Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Sigurd Pettersen
Norwegia
1066.6
 
2
Martin Höllwarth
Austria
1031.5
-35.1
3
Peter Zonta
Słowenia
1023.6
-43.0
4
Thomas Morgenstern
Austria
1012.9
-53.7
5
Janne Ahonen
Finlandia
1012.6
-54.0
6
Georg Späth
Niemcy
1009.8
-56.8
7
Michael Uhrmann
Niemcy
998.7
-67.9
8
Noriaki Kasai
Japonia
996.5
-70.1
9
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
956.5
-110.1
10
Lars Bystoel
Norwegia
952.6
-114.0
11
Maximilian Mechler
Niemcy
948.8
-117.8
12
Sven Hannawald
Niemcy
935.4
-131.2
13
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
933.5
-133.1
14
Simon Ammann
Szwajcaria
923.2
-143.4
15
Adam Małysz
Polska
908.6
-158.0
16
Martin Schmitt
Niemcy
899.1
-167.5
17
Andreas Widhölzl
Austria
858.7
-207.9
18
Veli-Matti Lindström
Finlandia
852.3
-214.3
19
Rok Benkovic
Słowenia
814.6
-252.0
20
Andreas Küttel
Szwajcaria
792.0
-274.6
21
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
791.1
-275.5
22
Tami Kiuru
Finlandia
786.8
-279.8
23
Matti Hautamäki
Finlandia
785.9
-280.7
24
Andreas Goldberger
Austria
778.2
-288.4
25
Akseli Kokkonen
Finlandia
772.3
-294.3
26
Florian Liegl
Austria
636.7
-429.9
27
Morten Solem
Norwegia
629.8
-436.8
28
Primoz Peterka
Słowenia
628.0
-438.6
29
Hiroki Yamada
Japonia
595.1
-471.5
30
Andreas Kofler
Austria
558.3
-508.3
31
Reinhard Schwarzenberger
Austria
528.0
-538.6
32
Stephan Hocke
Niemcy
523.7
-542.9
33
Anders Bardal
Norwegia
511.8
-554.8
34
Jussi Hautamäki
Finlandia
493.7
-572.9
35
Wolfgang Loitzl
Austria
449.6
-617.0
36
Alexander Herr
Niemcy
429.3
-637.3
37
Dimitry Ipatov
Rosja
426.0
-640.6
38
Emmanuel Chedal
Francja
409.5
-657.1
39
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
399.3
-667.3
40
Henning Stensrud
Norwegia
398.5
-668.1
41
Clint Jones
USA
346.6
-720.0
42
Akira Higashi
Japonia
325.6
-741.0
43
Dimitry Vassiliev
Rosja
312.2
-754.4
44
Kazuyoshi Funaki
Japonia
294.8
-771.8
45
Martin Koch
Austria
292.2
-774.4
46
Johan Erikson
Szwecja
290.1
-776.5
47
Robert Kranjec
Słowenia
248.4
-818.2
48
Alexey Silaev
Rosja
204.0
-862.6
49
Stefan Kaiser
Austria
202.1
-864.5
50
Nicolas Dessum
Francja
193.2
-873.4
51
Jan Matura
Czechy
190.8
-875.8
52
Roland Mueller
Austria
189.7
-876.9
53
Stefan Thurnbichler
Austria
189.5
-877.1
54
Jakub Janda
Czechy
186.8
-879.8
55
Martin Mesik
Słowacja
183.4
-883.2
56
Jens Salumäe
Estonia
177.5
-889.1
57
Arttu Lappi
Finlandia
176.6
-890.0
58
Janne Happonen
Finlandia
173.1
-893.5
59
Christian Nagiller
Austria
112.8
-953.8
60
Mathias Hafele
Austria
102.4
-964.2
61
Wojciech Tajner
Polska
101.2
-965.4
62
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
97.8
-968.8
63
Marcin Bachleda
Polska
91.4
-975.2
64
Maksim Anisimov
Białoru¶
89.0
-977.6
65
Denis Kornilov
Rosja
85.8
-980.8
66
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
78.6
-988.0
67
Damjan Fras
Słowenia
77.1
-989.5
68
Radik Zhaparov
Kazachstan
76.7
-989.9
69
Balthasar Schneider
Austria
66.4
-1000.2


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich