Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Toni Nieminen
Finlandia
902.4
 
2
Martin Höllwarth
Austria
833.2
-69.2
3
Werner Rathmayr
Austria
832.9
-69.5
4
Franci Petek
Słowenia
817.7
-84.7
5
Frantisek Jez
Czechy
817.1
-85.3
6
Andreas Felder
Austria
814.1
-88.3
7
Stefan Zuend
Szwajcaria
806.9
-95.5
8
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
788.9
-113.5
9
Jaroslav Sakala
Czechy
787.9
-114.5
10
Jim Holland
USA
780.5
-121.9
11
Mikael Martinsson
Szwecja
779.3
-123.1
12
Werner Haim
Austria
770.3
-132.1
13
Oeyvind Berg
Norwegia
767.9
-134.5
14
Dieter Thoma
Niemcy
757.8
-144.6
15
Heiko Hunger
NRD
744.5
-157.9
16
Vaesa Hakala
Finlandia
724.4
-178.0
17
Ralf Gebstedt
Niemcy
716.5
-185.9
18
Staffan Taellberg
Szwecja
711.5
-190.9
19
Raimo Ylipulli
Finlandia
699.3
-203.1
20
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
675.1
-227.3
21
Christof Duffner
Niemcy
655.6
-246.8
22
Andreas Scherer
Niemcy
653.5
-248.9
23
Sarno Gostisa
Słowenia
638.3
-264.1
24
Martin Trunz
Szwajcaria
621.7
-280.7
25
Anssi Nieminen
Finlandia
613.8
-288.6
26
Espen Bredesen
Norwegia
591.2
-311.2
27
Ernst Vettori
Austria
580.2
-322.2
28
Risto Laakonen
Finlandia
559.4
-343.0
29
Magne Johansen
Norwegia
547.9
-354.5
30
Ivan Lunardi
Włochy
535.6
-366.8
31
Nicolas Jean-Prost
Francja
533.5
-368.9
32
Rune Olijnyk
Norwegia
514.3
-388.1
33
Steve Delaup
Francja
512.1
-390.3
34
Ivo Pertile
Włochy
493.2
-409.2
35
Marc Noelke
Niemcy
475.3
-427.1
36
Roberto Cecon
Włochy
471.9
-430.5
37
Tomas Goder
Czechosłowacja
468.2
-434.2
38
Andreas Goldberger
Austria
417.0
-485.4
39
Jens Weissflog
NRD
407.2
-495.2
40
Dionis Vodnev
Wspólnota Niepodległych Państw
401.0
-501.4
41
Didier Mollard
Francja
399.5
-502.9
42
Andrej Vervejkin
ZSRR
391.6
-510.8
43
Markus Gahler
Szwajcaria
391.1
-511.3
44
Alexander Pointner
Austria
368.0
-534.4
45
Stefan Horngacher
Austria
364.3
-538.1
46
Heinz Kuttin
Austria
354.3
-548.1
47
Per-Inge Taellberg
Szwecja
320.0
-582.4
48
Damjan Fras
Słowenia
298.2
-604.2
49
Kent Johanssen
Norwegia
247.9
-654.5
50
Jan Boklöv
Szwecja
238.3
-664.1
51
Werner Schuster
Austria
234.6
-667.8
52
Primoz Ulaga
Jugosławia
233.0
-669.4
53
Jiri Raska
Czechosłowacja
221.8
-680.6
54
Zbigniew Klimowski
Polska
221.7
-680.7
55
John Lockyer
Kanada
221.4
-681.0
56
Jan Kowal
Polska
217.5
-684.9
57
Tomas Raszka
Czechosłowacja
210.7
-691.7
58
Yvan Vouillamoz
Szwajcaria
205.8
-696.6
59
Andreas Beck
Austria
165.1
-737.3
60
Ingo Lesser
NRD
160.7
-741.7
61
Michail Essin
ZSRR
159.6
-742.8
62
Josef Heumann
RFN
157.9
-744.5
63
Magnus Westman
Szwecja
157.4
-745.0
64
Zacharij Sotirov
Bułgaria
157.3
-745.1
65
Franz Neulaendtner
Austria
155.5
-746.9
66
Andreas Bauer
RFN
151.3
-751.1
67
Jürgen Winterhalder
Niemcy
149.1
-753.3
68
Remo Lederer
NRD
143.3
-759.1
69
Emil Zografski
Bułgaria
142.2
-760.2
70
Andreas Rauschmeier
Austria
139.8
-762.6
71
Steffan Siebert
Niemcy
130.1
-772.3
72
Vladimir Breitschev
Bułgaria
113.3
-789.1
73
Michail Esin
Wspólnota Niepodległych Państw
83.5
-818.9
74
Tomas Goder
Czechy
75.5
-826.9
75
Ron Richards
Kanada
75.2
-827.2
76
Horst Bulau
Kanada
71.8
-830.6
77
Lubomir Sidlo
Czechosłowacja
70.7
-831.7
78
Bryan Sanders
USA
66.5
-835.9
79
Franz Wiegele
Austria
57.3
-845.1
80
Alexander Diess
Austria
46.3
-856.1
81
Harald Rodlauer
Austria
40.9
-861.5


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomaz Naglic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Johan Rasmussen (1970)
Najbliższe zawody
20 lipca 2018 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
17:30
LGP Wisła
kwalifikacje
21 lipca 2018 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs druż.
22 lipca 2018 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
27 lipca 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
14:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
16:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
18:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
28 lipca 2018 (sobota)
12:00
LGP Hinterzarten
seria próbna M
13:15
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich