Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Widhölzl
Austria
987.8
 
2
Janne Ahonen
Finlandia
963.5
-24.3
3
Martin Schmitt
Niemcy
960.5
-27.3
4
Sven Hannawald
Niemcy
944.0
-43.8
5
Andreas Goldberger
Austria
930.9
-56.9
6
Masahiko Harada
Japonia
902.9
-84.9
7
Hideharu Miyahira
Japonia
896.6
-91.2
8
Lasse Ottesen
Norwegia
883.8
-104.0
9
Ville Kantee
Finlandia
882.4
-105.4
10
Jani Soininen
Finlandia
870.8
-117.0
11
Stefan Horngacher
Austria
868.8
-119.0
12
Michal Dolezal
Czechy
858.6
-129.2
13
Kazuyoshi Funaki
Japonia
852.5
-135.3
14
Risto Jussilainen
Finlandia
838.1
-149.7
15
Matti Hautamäki
Finlandia
833.0
-154.8
16
Peter Zonta
Słowenia
825.1
-162.7
17
Mika Laitinen
Finlandia
775.2
-212.6
18
Hansjörg Jäkle
Niemcy
765.1
-222.7
19
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
703.7
-284.1
20
Noriaki Kasai
Japonia
686.9
-300.9
21
Wolfgang Loitzl
Austria
684.0
-303.8
22
Frank Löffler
Niemcy
666.5
-321.3
23
Roberto Cecon
Włochy
616.6
-371.2
24
Michael Uhrmann
Niemcy
594.3
-393.5
25
Jussi Hautamäki
Finlandia
590.7
-397.1
26
Alexander Herr
Niemcy
581.9
-405.9
27
Gerd Siegmund
Niemcy
562.4
-425.4
28
Kazuki Nishishita
Japonia
558.7
-429.1
29
Martin Koch
Austria
529.8
-458.0
30
Nicolas Dessum
Francja
465.4
-522.4
31
Adam Małysz
Polska
447.4
-540.4
32
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
419.7
-568.1
33
Hiroya Saito
Japonia
400.4
-587.4
34
Reinhard Schwarzenberger
Austria
388.3
-599.5
35
Heung Chul Choi
Korea Pd.
387.4
-600.4
36
Pekka Salminen
Finlandia
354.0
-633.8
37
Dimitry Vassiliev
Rosja
346.8
-641.0
38
Morten Aagheim
Norwegia
323.6
-664.2
39
Wojciech Skupień
Polska
280.4
-707.4
40
Kazuya Yoshioka
Japonia
258.1
-729.7
41
Wilhelm Brenna
Norwegia
246.4
-741.4
42
Jakub Hlava
Czechy
238.7
-749.1
43
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
234.3
-753.5
44
Marco Steinauer
Szwajcaria
216.0
-771.8
45
Ivan Lunardi
Włochy
215.4
-772.4
46
Christian Nagiller
Austria
165.2
-822.6
47
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
164.4
-823.4
48
Ronny Hornschuh
Niemcy
158.0
-829.8
49
Henning Stensrud
Norwegia
157.2
-830.6
50
Fabian Ebenhoch
Austria
156.9
-830.9
51
Primoz Peterka
Słowenia
147.1
-840.7
52
Jaroslav Sakala
Czechy
144.0
-843.8
53
Reinhard Eberl
Austria
142.0
-845.8
54
Martin Höllwarth
Austria
140.4
-847.4
55
Robert Mateja
Polska
130.8
-857.0
56
Christof Duffner
Niemcy
125.3
-862.5
57
Bernhard Metzler
Austria
119.8
-868.0
58
Martin Zimmermann
Austria
111.5
-876.3
59
Stefan Kaiser
Austria
95.5
-892.3
60
Florian Liegl
Austria
90.6
-897.2
61
Thomas Hörl
Austria
85.0
-902.8
62
Yuta Watase
Japonia
79.3
-908.5
63
Wilfried Eberharter
Austria
78.2
-909.6
64
Dirk Else
Niemcy
77.9
-909.9
65
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
71.0
-916.8
66
Maximilian Mechler
Niemcy
70.6
-917.2
67
Karl-Heinz Dorner
Austria
69.6
-918.2
68
Blaz Vrhovnik
Słowenia
68.8
-919.0
69
Michael Möllinger
Niemcy
68.3
-919.5
70
Simon Ammann
Szwajcaria
68.2
-919.6
71
Brendan Doran
USA
67.0
-920.8


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich