odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 16:00
Oberstdorf HS-235
(M¦ loty, ind.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Goldberger
Austria
920.8
 
2
Noriaki Kasai
Japonia
898.7
-22.1
3
Jaroslav Sakala
Czechy
854.6
-66.2
4
Masahiko Harada
Japonia
828.4
-92.4
5
Vaesa Hakala
Finlandia
823.4
-97.4
6
Christof Duffner
Niemcy
818.9
-101.9
7
Werner Haim
Austria
816.7
-104.1
8
Jens Weissflog
Niemcy
814.7
-106.1
9
Werner Rathmayr
Austria
799.8
-121.0
10
Heinz Kuttin
Austria
799.7
-121.1
11
Ivan Lunardi
Włochy
798.6
-122.2
12
Martin Höllwarth
Austria
784.0
-136.8
 
Franci Petek
Słowenia
784.0
-136.8
14
Ernst Vettori
Austria
777.3
-143.5
15
Jiri Parma
Czechy
770.6
-150.2
16
Dieter Thoma
Niemcy
770.3
-150.5
17
Andreas Scherer
Niemcy
769.9
-150.9
18
Jinya Nishikata
Japonia
754.4
-166.4
19
Didier Mollard
Francja
705.4
-215.4
20
Bjoern Myrbakken
Norwegia
672.3
-248.5
21
Johan Rasmussen
Szwecja
659.3
-261.5
22
Mikael Martinsson
Szwecja
656.8
-264.0
23
Akira Higashi
Japonia
655.5
-265.3
24
Steve Delaup
Francja
625.0
-295.8
25
Lasse Ottesen
Norwegia
608.3
-312.5
26
Espen Bredesen
Norwegia
565.5
-355.3
27
Matjaz Zupan
Słowenia
555.0
-365.8
28
Roberto Cecon
Włochy
548.0
-372.8
29
Gerd Siegmund
Niemcy
540.8
-380.0
30
Magne Johansen
Norwegia
537.3
-383.5
31
Sarno Gostisa
Słowenia
533.5
-387.3
32
Oeyvind Berg
Norwegia
513.4
-407.4
33
Wojciech Skupień
Polska
486.9
-433.9
34
Matjaz Kladnik
Słowenia
468.1
-452.7
35
Frantisek Jez
Czechy
436.2
-484.6
36
Michail Essin
Rosja
425.6
-495.2
37
Jani Soininen
Finlandia
423.9
-496.9
38
Janne Ahonen
Finlandia
416.7
-504.1
39
Dionis Vodnev
Niemcy
388.1
-532.7
40
Alexander Pointner
Austria
381.8
-539.0
41
Urban Franc
Słowenia
377.2
-543.6
42
Ingemar Mayr
Austria
375.0
-545.8
43
Christian Reinthaler
Austria
374.8
-546.0
44
Dionis Vodnev
Kazachstan
368.6
-552.2
45
Andreas Widhölzl
Austria
367.3
-553.5
46
Timo Wangler
Niemcy
360.2
-560.6
47
Jerome Gay
Francja
358.0
-562.8
48
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
344.2
-576.6
49
Martin Trunz
Szwajcaria
341.3
-579.5
50
Andrej Vervejkin
Kazachstan
327.9
-592.9
51
Pasi Kytoesaho
Finlandia
278.0
-642.8
52
Christian Moser
Austria
273.1
-647.7
53
Rico Meinel
Niemcy
263.5
-657.3
54
Stefan Zuend
Szwajcaria
261.8
-659.0
55
Marc Noelke
Niemcy
255.9
-664.9
56
Werner Schuster
Austria
246.2
-674.6
57
Alexander Diess
Austria
229.2
-691.6
58
John Lockyer
Kanada
226.4
-694.4
59
Martin Svagerko
Słowacja
225.1
-695.7
60
Wassil Gribowitsch
Ukraina
223.1
-697.7
61
Per-Inge Taellberg
Szwecja
221.4
-699.4
62
Nicolas Jean-Prost
Francja
213.9
-706.9
63
Jim Holland
USA
210.2
-710.6
64
Magnus Westman
Szwecja
186.6
-734.2
65
Hans-Peter Pohl
Niemcy
181.3
-739.5
66
Sven Hannawald
Niemcy
175.0
-745.8
67
Michal Lepko
Słowacja
158.1
-762.7
68
Staffan Taellberg
Szwecja
140.2
-780.6
69
Reto Kaelin
Szwajcaria
136.7
-784.1
70
Franz Neulaendtner
Austria
129.2
-791.6
71
Alexander Stoeckl
Austria
90.4
-830.4
72
Regis Bajard
Francja
88.8
-832.0
73
Andre Kiesewetter
Niemcy
80.6
-840.2
74
Rene Rosenbaum
Niemcy
78.7
-842.1
75
Mario Stecher
Austria
73.3
-847.5
76
Silvester Mikulastik
Czechy
71.4
-849.4
77
Alexander Briest
Niemcy
70.8
-850.0
78
Klaus Huber
Austria
66.4
-854.4
79
Massimo Vellar
Włochy
65.1
-855.7
80
Jarosław M±dry
Polska
51.1
-869.7
81
Christoph Lehmann
Szwajcaria
48.1
-872.7


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Christof Duffner (Niemcy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
08:30
CoC Erzurum
09:00
P¦k Zao
14:30
M¦ loty Oberstdorf
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich