Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jens Weissflog
Niemcy
952.3
 
2
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
909.7
-42.6
3
Reinhard Schwarzenberger
Austria
882.1
-70.2
4
Hiroya Saito
Japonia
881.9
-70.4
5
Christof Duffner
Niemcy
872.9
-79.4
6
Janne Ahonen
Finlandia
869.1
-83.2
7
Andreas Goldberger
Austria
859.6
-92.7
8
Jinya Nishikata
Japonia
845.2
-107.1
9
Jani Soininen
Finlandia
841.1
-111.2
10
Noriaki Kasai
Japonia
838.9
-113.4
11
Dieter Thoma
Niemcy
813.6
-138.7
12
Erik Halvorsen
Norwegia
802.7
-149.6
13
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
799.9
-152.4
14
Ralf Gebstedt
Niemcy
799.1
-153.2
15
Martin Höllwarth
Austria
798.0
-154.3
16
Marco Steinauer
Szwajcaria
732.7
-219.6
17
Frantisek Jez
Czechy
717.4
-234.9
18
Masahiko Harada
Japonia
711.6
-240.7
19
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
702.1
-250.2
20
Gerd Siegmund
Niemcy
695.7
-256.6
21
Espen Bredesen
Norwegia
680.4
-271.9
22
Naoki Yasuzaki
Japonia
664.4
-287.9
23
Adam Małysz
Polska
632.7
-319.6
24
Kenji Suda
Japonia
585.7
-366.6
25
Andreas Küttel
Szwajcaria
568.8
-383.5
26
Jure Radelj
Słowenia
557.7
-394.6
27
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
557.5
-394.8
28
Kazuyoshi Funaki
Japonia
551.6
-400.7
29
Kimmo Savolainen
Finlandia
544.2
-408.1
30
Kent Johanssen
Norwegia
536.8
-415.5
31
Michael Uhrmann
Niemcy
473.7
-478.6
32
Lasse Ottesen
Norwegia
463.5
-488.8
33
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
462.3
-490.0
34
Roberto Cecon
Włochy
441.9
-510.4
35
Sarno Gostisa
Słowenia
438.8
-513.5
36
Jaroslav Sakala
Czechy
438.4
-513.9
37
Andreas Widhölzl
Austria
437.1
-515.2
38
Primoz Peterka
Słowenia
435.6
-516.7
39
Sturle Holseter
Norwegia
427.6
-524.7
40
Stefan Horngacher
Austria
417.5
-534.8
41
Nicolas Jean-Prost
Francja
408.4
-543.9
42
Peter Zonta
Słowenia
385.2
-567.1
43
Robert Meglic
Słowenia
383.9
-568.4
44
Michael Kury
Austria
353.6
-598.7
45
Hansjörg Jäkle
Niemcy
307.8
-644.5
46
Rico Meinel
Niemcy
282.3
-670.0
47
Alexander Herr
Niemcy
270.3
-682.0
48
Nicolas Dessum
Francja
253.6
-698.7
49
Mika Laitinen
Finlandia
247.9
-704.4
50
Marian Bielcik
Słowacja
247.0
-705.3
51
Martin Trunz
Szwajcaria
240.4
-711.9
52
Jussi Hautamäki
Finlandia
238.6
-713.7
53
Jakub Suchacek
Czechy
236.3
-716.0
54
Wojciech Skupień
Polska
234.2
-718.1
55
Didier Mollard
Francja
202.5
-749.8
56
Bruno Reuteler
Szwajcaria
188.6
-763.7
57
Naoto Ito
Japonia
180.8
-771.5
58
Randy Weber
USA
174.6
-777.7
59
Andrej Vervejkin
Kazachstan
169.1
-783.2
60
Urban Franc
Słowenia
167.2
-785.1
61
Matthias Wallner
Austria
164.2
-788.1
62
Marek GwóĽdĽ
Polska
158.8
-793.5
63
Dmitri Chvykov
Kazachstan
147.1
-805.2
64
Christian Reinthaler
Austria
146.8
-805.5
65
Sven Hannawald
Niemcy
145.3
-807.0
66
Tero Koponen
Finlandia
101.9
-850.4
67
Vladimir Rosko
Słowacja
98.3
-854.0
68
Robert Mateja
Polska
81.0
-871.3
69
Ronny Hornschuh
Niemcy
76.1
-876.2
70
Karl-Heinz Dorner
Austria
73.4
-878.9
71
Christian Samitz
Austria
56.2
-896.1
72
Frank Reichel
Niemcy
54.7
-897.6


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich