Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
29.12.2008
16:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
TCS/nocny
01.01.2009
13:45
Garmisch-Parten.
Niemcy
HS-140
K-125
TCS
04.01.2009
13:45
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
TCS
06.01.2009
16:30
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
TCS/nocny
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Wolfgang Loitzl
Austria
1123.7
 
2
Simon Ammann
Szwajcaria
1091.1
-32.6
3
Gregor Schlierenzauer
Austria
1077.1
-46.6
4
Martin Schmitt
Niemcy
1055.2
-68.5
5
Dimitry Vassiliev
Rosja
1048.1
-75.6
6
Anders Jacobsen
Norwegia
1027.9
-95.8
7
Harri Olli
Finlandia
1019.2
-104.5
8
Thomas Morgenstern
Austria
1001.0
-122.7
9
Matti Hautamäki
Finlandia
991.4
-132.3
10
Michael Neumayer
Niemcy
986.3
-137.4
11
Martin Koch
Austria
974.1
-149.6
12
Michael Uhrmann
Niemcy
967.9
-155.8
13
Noriaki Kasai
Japonia
953.5
-170.2
14
Ville Larinto
Finlandia
944.5
-179.2
15
Stephan Hocke
Niemcy
937.1
-186.6
16
Andreas Küttel
Szwajcaria
925.0
-198.7
17
Ilja Rosliakov
Rosja
922.2
-201.5
18
Roman Koudelka
Czechy
913.9
-209.8
19
Daiki Ito
Japonia
912.7
-211.0
20
Emmanuel Chedal
Francja
839.1
-284.6
21
Yuta Watase
Japonia
789.8
-333.9
22
Jakub Janda
Czechy
785.8
-337.9
23
Fumihisa Yumoto
Japonia
770.5
-353.2
24
Johan Remen Evensen
Norwegia
695.4
-428.3
25
Felix Schoft
Niemcy
679.6
-444.1
26
Kalle Keituri
Finlandia
678.4
-445.3
27
Markus Eggenhofer
Austria
673.3
-450.4
28
Andreas Kofler
Austria
664.5
-459.2
29
Anders Bardal
Norwegia
655.9
-467.8
30
Denis Kornilov
Rosja
651.1
-472.6
31
Robert Kranjec
Słowenia
625.1
-498.6
32
Tom Hilde
Norwegia
562.6
-561.1
33
Adam Małysz
Polska
556.9
-566.8
34
Shohei Tochimoto
Japonia
538.3
-585.4
35
Daniel Lackner
Austria
527.6
-596.1
36
Kamil Stoch
Polska
523.3
-600.4
37
Vincent Descombes Sevoie
Francja
517.6
-606.1
38
Jernej Damjan
Słowenia
514.2
-609.5
39
Andreas Wank
Niemcy
415.0
-708.7
40
Piotr Żyła
Polska
405.1
-718.6
41
Mitja Meznar
Słowenia
311.1
-812.6
42
Johan Erikson
Szwecja
309.5
-814.2
43
Tobias Bogner
Niemcy
297.5
-826.2
44
Ondrej Vaculik
Czechy
290.0
-833.7
45
Primoz Peterka
Słowenia
288.0
-835.7
46
Sebastian Colloredo
Włochy
286.5
-837.2
47
Taku Takeuchi
Japonia
282.4
-841.3
48
Pascal Bodmer
Niemcy
273.8
-849.9
49
Primoz Pikl
Słowenia
252.6
-871.1
50
Sigurd Pettersen
Norwegia
215.1
-908.6
51
Sami Niemi
Finlandia
205.3
-918.4
52
Borek Sedlak
Czechy
204.1
-919.6
53
Nikolay Karpenko
Kazachstan
196.5
-927.2
54
Andreas Aren
Szwecja
172.0
-951.7
55
Pavel Karelin
Rosja
113.4
-1010.3
56
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
112.9
-1010.8
57
Severin Freund
Niemcy
111.6
-1012.1
58
Maciej Kot
Polska
108.4
-1015.3
59
Alexey Korolev
Kazachstan
106.1
-1017.6
60
Bastian Kaltenböck
Austria
105.7
-1018.0
61
Balthasar Schneider
Austria
104.7
-1019.0
62
Julian Musiol
Niemcy
103.7
-1020.0
63
Manuel Fettner
Austria
91.5
-1032.2
64
Anders Johnson
USA
88.8
-1034.9
65
Nicholas Fairall
USA
83.7
-1040.0
66
Andrea Morassi
Włochy
81.1
-1042.6
67
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
78.4
-1045.3


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich