Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Espen Bredesen
Norwegia
931.3
 
2
Jens Weissflog
Niemcy
923.3
-8.0
3
Andreas Goldberger
Austria
891.8
-39.5
4
Noriaki Kasai
Japonia
848.2
-83.1
5
Jaroslav Sakala
Czechy
845.5
-85.8
6
Roberto Cecon
Włochy
841.8
-89.5
7
Heinz Kuttin
Austria
815.1
-116.2
8
Dieter Thoma
Niemcy
781.6
-149.7
9
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
771.2
-160.1
10
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
754.9
-176.4
11
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
709.5
-221.8
12
Gerd Siegmund
Niemcy
703.5
-227.8
13
Takanobu Okabe
Japonia
698.9
-232.4
14
Jinya Nishikata
Japonia
675.0
-256.3
15
Jiri Parma
Czechy
668.6
-262.7
16
Janne Ahonen
Finlandia
659.7
-271.6
17
Nicolas Dessum
Francja
638.1
-293.2
18
Jani Soininen
Finlandia
633.3
-298.0
19
Werner Haim
Austria
605.1
-326.2
20
Hiroya Saito
Japonia
588.6
-342.7
21
Masahiko Harada
Japonia
588.0
-343.3
22
Johan Rasmussen
Szwecja
579.7
-351.6
23
Tad Langlois
USA
574.7
-356.6
24
Matjaz Kladnik
Słowenia
565.6
-365.7
25
Zbynek Krompolc
Czechy
556.4
-374.9
26
Ladislav Dluhos
Czechy
554.5
-376.8
27
Didier Mollard
Francja
542.8
-388.5
28
Christof Duffner
Niemcy
536.7
-394.6
29
Martin Svagerko
Słowacja
489.5
-441.8
30
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
459.0
-472.3
31
Lasse Ottesen
Norwegia
453.4
-477.9
32
Robert Meglic
Słowenia
452.4
-478.9
33
Andreas Beck
Austria
440.2
-491.1
34
Hansjörg Jäkle
Niemcy
439.6
-491.7
35
Martin Trunz
Szwajcaria
383.1
-548.2
36
Stefan Horngacher
Austria
365.1
-566.2
37
Mikael Martinsson
Szwecja
333.1
-598.2
38
Risto Jussilainen
Finlandia
309.3
-622.0
39
Steffan Siebert
Niemcy
309.1
-622.2
40
Andrej Vervejkin
Kazachstan
307.6
-623.7
41
Werner Rathmayr
Austria
276.1
-655.2
42
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
249.5
-681.8
43
Ernst Vettori
Austria
249.2
-682.1
44
Frantisek Jez
Czechy
230.6
-700.7
45
Ivan Lunardi
Włochy
227.4
-703.9
46
Franci Petek
Słowenia
225.6
-705.7
47
Wojciech Skupień
Polska
220.9
-710.4
48
Helge Brendryen
Norwegia
220.3
-711.0
49
Matjaz Zupan
Słowenia
212.5
-718.8
50
Martin Höllwarth
Austria
209.1
-722.2
51
Marc Noelke
Niemcy
193.7
-737.6
52
Randy Weber
USA
192.2
-739.1
53
Ralf Gebstedt
Niemcy
190.5
-740.8
54
Geir Atle Woien
Norwegia
186.5
-744.8
55
Staffan Taellberg
Szwecja
185.6
-745.7
56
Oeyvind Berg
Norwegia
183.2
-748.1
57
Steve Delaup
Francja
182.0
-749.3
58
Werner Schuster
Austria
173.9
-757.4
59
Christian Moser
Austria
163.5
-767.8
60
Sven Hannawald
Niemcy
158.8
-772.5
61
Sarno Gostisa
Słowenia
150.7
-780.6
62
Adolf Grugger
Austria
149.6
-781.7
63
Ivo Pertile
Włochy
148.0
-783.3
64
Naoki Yasuzaki
Japonia
146.7
-784.6
65
Klaus Huber
Austria
138.1
-793.2
66
Jerome Gay
Francja
127.2
-804.1
67
Jiri Raska
Czechy
124.5
-806.8
68
Alexander Pointner
Austria
121.3
-810.0
69
Nicolas Jean-Prost
Francja
81.6
-849.7
70
Michail Essin
Rosja
80.4
-850.9
71
Stanislav Pokhilko
Rosja
75.6
-855.7
72
Ruddy Jardin
Francja
74.8
-856.5
73
Tomas Goder
Czechy
70.7
-860.6
74
Vladimir Rosko
Słowacja
67.5
-863.8
75
John Lockyer
Kanada
56.5
-874.8
76
Andre Kiesewetter
Niemcy
54.5
-876.8
77
Rico Meinel
Niemcy
48.4
-882.9
78
Saso Komovec
Słowenia
18.9
-912.4
79
Matthias Wallner
Austria
2.7
-928.6


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich