Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
30.12.2006
15:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
TCS / nocny
01.01.2007
13:45
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-125
K-115
TCS
04.01.2007
13:45
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
TCS
07.01.2007
16:30
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
TCS / nocny
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anders Jacobsen
Norwegia
961.9
 
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
944.6
-17.3
3
Simon Ammann
Szwajcaria
931.9
-30.0
4
Thomas Morgenstern
Austria
916.2
-45.7
5
Andreas Küttel
Szwajcaria
910.4
-51.5
6
Arttu Lappi
Finlandia
908.3
-53.6
7
Adam Małysz
Polska
906.5
-55.4
8
Janne Ahonen
Finlandia
890.7
-71.2
9
Michael Uhrmann
Niemcy
852.0
-109.9
10
Dimitry Vassiliev
Rosja
848.8
-113.1
11
Martin Koch
Austria
832.5
-129.4
12
Andreas Kofler
Austria
828.6
-133.3
13
Martin Höllwarth
Austria
824.7
-137.2
14
Martin Schmitt
Niemcy
819.9
-142.0
15
Kamil Stoch
Polska
810.9
-151.0
16
Wolfgang Loitzl
Austria
803.2
-158.7
17
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
800.7
-161.2
18
Denis Kornilov
Rosja
793.7
-168.2
19
Jakub Janda
Czechy
791.8
-170.1
20
Matti Hautamäki
Finlandia
788.9
-173.0
21
Harri Olli
Finlandia
784.7
-177.2
22
Andreas Widhölzl
Austria
780.4
-181.5
23
Anders Bardal
Norwegia
699.7
-262.2
24
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
685.9
-276.0
25
Tom Hilde
Norwegia
557.1
-404.8
26
Jernej Damjan
Słowenia
549.8
-412.1
27
Veli-Matti Lindström
Finlandia
549.5
-412.4
28
Dimitry Ipatov
Rosja
539.4
-422.5
29
Sebastian Colloredo
Włochy
516.9
-445.0
30
Manuel Fettner
Austria
460.6
-501.3
31
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
458.6
-503.3
32
Mario Innauer
Austria
457.5
-504.4
33
Janne Happonen
Finlandia
444.3
-517.6
34
Noriaki Kasai
Japonia
435.8
-526.1
35
Kenshiro Ito
Japonia
422.9
-539.0
36
Nikolay Karpenko
Kazachstan
419.2
-542.7
37
Robert Kranjec
Słowenia
415.7
-546.2
38
Primoz Pikl
Słowenia
406.2
-555.7
39
Vincent Descombes Sevoie
Francja
395.0
-566.9
40
David Lazzaroni
Francja
383.6
-578.3
41
Arthur Pauli
Austria
355.7
-606.2
42
Roman Koudelka
Czechy
335.6
-626.3
43
Balthasar Schneider
Austria
335.2
-626.7
44
Michael Möllinger
Szwajcaria
320.4
-641.5
45
Daiki Ito
Japonia
308.2
-653.7
46
Florian Liegl
Austria
307.8
-654.1
47
Antonin Hajek
Czechy
303.0
-658.9
48
Jussi Hautamäki
Finlandia
300.9
-661.0
49
Stefan Thurnbichler
Austria
297.6
-664.3
50
Takanobu Okabe
Japonia
264.1
-697.8
51
Rok Benkovic
Słowenia
215.8
-746.1
52
Alessio Bolognani
Włochy
188.2
-773.7
 
Christian Ulmer
Niemcy
188.2
-773.7
54
Jan Matura
Czechy
187.3
-774.6
55
Maximilian Mechler
Niemcy
175.5
-786.4
56
Rafał ¦liż
Polska
166.0
-795.9
57
Radik Zhaparov
Kazachstan
109.8
-852.1
58
Lars Bystoel
Norwegia
104.3
-857.6
59
Martin Mesik
Słowacja
103.9
-858.0
60
Bastian Kaltenböck
Austria
101.1
-860.8
 
Johan Erikson
Szwecja
101.1
-860.8
62
Felix Schoft
Niemcy
99.3
-862.6
63
Heung Chul Choi
Korea Pd.
95.2
-866.7
64
Maksim Anisimov
Białoru¶
92.0
-869.9
65
Stefan Hula
Polska
89.8
-872.1
66
Guido Landert
Szwajcaria
88.9
-873.0
67
Jon Aaraas
Norwegia
86.6
-875.3
68
Seou Choi
Korea Pd.
51.6
-910.3


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich