Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jens Weissflog
NRD
819.7
 
2
Andreas Felder
Austria
805.6
-14.1
3
Dieter Thoma
RFN
779.6
-40.1
4
Ernst Vettori
Austria
774.8
-44.9
5
Stefan Horngacher
Austria
773.1
-46.6
6
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
772.7
-47.0
7
Mikael Martinsson
Szwecja
751.9
-67.8
8
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
729.5
-90.2
9
Vaesa Hakala
Finlandia
696.8
-122.9
10
Risto Laakonen
Finlandia
676.7
-143.0
11
Klaus Huber
Austria
671.2
-148.5
12
Stefan Zuend
Szwajcaria
658.6
-161.1
13
Josef Heumann
RFN
653.8
-165.9
14
Kent Johanssen
Norwegia
629.9
-189.8
15
Christof Duffner
Niemcy
621.6
-198.1
16
Franci Petek
Słowenia
609.2
-210.5
17
Pavel Ploc
Czechosłowacja
608.1
-211.6
18
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
590.6
-229.1
19
Rune Olijnyk
Norwegia
574.8
-244.9
20
Espen Bredesen
Norwegia
569.6
-250.1
21
Jiri Parma
Czechosłowacja
566.6
-253.1
22
Andreas Bauer
RFN
559.3
-260.4
23
Primoz Ulaga
Jugosławia
558.3
-261.4
24
Andre Kiesewetter
Niemcy
555.0
-264.7
25
Staffan Taellberg
Szwecja
535.7
-284.0
26
Takuya Takeuchi
Japonia
532.6
-287.1
27
Oeyvind Berg
Norwegia
487.9
-331.8
28
Frantisek Jez
Czechy
484.9
-334.8
29
Jaroslav Sakala
Czechosłowacja
475.8
-343.9
30
Raimo Ylipulli
Finlandia
475.3
-344.4
31
Andrej Vervejkin
ZSRR
466.2
-353.5
32
Vladimir Breitschev
Bułgaria
445.8
-373.9
33
Stein Gruben
Norwegia
442.4
-377.3
34
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
392.1
-427.6
35
Andreas Rauschmeier
Austria
386.2
-433.5
36
Dionis Vodnev
ZSRR
373.3
-446.4
37
Roberto Cecon
Włochy
366.2
-453.5
38
Ron Richards
Kanada
359.9
-459.8
39
Janez Debelak
Jugosławia
358.9
-460.8
40
Miran Tepes
Jugosławia
356.8
-462.9
41
Werner Haim
Austria
347.0
-472.7
42
Per-Inge Taellberg
Szwecja
315.6
-504.1
43
Jari Puikkonen
Finlandia
314.2
-505.5
44
Manabu Nikaido
Japonia
307.8
-511.9
45
Andreas Scherer
Niemcy
303.8
-515.9
46
Michail Essin
ZSRR
283.0
-536.7
47
Andreas Goldberger
Austria
282.6
-537.1
48
Jim Holland
USA
266.9
-552.8
49
Werner Schuster
Austria
231.5
-588.2
50
Martin Svagerko
Czechosłowacja
231.0
-588.7
51
Heinz Kuttin
Austria
226.9
-592.8
52
Horst Bulau
Kanada
219.4
-600.3
53
Anssi Nieminen
Finlandia
217.5
-602.2
54
Heiko Hunger
NRD
212.9
-606.8
55
Guenther Stranner
Austria
211.5
-608.2
56
Goran Janus
Jugosławia
207.3
-612.4
57
Zacharij Sotirov
Bułgaria
192.7
-627.0
58
Magnus Westman
Szwecja
191.7
-628.0
59
Ivo Pertile
Włochy
190.2
-629.5
60
Jaroslav Sakala
Czechy
189.5
-630.2
61
Benz Hauswirth
Szwajcaria
186.8
-632.9
62
Masahiko Harada
Japonia
181.2
-638.5
63
Thomas Klauser
RFN
157.8
-661.9
64
Oliver Strohmaier
Austria
149.2
-670.5
65
Jan Kowal
Polska
144.1
-675.6
66
Alexander Pointner
Austria
141.9
-677.8
67
Rene Kummerloew
Niemcy
141.8
-677.9
68
Robert Leonhard
RFN
140.5
-679.2
69
Kenji Suda
Japonia
138.3
-681.4
70
Magnus Aastroem
Szwecja
136.9
-682.8
71
Ralf Gebstedt
Niemcy
136.3
-683.4
72
Christian Moser
Austria
135.7
-684.0
73
Christoph Lehmann
Szwajcaria
133.5
-686.2
74
Noriaki Kasai
Japonia
130.5
-689.2
75
Ingo Lesser
NRD
127.9
-691.8
76
Pavel Kustov
ZSRR
127.1
-692.6
77
Zbigniew Klimowski
Polska
104.5
-715.2
78
Jari Pulkkinen
Finlandia
79.9
-739.8
79
Norbert Hils
Niemcy
70.7
-749.0
80
Jens Deimel
Niemcy
64.9
-754.8
81
Damjan Fras
Słowenia
63.4
-756.3
82
Kris Severson
USA
63.3
-756.4
83
Herwig Millonig
Austria
60.1
-759.6
84
Franz Neulaendtner
Austria
58.6
-761.1
85
Tomas Raszka
Czechosłowacja
48.9
-770.8
86
Mark Konopacke
USA
40.6
-779.1
87
Roberto Frison
Włochy
36.2
-783.5


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzcy: Jens Weissflog (NRD) / Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich