Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Primoz Peterka
Słowenia
971.5
 
2
Andreas Goldberger
Austria
943.2
-28.3
3
Dieter Thoma
Niemcy
943.1
-28.4
4
Takanobu Okabe
Japonia
924.3
-47.2
5
Hiroya Saito
Japonia
921.0
-50.5
6
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
899.0
-72.5
7
Mika Laitinen
Finlandia
895.3
-76.2
8
Adam Małysz
Polska
891.5
-80.0
9
Jani Soininen
Finlandia
885.3
-86.2
10
Kazuyoshi Funaki
Japonia
880.1
-91.4
11
Kristian Brenden
Norwegia
877.6
-93.9
12
Lasse Ottesen
Norwegia
849.9
-121.6
13
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
841.7
-129.8
14
Andreas Widhölzl
Austria
836.4
-135.1
15
Nicolas Dessum
Francja
720.2
-251.3
16
Hansjörg Jäkle
Niemcy
653.7
-317.8
17
Marco Steinauer
Szwajcaria
648.9
-322.6
18
Janne Ahonen
Finlandia
641.2
-330.3
19
Reinhard Schwarzenberger
Austria
619.9
-351.6
20
Espen Bredesen
Norwegia
608.6
-362.9
21
Martin Höllwarth
Austria
607.1
-364.4
22
Stefan Horngacher
Austria
533.7
-437.8
23
Robert Mateja
Polska
517.1
-454.4
24
Noriaki Kasai
Japonia
512.9
-458.6
25
Masayuki Sato
Japonia
511.3
-460.2
26
Christof Duffner
Niemcy
502.0
-469.5
27
Ralf Gebstedt
Niemcy
493.1
-478.4
28
Sturle Holseter
Norwegia
491.1
-480.4
29
Kimmo Savolainen
Finlandia
476.4
-495.1
30
Marian Bielcik
Słowacja
475.6
-495.9
31
Ville Kantee
Finlandia
475.5
-496.0
32
Frank Reichel
Niemcy
459.4
-512.1
33
Jerome Gay
Francja
412.2
-559.3
34
Sven Hannawald
Niemcy
400.7
-570.8
35
Martin Schmitt
Niemcy
397.8
-573.7
36
Ronny Hornschuh
Niemcy
386.9
-584.6
37
Jakub Suchacek
Czechy
375.5
-596.0
38
Frantisek Jez
Czechy
364.1
-607.4
39
Sarno Gostisa
Słowenia
352.5
-619.0
40
Bruno Reuteler
Szwajcaria
344.7
-626.8
41
Masahiko Harada
Japonia
312.7
-658.8
42
Jaroslav Sakala
Czechy
294.1
-677.4
43
Egil Groenn
Norwegia
288.4
-683.1
44
Naoki Yasuzaki
Japonia
269.7
-701.8
45
Wojciech Skupień
Polska
265.3
-706.2
46
Havard Lie
Norwegia
258.0
-713.5
47
Matthias Wallner
Austria
249.4
-722.1
48
Grega Lang
Słowenia
248.0
-723.5
49
Michal Dolezal
Czechy
239.2
-732.3
50
Didier Mollard
Francja
232.2
-739.3
51
Hideharu Miyahira
Japonia
226.4
-745.1
52
Kenji Suda
Japonia
208.8
-762.7
53
Blaz Vrhovnik
Słowenia
207.3
-764.2
54
Ingemar Mayr
Austria
203.8
-767.7
55
Markus Eigentler
Austria
202.3
-769.2
56
Toni Nieminen
Finlandia
201.4
-770.1
57
Roberto Cecon
Włochy
193.6
-777.9
58
Dionis Vodnev
Kazachstan
185.7
-785.8
59
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
175.4
-796.1
60
Dmitri Tschelowenko
Rosja
163.7
-807.8
61
Ingemar Mayr
Holandia
154.9
-816.6
62
Yukitaka Fukita
Japonia
144.2
-827.3
63
Urban Franc
Słowenia
103.1
-868.4
64
Adolf Grugger
Austria
96.2
-875.3
65
Michael Uhrmann
Niemcy
93.6
-877.9
66
Hein-Arne Mathiesen
Norwegia
91.5
-880.0
67
Andreas Küttel
Szwajcaria
87.4
-884.1
68
Kent Johanssen
Norwegia
85.2
-886.3
69
Olaf Hegenbarth
Niemcy
84.6
-886.9
70
Martin Mesik
Słowacja
84.3
-887.2
71
Gerhard Schallert
Austria
83.4
-888.1
72
Wolfgang Loitzl
Austria
79.8
-891.7
73
Rico Meinel
Niemcy
79.3
-892.2
74
Ivan Lunardi
Włochy
72.0
-899.5
75
Robert Krenek
Czechy
71.5
-900.0
76
Christian Schmitberger
Austria
68.0
-903.5
77
Michael Kury
Austria
66.0
-905.5
78
Matija Stegnar
Słowenia
64.6
-906.9
79
Peter Zonta
Słowenia
51.5
-920.0
80
Christof Birchler
Szwajcaria
21.6
-949.9


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich