Buczkowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Jakub Kot
Urodzony: 19 stycznia 1990
Miejsce urodzenia: Limanowa
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Maciej Kot
Urodzony: 9 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: Limanowa
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: kawaler
Klub: AZS Zakopane
Dawid Kubacki
Urodzony: 12 marca 1990
Miejsce urodzenia: Nowy Targ
Miejsce zamieszkania: Nowy Targ
Stan cywilny: kawaler
Klub: TS Wisła Zakopane
Krzysztof Leja
Urodzony: 21 lutego 1996
Miejsce urodzenia: Koniówka
Miejsce zamieszkania: Koniówka
Stan cywilny: kawaler
Klub: AZS Zakopane
Krzysztof Miętus
Urodzony: 8 marca 1991
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Dzianisz
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Klemens Murańka
Urodzony: 31 sierpnia 1994
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Zakopane
Stan cywilny: żonaty
Klub: TS Wisła Zakopane
Tomasz Pilch
Urodzony: 20 paĽdziernika 2000
Miejsce urodzenia: Wisła
Miejsce zamieszkania: Wisła
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSS Wisła
Adam Ruda
Urodzony: 18 listopada 1995
Miejsce urodzenia: Dydnia
Miejsce zamieszkania: Dydnia
Stan cywilny: kawaler
Klub: ZTS Zakucie Zagórz
Andrzej Stękała
Urodzony: 30 czerwca 1995
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Dzianisz
Stan cywilny: kawaler
Klub: AZS Zakopane
Kamil Stoch
Urodzony: 25 maja 1987
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Z±b
Stan cywilny: żonaty
Klub: WKS Zakopane
Paweł W±sek
Urodzony: 2 czerwca 1999
Miejsce urodzenia: Ustroń
Miejsce zamieszkania: Ustroń
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSS Wisła
Jakub Wolny
Urodzony: 15 maja 1995
Miejsce urodzenia: Wilkowice
Miejsce zamieszkania: Wilkowice
Stan cywilny: kawaler
Klub: LKS Klimczok Bystra
Andrzej Zapotoczny
Urodzony: 16 paĽdziernika 1991
Miejsce urodzenia: Zakopane
Miejsce zamieszkania: Biały Dunajec
Stan cywilny: kawaler
Klub: Start Krokiew Zakopane
Jan Ziobro
Urodzony: 24 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: Rabka Zdrój
Miejsce zamieszkania: Spytkowice
Stan cywilny: żonaty
Klub: WKS Zakopane
Aleksander Zniszczoł
Urodzony: 8 marca 1994
Miejsce urodzenia: Cieszyn
Miejsce zamieszkania: Wisła
Stan cywilny: kawaler
Klub: KS Wisła Ustronianka
Piotr Żyła
Urodzony: 16 stycznia 1987
Miejsce urodzenia: Cieszyn
Miejsce zamieszkania: Ustroń
Stan cywilny: żonaty
Klub: KS Wisła Ustronianka
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich