Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Czechy
Sztab szkoleniowy

kadra A: Richard Schallert, Radek Zidek
kadra kobiet: Jaroslav Sakala
Lukas Hlava
Urodzony: 10 wrze¶nia 1984
Miejsce urodzenia: Turnov
Miejsce zamieszkania: Harrachov
Stan cywilny: kawaler
Klub: Dukla Liberec
Frantisek Holik
Urodzony: 23 paĽdziernika 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Lsk Lomnice nad popelkou
Milos Kadlec
Urodzony: 26 listopada 1992
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Skl Nove Mesto na Moravce
Roman Koudelka
Urodzony: 9 lipca 1989
Miejsce urodzenia: Turnov
Miejsce zamieszkania: Lomnice nad Popelkou
Stan cywilny: kawaler
Klub: LSK Lomnice nad Popelkou
Cestmir Kozisek
Urodzony: 9 listopada 1991
Miejsce urodzenia: Jilemnice
Miejsce zamieszkania: Lomnice nad Popelkou
Stan cywilny: kawaler
Klub: LSK Lomnice nad Popelkou
Viktor Polasek
Urodzony: 18 lipca 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sk Nove mesto na morave
Filip Sakala
Urodzony: 21 maja 1996
Miejsce urodzenia: Frenstat pod Radhostem
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tj Frenstat pod radhostem
Vojtech Stursa
Urodzony: 3 sierpnia 1995
Miejsce urodzenia: Nove Mesto na Morave
Miejsce zamieszkania: Breziny
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sk Nove Mesto na Morave
Tomas Vancura
Urodzony: 10 wrze¶nia 1996
Miejsce urodzenia: Valasske Mezirici
Miejsce zamieszkania: Hutisko-solanec
Stan cywilny: kawaler
Klub: TJ Dukla Liberec
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Frantisek Holik
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich