Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
4
5
6
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
29
31
grudzień 2017
Najbliższe zawody
26.12.2017, godz. 14:00
Wisła HS-134
(MP)
Japonia
Sztab szkoleniowy

kadra A: Tomoharu Yokokawa, Hideharu Miyahira, Masahiko Harada
kadra kobiet: Takahiro Ogawa, Janko Zwitter
Shohtaroh Hosoda
Urodzony: 2 grudnia 1991
Miejsce urodzenia: Sapporo
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Hokusho University
Daiki Ito
Urodzony: 27 grudnia 1985
Miejsce urodzenia: Shimokawa
Miejsce zamieszkania: Shimokawa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tsuchiya Home
Kenshiro Ito
Urodzony: 8 stycznia 1990
Miejsce urodzenia: Shimokawa
Miejsce zamieszkania: Shimokawa
Stan cywilny: kawaler
Klub: Shimokawa High School
Noriaki Kasai
Urodzony: 6 czerwca 1972
Miejsce urodzenia: Shimokawa
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tsuchiya Home
Junshiro Kobayashi
Urodzony: 11 czerwca 1991
Miejsce urodzenia: Hachimantai Iwate
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tokai University
Kento Sakuyama
Urodzony: 3 lipca 1990
Miejsce urodzenia: Iiyama Nagano
Miejsce zamieszkania: Nagano
Stan cywilny: kawaler
Klub: Kitano Construction
Reruhi Shimizu
Urodzony: 4 grudnia 1993
Miejsce urodzenia: Myoko
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Megmilk Snow Brand Ski Team
Taku Takeuchi
Urodzony: 20 maja 1987
Miejsce urodzenia: Iiyama Nagano
Miejsce zamieszkania: Nagano
Stan cywilny: kawaler
Klub: Puijon Hiihtoseura
Shohei Tochimoto
Urodzony: 21 grudnia 1989
Miejsce urodzenia: Sapporo
Miejsce zamieszkania: Sapporo
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sjoshi Gaken High School
Hiroaki Watanabe
Urodzony: 18 wrze¶nia 1991
Miejsce urodzenia: Iwamizawa
Miejsce zamieszkania: Tokio
Stan cywilny: kawaler
Klub: Nihon University
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Boy van Baarle
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 grudnia 2017 (wtorek)
10:30
MP Wisła
odprawa techniczna
11:45
MP Wisła
oficjalny trening
12:45
MP Wisła
kwalifikacje
14:00
MP Wisła
konkurs indywidualny
27 grudnia 2017 (¶roda)
10:30
CoC Engelberg
odprawa techniczna
14:30
CoC Engelberg
oficjalny trening
15:30
CoC Engelberg
seria próbna
17:00
CoC Engelberg
konkurs ind.
28 grudnia 2017 (czwartek)
12:00
CoC Engelberg
seria próbna
13:00
CoC Engelberg
konkurs ind.
17:30
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
18:00
TCS Ga-Pa
odprawa techniczna
29 grudnia 2017 (pi±tek)
14:30
TCS Oberstdorf
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich