Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
26.01.2018, godz. 02:30
Sapporo HS-100
(CoC)
Czechy
Sztab szkoleniowy

kadra A: Richard Schallert, Radek Zidek
kadra kobiet: Jaroslav Sakala
Lukas Hlava
Urodzony: 10 wrze¶nia 1984
Miejsce urodzenia: Turnov
Miejsce zamieszkania: Harrachov
Stan cywilny: kawaler
Klub: Dukla Liberec
Frantisek Holik
Urodzony: 23 paĽdziernika 1998
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Lsk Lomnice nad popelkou
Milos Kadlec
Urodzony: 26 listopada 1992
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Skl Nove Mesto na Moravce
Roman Koudelka
Urodzony: 9 lipca 1989
Miejsce urodzenia: Turnov
Miejsce zamieszkania: Lomnice nad Popelkou
Stan cywilny: kawaler
Klub: LSK Lomnice nad Popelkou
Cestmir Kozisek
Urodzony: 9 listopada 1991
Miejsce urodzenia: Jilemnice
Miejsce zamieszkania: Lomnice nad Popelkou
Stan cywilny: kawaler
Klub: LSK Lomnice nad Popelkou
Viktor Polasek
Urodzony: 18 lipca 1997
Miejsce urodzenia: b.d.
Miejsce zamieszkania: b.d.
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sk Nove mesto na morave
Filip Sakala
Urodzony: 21 maja 1996
Miejsce urodzenia: Frenstat pod Radhostem
Miejsce zamieszkania: Ljubljana
Stan cywilny: kawaler
Klub: Tj Frenstat pod radhostem
Vojtech Stursa
Urodzony: 3 sierpnia 1995
Miejsce urodzenia: Nove Mesto na Morave
Miejsce zamieszkania: Breziny
Stan cywilny: kawaler
Klub: Sk Nove Mesto na Morave
Tomas Vancura
Urodzony: 10 wrze¶nia 1996
Miejsce urodzenia: Valasske Mezirici
Miejsce zamieszkania: Hutisko-solanec
Stan cywilny: kawaler
Klub: TJ Dukla Liberec
« wszystkie sylwetki
Sylwetki zawodników
Sylwetki zawodników

Sylwetki zawodników

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
25 stycznia 2018 (czwartek)
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
26 stycznia 2018 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
oficjalny trening HS-100
01:30
CoC Sapporo
seria próbna HS-100
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind. HS-100
09:00
P¦k Ljubno
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
P¦k Ljubno
oficjalny trening
14:00
P¦k Ljubno
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
27 stycznia 2018 (sobota)
00:30
CoC Sapporo
oficjalny trening HS-137
01:30
CoC Sapporo
seria próbna HS-137
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind. HS-137
12:45
P¦k Ljubno
seria próbna
14:00
P¦k Ljubno
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
inny Polak
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Daniel Andre Tande
Stefan Kraft
Junshiro Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich