Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
8
9
11
15
16
17
18
22
24
26
29
luty 2016
Najbliższe zawody
13.02.2016, godz. 02:30
Eau Clair HS-95
(FIS Cup)
Japonia
Sztab szkoleniowy

kadra A: Tomoharu Yokokawa, Hideharu Miyahira, Masahiko Harada
kadra kobiet: Takahiro Ogawa, Janko Zwitter
Shohtaroh Hosoda
Urodzony: 2 grudnia 1991
Miejsce urodzenia: Sapporo
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Hokusho University
Daiki Ito
Urodzony: 27 grudnia 1985
Miejsce urodzenia: Shimokawa
Miejsce zamieszkania: Shimokawa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tsuchiya Home
Kenshiro Ito
Urodzony: 8 stycznia 1990
Miejsce urodzenia: Shimokawa
Miejsce zamieszkania: Shimokawa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Shimokawa High School
Noriaki Kasai
Urodzony: 6 czerwca 1972
Miejsce urodzenia: Shimokawa
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tsuchiya Home
Junshiro Kobayashi
Urodzony: 11 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: Hachimantai Iwate
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tokai University
Kento Sakuyama
Urodzony: 3 lipca 1990
Miejsce urodzenia: Iiyama Nagano
Miejsce zamieszkania: Nagano
Stan cywilny: kawaler
Klub: Kitano Construction
Reruhi Shimizu
Urodzony: 4 grudnia 1993
Miejsce urodzenia: Myoko
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Megmilk Snow Brand Ski Team
Taku Takeuchi
Urodzony: 20 maja 1987
Miejsce urodzenia: Iiyama Nagano
Miejsce zamieszkania: Nagano
Stan cywilny: kawaler
Klub: Puijon Hiihtoseura
Shohei Tochimoto
Urodzony: 21 grudnia 1989
Miejsce urodzenia: Sapporo
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sjoshi Gaken High School
Hiroaki Watanabe
Urodzony: 18 wrze¶nia 1991
Miejsce urodzenia: Iwamizawa
Miejsce zamieszkania: Tokio
Stan cywilny: kawaler
Klub: Nihon University
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Najbliższe zawody
13 lutego 2016 (sobota)
01:30
FIS Cup Eau Claire
konkurs indywidualny
02:30
FIS Cup Eau Claire
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:00
Alpen Cup Kranj
seria próbna
11:30
Alpen Cup Kranj
konkurs indywidualny
12:30
CoC Zakopane
konkurs indywidualny
12:45
P¦k Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ Vikersund
test skoczni
14:00
P¦k Ljubno
konkurs indywidualny
15:00
P¦ Vikersund
kwalifikacje
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Jaki kraj wygra Puchar Narodów 2015/16?
Norwegia
Niemcy
Słowenia
Austria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2016 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich