Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
29.12.2015
17:15
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
 
TCS, nocny
01.01.2016
14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
 
TCS
03.01.2016
14:00
Innsbruck
Austria
HS-130
 
TCS
06.01.2016
17:00
Bischofshofen
Austria
HS-140
 
TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Peter Prevc
Słowenia
1139.4
 
2
Severin Freund
Niemcy
1112.9
-26.5
3
Michael Hayboeck
Austria
1081.6
-57.8
4
Kenneth Gangnes
Norwegia
1073.5
-65.9
5
Stefan Kraft
Austria
1036.2
-103.2
6
Johann Andre Forfang
Norwegia
1035.5
-103.9
7
Noriaki Kasai
Japonia
1013.2
-126.2
8
Anders Fannemel
Norwegia
1010.1
-129.3
9
Richard Freitag
Niemcy
1001.4
-138.0
10
Andreas Wank
Niemcy
974.4
-165.0
11
Simon Ammann
Szwajcaria
970.9
-168.5
12
Andreas Wellinger
Niemcy
970.3
-169.1
13
Daiki Ito
Japonia
967.3
-172.1
14
Roman Koudelka
Czechy
963.1
-176.3
15
Andreas Stjernen
Norwegia
945.1
-194.3
16
Vincent Descombes Sevoie
Francja
944.5
-194.9
17
Domen Prevc
Słowenia
938.5
-200.9
18
Manuel Fettner
Austria
913.1
-226.3
19
Joachim Hauer
Norwegia
825.3
-314.1
20
Stephan Leyhe
Niemcy
807.4
-332.0
21
Jakub Janda
Czechy
806.0
-333.4
22
Anze Lanisek
Słowenia
801.3
-338.1
23
Kamil Stoch
Polska
800.3
-339.1
24
Daniel Andre Tande
Norwegia
793.5
-345.9
25
Stefan Hula
Polska
766.4
-373.0
26
Taku Takeuchi
Japonia
680.1
-459.3
27
Jan Matura
Czechy
661.2
-478.2
28
Michael Neumayer
Niemcy
656.2
-483.2
29
Lukas Hlava
Czechy
649.6
-489.8
30
Kento Sakuyama
Japonia
622.5
-516.9
31
Karl Geiger
Niemcy
549.4
-590.0
32
Maciej Kot
Polska
541.1
-598.3
33
Gregor Schlierenzauer
Austria
439.4
-700.0
34
Manuel Poppinger
Austria
438.9
-700.5
35
Dawid Kubacki
Polska
421.4
-718.0
36
Ronan Lamy Chappuis
Francja
415.5
-723.9
37
Shohei Tochimoto
Japonia
400.0
-739.4
38
Denis Kornilov
Rosja
391.5
-747.9
39
Pius Paschke
Niemcy
331.8
-807.6
40
Tom Hilde
Norwegia
329.3
-810.1
41
Evgeniy Klimov
Rosja
326.4
-813.0
42
Robert Kranjec
Słowenia
323.9
-815.5
43
Clemens Aigner
Austria
304.6
-834.8
44
Jurij Tepes
Słowenia
299.2
-840.2
45
Ville Larinto
Finlandia
294.9
-844.5
46
Vladimir Zografski
Bułgaria
277.7
-861.7
47
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
275.3
-864.1
48
Andreas Kofler
Austria
229.2
-910.2
49
Philipp Aschenwald
Austria
222.9
-916.5
50
David Siegel
Niemcy
222.5
-916.9
51
Andrzej Stękała
Polska
210.6
-928.8
52
Marinus Kraus
Niemcy
204.7
-934.7
53
Elias Tollinger
Austria
203.5
-935.9
54
Junshiro Kobayashi
Japonia
203.4
-936.0
55
Halvor Egner Granerud
Norwegia
200.8
-938.6
56
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
200.6
-938.8
 
Ilmir Hazetdinov
Rosja
200.6
-938.8
58
Florian Altenburger
Austria
198.5
-940.9
59
Markus Schiffner
Austria
197.9
-941.5
60
Tilen Bartol
Słowenia
179.3
-960.1
61
Nicholas Alexander
USA
112.2
-1027.2
62
Sebastian Colloredo
Włochy
110.7
-1028.7
63
Markus Eisenbichler
Niemcy
108.2
-1031.2
64
Piotr Żyła
Polska
100.1
-1039.3
65
Killian Peier
Szwajcaria
96.6
-1042.8
66
Luca Egloff
Szwajcaria
93.4
-1046.0
67
Michael Glasder
USA
86.8
-1052.6
68
Anze Semenic
Słowenia
63.5
-1075.9


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich