Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Małysz
Polska
1045.9
 
2
Janne Ahonen
Finlandia
941.5
-104.4
3
Martin Schmitt
Niemcy
920.1
-125.8
4
Sven Hannawald
Niemcy
885.3
-160.6
5
Stefan Horngacher
Austria
884.5
-161.4
6
Matti Hautamäki
Finlandia
856.8
-189.1
7
Risto Jussilainen
Finlandia
826.5
-219.4
8
Martin Höllwarth
Austria
805.6
-240.3
9
Wolfgang Loitzl
Austria
791.7
-254.2
10
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
782.9
-263.0
11
Ville Kantee
Finlandia
761.7
-284.2
12
Noriaki Kasai
Japonia
754.7
-291.2
13
Wojciech Skupień
Polska
751.3
-294.6
14
Jani Soininen
Finlandia
715.8
-330.1
15
Toni Nieminen
Finlandia
706.4
-339.5
16
Andreas Widhölzl
Austria
689.7
-356.2
17
Alexander Herr
Niemcy
653.1
-392.8
18
Jure Radelj
Słowenia
636.5
-409.4
19
Veli-Matti Lindström
Finlandia
609.4
-436.5
20
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
564.8
-481.1
21
Masahiko Harada
Japonia
559.5
-486.4
22
Hideharu Miyahira
Japonia
555.7
-490.2
23
Peter Zonta
Słowenia
551.6
-494.3
24
Andreas Küttel
Szwajcaria
547.5
-498.4
25
Frank Löffler
Niemcy
539.1
-506.8
26
Andreas Goldberger
Austria
533.2
-512.7
27
Michael Uhrmann
Niemcy
515.1
-530.8
28
Dimitry Vassiliev
Rosja
459.3
-586.6
29
Morten Solem
Norwegia
419.4
-626.5
30
Stefan Kaiser
Austria
381.1
-664.8
31
Jussi Hautamäki
Finlandia
370.0
-675.9
32
Martin Koch
Austria
364.7
-681.2
33
Christof Duffner
Niemcy
362.6
-683.3
34
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
355.3
-690.6
35
Nicolas Dessum
Francja
347.4
-698.5
36
Hansjörg Jäkle
Niemcy
345.2
-700.7
37
Roland Audenrieth
Niemcy
341.3
-704.6
38
Henning Stensrud
Norwegia
327.1
-718.8
39
Reinhard Schwarzenberger
Austria
325.9
-720.0
40
Olav Magne Dönnem
Norwegia
325.3
-720.6
41
Morten Aagheim
Norwegia
298.8
-747.1
42
Marco Steinauer
Szwajcaria
297.0
-748.9
43
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
295.3
-750.6
44
Damjan Fras
Słowenia
289.9
-756.0
45
Manuel Fettner
Austria
281.8
-764.1
46
Kazuyoshi Funaki
Japonia
275.6
-770.3
47
Robert Mateja
Polska
233.9
-812.0
48
Kazuhiro Nakamura
Japonia
231.0
-814.9
49
Michael Neumayer
Niemcy
179.6
-866.3
50
Frank Reichel
Niemcy
177.0
-868.9
51
Michael Möllinger
Niemcy
172.5
-873.4
52
Ildar Fatchullin
Rosja
171.6
-874.3
53
Yuta Watase
Japonia
167.0
-878.9
54
Lasse Ottesen
Norwegia
164.5
-881.4
55
Bernhard Metzler
Austria
148.1
-897.8
56
Roberto Cecon
Włochy
142.1
-903.8
57
Andreas Baumgartner
Austria
112.1
-933.8
58
Heung Chul Choi
Korea Pd.
93.3
-952.6
59
Johan Munters
Szwecja
92.3
-953.6
60
Michal Dolezal
Czechy
90.7
-955.2
61
Alexander Belov
Rosja
83.6
-962.3
62
Dmitry Chvykov
Kirgistan
83.2
-962.7
63
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
79.5
-966.4
64
Dennis Stoerl
Niemcy
76.8
-969.1
65
Jeroen Nikkel
Holandia
76.1
-969.8
66
Stefan Pieper
Niemcy
74.5
-971.4
67
Kristoffer Jaafs
Szwecja
74.1
-971.8
68
Grzegorz ¦liwka
Polska
71.3
-974.6
69
Martin Mesik
Słowacja
69.8
-976.1
70
Ingemar Mayr
Holandia
68.1
-977.8
71
Jakub Janda
Czechy
52.2
-993.7
72
Takanobu Okabe
Japonia
47.8
-998.1
73
Ronny Hornschuh
Niemcy
46.2
-999.7
74
Igor Medved
Słowenia
44.1
-1001.8
 
Havard Lie
Norwegia
44.1
-1001.8
76
Kazuya Yoshioka
Japonia
39.8
-1006.1
77
Emmanuel Chedal
Francja
35.3
-1010.6
78
Johannes Wenninger
Austria
31.4
-1014.5
79
Tomasz Pochwała
Polska
17.4
-1028.5


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich