Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kazuyoshi Funaki
Japonia
785.6
 
2
Kristian Brenden
Norwegia
757.6
-28.0
3
Andreas Widhölzl
Austria
738.9
-46.7
4
Janne Ahonen
Finlandia
737.0
-48.6
5
Adam Małysz
Polska
701.8
-83.8
6
Primoz Peterka
Słowenia
683.5
-102.1
7
Bruno Reuteler
Szwajcaria
682.3
-103.3
8
Havard Lie
Norwegia
669.6
-116.0
9
Simen Berntzen
Norwegia
656.3
-129.3
10
Dieter Thoma
Niemcy
647.9
-137.7
11
Noriaki Kasai
Japonia
576.0
-209.6
12
Jani Soininen
Finlandia
575.7
-209.9
13
Masahiko Harada
Japonia
568.2
-217.4
14
Akira Higashi
Japonia
562.5
-223.1
15
Ville Kantee
Finlandia
557.3
-228.3
16
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
553.8
-231.8
17
Didier Mollard
Francja
548.8
-236.8
18
Robert Mateja
Polska
546.3
-239.3
19
Hiroya Saito
Japonia
543.9
-241.7
20
Martin Höllwarth
Austria
543.3
-242.3
21
Christof Duffner
Niemcy
531.1
-254.5
22
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
519.3
-266.3
23
Kenji Suda
Japonia
513.7
-271.9
24
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
505.9
-279.7
25
Takanobu Okabe
Japonia
499.5
-286.1
26
Nicolas Dessum
Francja
499.1
-286.5
 
Lasse Ottesen
Norwegia
499.1
-286.5
28
Marco Steinauer
Szwajcaria
496.7
-288.9
29
Frantisek Jez
Czechy
472.0
-313.6
30
Pasi Kytoesaho
Finlandia
436.7
-348.9
31
Espen Bredesen
Norwegia
433.0
-352.6
32
Hansjörg Jäkle
Niemcy
429.7
-355.9
33
Kent Johanssen
Norwegia
424.3
-361.3
34
Robert Meglic
Słowenia
417.1
-368.5
35
Jussi Hautamäki
Finlandia
396.6
-389.0
36
Lucas Chevalier-Girod
Francja
375.7
-409.9
37
Ralf Gebstedt
Niemcy
355.3
-430.3
38
Wilhelm Brenna
Norwegia
352.5
-433.1
39
Robert Krenek
Czechy
333.2
-452.4
40
Kimmo Savolainen
Finlandia
303.5
-482.1
41
Reinhard Schwarzenberger
Austria
294.0
-491.6
42
Kazuya Yoshioka
Japonia
284.1
-501.5
43
Peter Zonta
Słowenia
282.3
-503.3
44
Roberto Cecon
Włochy
279.6
-506.0
45
Jakub Suchacek
Czechy
267.0
-518.6
46
Stefan Horngacher
Austria
260.4
-525.2
47
Jakub Janda
Czechy
257.0
-528.6
48
Tero Koponen
Finlandia
249.6
-536.0
49
Jerome Gay
Francja
218.5
-567.1
50
Gerd Siegmund
Niemcy
215.8
-569.8
51
Ronny Hornschuh
Niemcy
214.5
-571.1
52
Tomas Goder
Czechy
181.1
-604.5
53
Wojciech Skupień
Polska
176.9
-608.7
54
Urban Franc
Słowenia
122.1
-663.5
55
Sven Hannawald
Niemcy
103.6
-682.0
56
Sarno Gostisa
Słowenia
100.4
-685.2
57
Marian Bielcik
Słowacja
96.9
-688.7
58
Tomas Goder
Czechosłowacja
89.6
-696.0
59
Sturle Holseter
Norwegia
83.9
-701.7
60
Jani Mattila
Finlandia
76.2
-709.4
61
Valery Kobelev
Rosja
48.5
-737.1
62
Fredrik Johansson
Szwecja
35.6
-750.0
63
Rickard Froeier
Szwecja
31.1
-754.5
 
Johan Munters
Szwecja
31.1
-754.5
65
Patrik Kaela
Szwecja
27.0
-758.6
66
Mattias Bylund
Szwecja
24.3
-761.3
67
Johan Nilsson
Szwecja
21.1
-764.5
68
Jonas Westberg
Szwecja
16.2
-769.4
69
Łukasz Kruczek
Polska
15.8
-769.8


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich