Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
30.12.2016
16:45
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
 
TCS, nocny
01.01.2017
14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
 
TCS
04.01.2017
14:00
Innsbruck
Austria
HS-130
 
TCS
06.01.2017
16:45
Bischofshofen
Austria
HS-140
 
TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kamil Stoch
Polska
997.8
 
2
Piotr Żyła
Polska
962.5
-35.3
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
941.8
-56.0
4
Maciej Kot
Polska
934.3
-63.5
5
Manuel Fettner
Austria
926.8
-71.0
6
Stefan Kraft
Austria
926.5
-71.3
7
Markus Eisenbichler
Niemcy
924.4
-73.4
8
Stephan Leyhe
Niemcy
911.1
-86.7
9
Domen Prevc
Słowenia
908.8
-89.0
10
Andreas Stjernen
Norwegia
900.3
-97.5
11
Richard Freitag
Niemcy
897.1
-100.7
12
Evgeniy Klimov
Rosja
894.1
-103.7
13
Vincent Descombes Sevoie
Francja
889.5
-108.3
14
Peter Prevc
Słowenia
887.5
-110.3
15
Dawid Kubacki
Polska
875.6
-122.2
16
Jakub Janda
Czechy
858.3
-139.5
17
Andreas Kofler
Austria
856.4
-141.4
18
Karl Geiger
Niemcy
856.0
-141.8
19
Michael Hayboeck
Austria
844.8
-153.0
20
Stefan Hula
Polska
843.2
-154.6
21
Markus Schiffner
Austria
832.5
-165.3
22
Andreas Wellinger
Niemcy
758.8
-239.0
23
Jurij Tepes
Słowenia
753.2
-244.6
24
Cene Prevc
Słowenia
721.2
-276.6
25
Daiki Ito
Japonia
711.4
-286.4
26
Robert Johansson
Norwegia
708.2
-289.6
27
Jernej Damjan
Słowenia
702.2
-295.6
28
Anders Fannemel
Norwegia
662.2
-335.6
29
Noriaki Kasai
Japonia
608.7
-389.1
30
Roman Koudelka
Czechy
577.4
-420.4
31
Jan Ziobro
Polska
557.9
-439.9
32
Halvor Egner Granerud
Norwegia
540.0
-457.8
33
Jarkko Määttä
Finlandia
533.4
-464.4
34
Taku Takeuchi
Japonia
512.4
-485.4
35
Severin Freund
Niemcy
508.1
-489.7
36
Andreas Wank
Niemcy
499.4
-498.4
37
Florian Altenburger
Austria
497.5
-500.3
38
Vojtech Stursa
Czechy
483.4
-514.4
39
Elias Tollinger
Austria
423.7
-574.1
40
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
337.6
-660.2
41
Denis Kornilov
Rosja
334.0
-663.8
42
Lukas Hlava
Czechy
312.4
-685.4
43
Ryoyu Kobayashi
Japonia
305.3
-692.5
44
Simon Ammann
Szwajcaria
303.0
-694.8
45
Kevin Bickner
USA
302.7
-695.1
46
Dimitry Vassiliev
Rosja
288.8
-709.0
47
Anze Semenic
Słowenia
282.6
-715.2
48
Pius Paschke
Niemcy
240.2
-757.6
49
Tom Hilde
Norwegia
229.4
-768.4
50
Klemens Murańka
Polska
200.3
-797.5
51
Constantin Schmid
Niemcy
197.9
-799.9
52
Vladimir Zografski
Bułgaria
190.3
-807.5
53
Antti Aalto
Finlandia
114.4
-883.4
 
Sebastian Colloredo
Włochy
114.4
-883.4
55
Michael Glasder
USA
103.2
-894.6
56
Clemens Aigner
Austria
100.7
-897.1
57
Thomas Hofer
Austria
97.7
-900.1
58
Kento Sakuyama
Japonia
96.7
-901.1
 
William Rhoads
USA
96.7
-901.1
60
Ronan Lamy Chappuis
Francja
93.9
-903.9
61
Daniel Huber
Austria
92.3
-905.5
62
Tomas Vancura
Czechy
88.2
-909.6
63
Jan Matura
Czechy
87.3
-910.5
64
Philipp Aschenwald
Austria
85.8
-912.0
65
Alex Insam
Włochy
84.0
-913.8


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich