Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
30.12.2012
16:00
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
TCS
01.01.2013
14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
K-125
TCS
04.01.2013
13:45
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
TCS
06.01.2013
16:30
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
TCS
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
1100.2
 
2
Anders Jacobsen
Norwegia
1087.2
-13.0
3
Tom Hilde
Norwegia
1029.2
-71.0
4
Kamil Stoch
Polska
1027.2
-73.0
5
Anders Bardal
Norwegia
1026.8
-73.4
6
Michael Neumayer
Niemcy
996.7
-103.5
7
Dimitry Vassiliev
Rosja
994.8
-105.4
8
Peter Prevc
Słowenia
989.9
-110.3
9
Andreas Wellinger
Niemcy
988.7
-111.5
10
Martin Schmitt
Niemcy
980.8
-119.4
11
Richard Freitag
Niemcy
979.6
-120.6
12
Rune Velta
Norwegia
966.9
-133.3
13
Severin Freund
Niemcy
895.1
-205.1
14
Jaka Hvala
Słowenia
876.1
-224.1
15
Andreas Kofler
Austria
848.5
-251.7
16
Thomas Morgenstern
Austria
847.7
-252.5
17
Wolfgang Loitzl
Austria
846.3
-253.9
18
Anders Fannemel
Norwegia
843.8
-256.4
19
Jan Matura
Czechy
841.3
-258.9
20
Maciej Kot
Polska
840.6
-259.6
21
Robert Kranjec
Słowenia
840.2
-260.0
22
Vladimir Zografski
Bułgaria
831.5
-268.7
23
Piotr Żyła
Polska
798.8
-301.4
24
Lukas Hlava
Czechy
798.6
-301.6
25
Manuel Fettner
Austria
741.2
-359.0
26
Andreas Wank
Niemcy
726.5
-373.7
27
Simon Ammann
Szwajcaria
722.7
-377.5
28
Michael Hayboeck
Austria
706.8
-393.4
29
Taku Takeuchi
Japonia
705.7
-394.5
30
Stefan Hula
Polska
704.2
-396.0
31
Dawid Kubacki
Polska
698.0
-402.2
32
Martin Koch
Austria
697.8
-402.4
33
Lauri Asikainen
Finlandia
688.6
-411.6
34
Ilja Rosliakov
Rosja
599.1
-501.1
35
Roman Koudelka
Czechy
578.1
-522.1
36
Denis Kornilov
Rosja
576.2
-524.0
37
Krzysztof Miętus
Polska
569.1
-531.1
38
Danny Queck
Niemcy
502.5
-597.7
39
Maximilian Mechler
Niemcy
496.8
-603.4
40
Stefan Kraft
Austria
480.2
-620.0
41
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
472.4
-627.8
42
Noriaki Kasai
Japonia
460.0
-640.2
43
Andreas Stjernen
Norwegia
452.0
-648.2
44
Matjaz Pungertar
Słowenia
443.0
-657.2
45
Sebastian Colloredo
Włochy
440.2
-660.0
 
Jurij Tepes
Słowenia
440.2
-660.0
47
Vegard Swensen
Norwegia
338.1
-762.1
48
Reruhi Shimizu
Japonia
334.2
-766.0
49
Yuta Watase
Japonia
328.0
-772.2
50
Daiki Ito
Japonia
323.6
-776.6
51
Klemens Murańka
Polska
242.6
-857.6
52
Felix Schoft
Niemcy
222.6
-877.6
53
Anton Kalinitschenko
Rosja
212.9
-887.3
54
Lukas Mueller
Austria
204.8
-895.4
55
Cestmir Kozisek
Czechy
184.2
-916.0
56
David Unterberger
Austria
183.9
-916.3
57
Heung Chul Choi
Korea Pd.
116.3
-983.9
58
Davide Bresadola
Włochy
115.9
-984.3
59
Karl Geiger
Niemcy
115.7
-984.5
60
Peter Frenette
USA
111.8
-988.4
61
Manuel Poppinger
Austria
107.3
-992.9
62
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
105.1
-995.1
63
Anders Johnson
USA
90.5
-1009.7


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich