Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
29.12.2009
16:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
TCS/nocny
01.01.2010
14:00
Garmisch-Parten.
Niemcy
HS-140
K-125
TCS
03.01.2010
13:45
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
TCS
06.01.2010
16:30
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
TCS/nocny
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Kofler
Austria
1027.2
 
2
Janne Ahonen
Finlandia
1013.9
-13.3
3
Wolfgang Loitzl
Austria
1011.6
-15.6
4
Gregor Schlierenzauer
Austria
1011.1
-16.1
5
Simon Ammann
Szwajcaria
1008.3
-18.9
6
Thomas Morgenstern
Austria
987.1
-40.1
7
Pascal Bodmer
Niemcy
936.2
-91.0
8
Martin Koch
Austria
935.0
-92.2
9
Adam Małysz
Polska
932.9
-94.3
10
Anders Jacobsen
Norwegia
927.5
-99.7
11
Noriaki Kasai
Japonia
914.6
-112.6
12
Harri Olli
Finlandia
884.7
-142.5
13
Daiki Ito
Japonia
881.4
-145.8
14
Robert Kranjec
Słowenia
864.8
-162.4
15
Stefan Thurnbichler
Austria
849.5
-177.7
16
Johan Remen Evensen
Norwegia
798.3
-228.9
17
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
796.2
-231.0
18
Jernej Damjan
Słowenia
777.4
-249.8
19
Lukas Mueller
Austria
774.4
-252.8
20
Emmanuel Chedal
Francja
750.8
-276.4
21
Martin Schmitt
Niemcy
739.9
-287.3
22
Lukas Hlava
Czechy
738.0
-289.2
23
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
734.7
-292.5
24
Dimitry Vassiliev
Rosja
701.9
-325.3
25
Michael Neumayer
Niemcy
670.1
-357.1
26
Jakub Janda
Czechy
632.4
-394.8
27
Sebastian Colloredo
Włochy
611.2
-416.0
28
Michael Uhrmann
Niemcy
605.7
-421.5
29
Mitja Meznar
Słowenia
598.3
-428.9
30
Kamil Stoch
Polska
540.3
-486.9
31
Pavel Karelin
Rosja
525.9
-501.3
32
Martin Cikl
Czechy
506.0
-521.2
33
Denis Kornilov
Rosja
502.4
-524.8
34
Andreas Wank
Niemcy
491.5
-535.7
35
Stefan Hula
Polska
486.8
-540.4
36
Kalle Keituri
Finlandia
460.9
-566.3
37
Matti Hautamäki
Finlandia
456.2
-571.0
38
Richard Freitag
Niemcy
453.1
-574.1
39
Mario Innauer
Austria
448.5
-578.7
40
Andreas Küttel
Szwajcaria
448.4
-578.8
41
Peter Prevc
Słowenia
421.6
-605.6
42
Taku Takeuchi
Japonia
394.6
-632.6
43
Tom Hilde
Norwegia
392.8
-634.4
44
Michael Hayboeck
Austria
313.6
-713.6
45
Jan Matura
Czechy
300.6
-726.6
46
Nikolay Karpenko
Kazachstan
294.9
-732.3
47
Manuel Fettner
Austria
290.5
-736.7
48
Andrea Morassi
Włochy
284.9
-742.3
49
Ville Larinto
Finlandia
277.1
-750.1
50
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
276.4
-750.8
51
Shohei Tochimoto
Japonia
233.7
-793.5
52
Maximilian Mechler
Niemcy
188.4
-838.8
53
Ilja Rosliakov
Rosja
185.9
-841.3
54
Kai Kovaljeff
Finlandia
179.5
-847.7
55
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
169.4
-857.8
56
Nicholas Alexander
USA
161.9
-865.3
57
Krzysztof Miętus
Polska
155.5
-871.7
58
Markus Eggenhofer
Austria
101.2
-926.0
59
David Unterberger
Austria
97.0
-930.2
60
Severin Freund
Niemcy
92.4
-934.8
61
Kenneth Gangnes
Norwegia
78.9
-948.3
62
Stephan Hocke
Niemcy
67.6
-959.6
63
Fumihisa Yumoto
Japonia
45.7
-981.5


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich