Skokinarciarskie.pl
Zarejestruj się!
Strona główna
Zasady gry
Klasyfikacje
Regulamin
Listy startowe FIS
www.skokinarciarskie.pl »
Jak typować? 1. Wskaż, kto - Twoim zdaniem - zajmie czołowe miejsca w konkursie. 2. Wy¶lij swoje typy jak najwcze¶niej i zdob±dĽ bonusy. 3. Zbieraj punkty do klasyfikacji generalnej. 4. Zostań zwycięzc±!
meble biurowe Warszawa
Typowania z podliczon± punktacj±
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła
Polska
P¦ druż.
HS-134
19.11.2017, godz. 15:00
Wisła
Polska
HS-134
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka
Finlandia
P¦ druż.
HS-142
26.11.2017, godz. 15:00
Ruka
Finlandia
HS-142
01.12.2017, godz. 16:00
Lillehammer
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-100
02.12.2017, godz. 16:15
Niżny Tagił
Rosja
HS-134
02.12.2017, godz. 17:15
Lillehammer
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-100
03.12.2017, godz. 10:45
Lillehammer
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-138
03.12.2017, godz. 16:00
Niżny Tagił
Rosja
HS-134
07.12.2017, godz. 19:00
Whistler
Kanada
FIS Cup kobiet
HS-106
07.12.2017, godz. 22:30
Whistler
Kanada
FIS Cup
HS-106
08.12.2017, godz. 19:00
Whistler
Kanada
FIS Cup kobiet
HS-106
08.12.2017, godz. 21:45
Whistler
Kanada
FIS Cup
HS-106
09.12.2017, godz. 16:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
P¦ druż.
HS-142
09.12.2017, godz. 21:00
Whistler
Kanada
CoC
HS-106
10.12.2017, godz. 15:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
10.12.2017, godz. 20:00
Whistler
Kanada
CoC
HS-106
15.12.2017, godz. 16:00
Notodden
Norwegia
FIS Cup
HS-98
15.12.2017, godz. 19:15
Notodden
Norwegia
CoC kobiet
HS-98
16.12.2017, godz. 11:45
Notodden
Norwegia
CoC kobiet
HS-98
16.12.2017, godz. 12:30
Hinterzarten
Niemcy
P¦ kobiet druż.
HS-108
16.12.2017, godz. 15:00
Notodden
Norwegia
FIS Cup
HS-98
16.12.2017, godz. 16:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
16.12.2017, godz. 17:00
Ruka
Finlandia
CoC
HS-142
17.12.2017, godz. 09:00
Ruka
Finlandia
CoC
HS-142
17.12.2017, godz. 14:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
17.12.2017, godz. 15:30
Hinterzarten
Niemcy
Puchar ¦wiata kobiet
HS-108
27.12.2017, godz. 17:00
Engelberg
Szwajcaria
CoC
HS-140
28.12.2017, godz. 13:00
Engelberg
Szwajcaria
CoC
HS-140
30.12.2017, godz. 16:30
Oberstdorf
Niemcy
P¦/TCS
HS-137
01.01.2018, godz. 14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
P¦/TCS
HS-140
04.01.2018, godz. 14:00
Innsbruck
Austria
P¦/TCS
HS-130
06.01.2018, godz. 14:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
CoC
HS-142
06.01.2018, godz. 17:00
Bischofshofen
Austria
P¦/TCS
HS-140
07.01.2018, godz. 13:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
CoC
HS-142
10.01.2018, godz. 17:00
Bischofshofen
Austria
CoC
HS-142
11.01.2018, godz. 10:00
Bischofshofen
Austria
CoC
HS-142
13.01.2018, godz. 03:00
Sapporo
Japonia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-100
13.01.2018, godz. 11:30
Zakopane
Polska
FIS Cup
HS-134
13.01.2018, godz. 14:15
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
P¦ loty
HS-235
14.01.2018, godz. 03:00
Sapporo
Japonia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-100
14.01.2018, godz. 10:30
Zakopane
Polska
FIS Cup
HS-134
Wszystkie typowania
Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
1
Mundo
1280
2
Tomas17
1080
3
Marcel
1040
4
Dominika94
1000
 
kaziano1
1000
1
Glon
7015
2
ToomasW
6470
3
korus
6115
4
Darnak16
6100
5
kibicniedzielny
6040
1
Mundo
2520
2
Dominika94
2320
3
Krystian Rosiak
2240
1
madeb
1780
2
Flywronka
1720
3
Glon
1660
1
kmailek1997
1160
2
Hektor2001
1145
3
Presto
1140
1
ToomasW
1070
2
DragonL
1040
 
Glon
1040
1
Glon
1155
2
kibicniedzielny
1030
3
Darnak16
965