Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
24.08.2018, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Niemcy
Sztab szkoleniowy

kadra 1A: Werner Schuster, Stefan Horngacher, Christian Winkler
kadra kobiet: Andreas Bauer, Christian Bruder
Moritz Baer
Urodzony: 16 maja 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SF Gmund-Duernbach
Sebastian Bradatsch
Urodzony: 8 maja 1996
Miejsce urodzenia: Oberhof
Miejsce zamieszkania: Trusetal / Oberhof
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSC 07 Ruhla
Markus Eisenbichler
Urodzony: 3 kwietnia 1991
Miejsce urodzenia: Siegsdorf
Miejsce zamieszkania: Siegsdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: TSV Siegsdorf
Richard Freitag
Urodzony: 14 sierpnia 1991
Miejsce urodzenia: Erlabrunn
Miejsce zamieszkania: Breitenbrunn
Stan cywilny: kawaler
Klub: SG Nickelhuette Aue
Severin Freund
Urodzony: 11 maja 1988
Miejsce urodzenia: Freyung
Miejsce zamieszkania: Waldkirchen
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV DJK Rastbuechl
Tim Fuchs
Urodzony: 3 sierpnia 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Degenfeld
Karl Geiger
Urodzony: 11 lutego 1993
Miejsce urodzenia: Oberstdorf
Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Oberstdorf
Julian Hahn
Urodzony: 7 listopada 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SG Nickelhuette Aue
Martin Hamann
Urodzony: 10 kwietnia 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Nickelhuette Aue
Felix Hoffmann
Urodzony: 14 października 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SWV Goldlauter
Marinus Kraus
Urodzony: 13 lutego 1991
Miejsce urodzenia: Rosenheim
Miejsce zamieszkania: Oberaudorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Oberaudorf
Stephan Leyhe
Urodzony: 5 stycznia 1992
Miejsce urodzenia: Schwalefeld
Miejsce zamieszkania: Hinterzarten
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Willingen
Dominik Maylaender
Urodzony: 20 marca 1995
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: Stubersheim
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Degenfeld
Pius Paschke
Urodzony: 20 maja 1990
Miejsce urodzenia: Kiefersfelden
Miejsce zamieszkania: Kiefersfelden
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Kiefersfelden
Constantin Schmid
Urodzony: 27 listopada 1999
Miejsce urodzenia: Oberaudorf
Miejsce zamieszkania: Oberaudorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Oberaudorf
Fabian Seidl
Urodzony: 23 czerwca 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sc Auerbach
David Siegel
Urodzony: 28 sierpnia 1996
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: SV Baiersbronn
Lukas Wagner
Urodzony: 7 marca 1995
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV 08 Lauscha
Andreas Wank
Urodzony: 18 lutego 1988
Miejsce urodzenia: Halle/Saale
Miejsce zamieszkania: Domnitz
Stan cywilny: kawaler
Klub: WSV Oberhof 05
Andreas Wellinger
Urodzony: 28 sierpnia 1995
Miejsce urodzenia: Ruhpolding
Miejsce zamieszkania: Weißbach / Inzell
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Ruhpolding
Paul Winter
Urodzony: 5 października 1997
Miejsce urodzenia: Oberstdorf
Miejsce zamieszkania: Oberstdorf
Stan cywilny: kawaler
Klub: SC Willingen
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Henning Stensrud
Dziś urodziny obchodzą:
Thomas Hoerl (1981)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2018 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
12:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
24 sierpnia 2018 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
25 sierpnia 2018 (sobota)
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
7 września 2018 (piątek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
12:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening M
14:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje M
20:00
CoC Stams
odprawa techniczna
8 września 2018 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomości
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomości!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich