Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
30.12.2007
16:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
TCS, nocny
01.01.2008
13:45
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
K-125
TCS
04.01.2008
13:45
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
TCS
06.01.2008
16:30
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Janne Ahonen
Finlandia
1085.8
 
2
Thomas Morgenstern
Austria
1066.0
-19.8
3
Michael Neumayer
Niemcy
994.6
-91.2
4
Adam Małysz
Polska
979.9
-105.9
5
Dimitry Vassiliev
Rosja
977.5
-108.3
6
Andreas Küttel
Szwajcaria
959.3
-126.5
7
Anders Bardal
Norwegia
958.7
-127.1
8
Martin Schmitt
Niemcy
955.9
-129.9
9
Anders Jacobsen
Norwegia
943.2
-142.6
10
Janne Happonen
Finlandia
936.6
-149.2
11
Roman Koudelka
Czechy
932.4
-153.4
12
Gregor Schlierenzauer
Austria
902.3
-183.5
13
Matti Hautamäki
Finlandia
899.6
-186.2
14
Tom Hilde
Norwegia
878.3
-207.5
15
Simon Ammann
Szwajcaria
871.5
-214.3
16
Wolfgang Loitzl
Austria
855.8
-230.0
17
Arthur Pauli
Austria
819.6
-266.2
18
Jernej Damjan
Słowenia
810.4
-275.4
19
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
791.1
-294.7
20
Martin Koch
Austria
789.8
-296.0
21
Kamil Stoch
Polska
765.7
-320.1
22
Taku Takeuchi
Japonia
756.9
-328.9
23
Georg Späth
Niemcy
748.9
-336.9
24
Denis Kornilov
Rosja
685.0
-400.8
25
Jakub Janda
Czechy
667.9
-417.9
26
Manuel Fettner
Austria
647.1
-438.7
27
Shohei Tochimoto
Japonia
644.2
-441.6
28
Robert Kranjec
Słowenia
547.1
-538.7
29
Arttu Lappi
Finlandia
544.0
-541.8
30
Andreas Kofler
Austria
535.7
-550.1
31
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
527.8
-558.0
32
Emmanuel Chedal
Francja
517.7
-568.1
33
David Lazzaroni
Francja
517.5
-568.3
34
Noriaki Kasai
Japonia
512.1
-573.7
35
Sigurd Pettersen
Norwegia
451.3
-634.5
36
Mario Innauer
Austria
433.4
-652.4
37
Pavel Karelin
Rosja
428.3
-657.5
38
Martin Cikl
Czechy
427.0
-658.8
39
Severin Freund
Niemcy
420.7
-665.1
40
Veli-Matti Lindström
Finlandia
414.9
-670.9
41
Jan Matura
Czechy
408.7
-677.1
42
Balthasar Schneider
Austria
325.9
-759.9
43
Ilja Rosliakov
Rosja
323.8
-762.0
44
Borek Sedlak
Czechy
319.3
-766.5
45
Martin Höllwarth
Austria
316.0
-769.8
46
Michael Uhrmann
Niemcy
313.0
-772.8
47
Andrea Morassi
Włochy
311.9
-773.9
48
Sebastian Colloredo
Włochy
293.9
-791.9
49
Dimitry Ipatov
Rosja
292.5
-793.3
50
Guido Landert
Szwajcaria
276.2
-809.6
51
Roland Mueller
Austria
232.0
-853.8
52
Andreas Vilberg
Norwegia
217.2
-868.6
53
Stephan Hocke
Niemcy
214.7
-871.1
54
Maciej Kot
Polska
210.4
-875.4
55
Ville Larinto
Finlandia
209.1
-876.7
56
Daiki Ito
Japonia
206.4
-879.4
57
Sami Niemi
Finlandia
201.1
-884.7
58
Stefan Kaiser
Austria
196.4
-889.4
59
Nikolay Karpenko
Kazachstan
195.9
-889.9
60
Marcin Bachleda
Polska
191.7
-894.1
61
Radik Zhaparov
Kazachstan
190.6
-895.2
62
Felix Schoft
Niemcy
183.5
-902.3
63
Fumihisa Yumoto
Japonia
181.5
-904.3
64
Heung Chul Choi
Korea Pd.
110.2
-975.6
65
Vincent Descombes Sevoie
Francja
108.9
-976.9
66
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
97.4
-988.4
67
Julian Musiol
Niemcy
95.1
-990.7
68
Thomas Thurnbichler
Austria
85.2
-1000.6
69
Jurij Tepes
Słowenia
81.1
-1004.7
70
Johan Erikson
Szwecja
81.0
-1004.8


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich