Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dieter Thoma
RFN
870.5
 
2
Frantisek Jez
Czechy
861.0
-9.5
3
Jens Weissflog
NRD
855.0
-15.5
4
Ernst Vettori
Austria
851.5
-19.0
5
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
848.0
-22.5
6
Risto Laakonen
Finlandia
844.0
-26.5
7
Josef Heumann
RFN
835.5
-35.0
8
Rune Olijnyk
Norwegia
823.5
-47.0
9
Werner Haim
Austria
820.5
-50.0
10
Heinz Kuttin
Austria
811.0
-59.5
11
Pavel Ploc
Czechosłowacja
810.0
-60.5
12
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
809.0
-61.5
13
Primoz Ulaga
Jugosławia
801.5
-69.0
14
Andreas Felder
Austria
800.0
-70.5
15
Matti Nykänen
Finlandia
792.0
-78.5
16
Pavel Kustov
ZSRR
782.0
-88.5
17
Andreas Bauer
RFN
780.0
-90.5
18
Noriaki Kasai
Japonia
778.5
-92.0
19
Franz Neulaendtner
Austria
777.5
-93.0
20
Miran Tepes
Jugosławia
770.0
-100.5
21
Ron Richards
Kanada
763.5
-107.0
22
Thomas Klauser
RFN
761.0
-109.5
23
Vladimir Breitschev
Bułgaria
758.0
-112.5
 
Heiko Hunger
NRD
758.0
-112.5
25
Jari Puikkonen
Finlandia
755.5
-115.0
26
Andrej Vervejkin
ZSRR
735.5
-135.0
27
Jan Boklöv
Szwecja
726.5
-144.0
28
Jaroslav Sakala
Czechosłowacja
720.0
-150.5
 
Jarkko Heikkelae
Finlandia
720.0
-150.5
30
Kent Johanssen
Norwegia
716.5
-154.0
31
Virginio Lunardi
Włochy
667.5
-203.0
32
Jiri Parma
Czechosłowacja
666.5
-204.0
33
Guenther Stranner
Austria
660.0
-210.5
34
Christoph Lehmann
Szwajcaria
649.0
-221.5
35
Robert Leonhard
RFN
646.0
-224.5
36
Staffan Taellberg
Szwecja
633.5
-237.0
37
Vladimir Podzimek
Czechosłowacja
628.0
-242.5
38
Halvor Persson
Norwegia
615.5
-255.0
39
Dionis Vodnev
ZSRR
611.5
-259.0
40
Vegard Opaas
Norwegia
589.0
-281.5
41
Franci Petek
Jugosławia
567.0
-303.5
42
Michail Essin
ZSRR
551.0
-319.5
43
Christian Hauswirth
Szwajcaria
550.5
-320.0
44
Martin Svagerko
Czechosłowacja
541.5
-329.0
45
Ralf Gebstedt
NRD
540.0
-330.5
46
Roberto Cecon
Włochy
526.5
-344.0
47
Manabu Nikaido
Japonia
514.5
-356.0
48
Magne Johansen
Norwegia
507.5
-363.0
49
Takuya Takeuchi
Japonia
501.5
-369.0
50
Tad Langlois
USA
428.0
-442.5
51
Per-Inge Taellberg
Szwecja
423.0
-447.5
52
Vaesa Hakala
Finlandia
414.0
-456.5
53
Yvan Vouillamoz
Szwajcaria
411.0
-459.5
54
Thomas Kindlimann
Szwajcaria
410.5
-460.0
55
Sandro Sambugaro
Włochy
405.0
-465.5
56
Mikael Martinsson
Szwecja
400.5
-470.0
57
Rene Kummerloew
NRD
399.5
-471.0
58
Werner Schuster
Austria
396.5
-474.0
59
Rene Kummerloew
Niemcy
395.0
-475.5
60
Andreas Rauschmeier
Austria
394.5
-476.0
61
Stefan Horngacher
Austria
393.5
-477.0
62
Akira Sato
Japonia
392.5
-478.0
63
Rolf Schilli
RFN
376.0
-494.5
64
Andreas Scherer
RFN
355.0
-515.5
65
Klaus Huber
Austria
354.0
-516.5
66
Didier Mollard
Francja
349.5
-521.0
67
Ulf Findeisen
NRD
345.0
-525.5
68
Bernat Sola
Hiszpania
321.5
-549.0
69
Colin Capel
Kanada
296.0
-574.5
70
Alexander Pointner
Austria
292.0
-578.5
71
Bryan Sanders
USA
283.5
-587.0
72
Thomas Nordgren
Szwecja
281.5
-589.0
73
Zacharij Sotirov
Bułgaria
275.5
-595.0
74
Jim Holland
USA
273.5
-597.0
75
Goran Janus
Jugosławia
270.5
-600.0
76
Norbert Hils
RFN
267.0
-603.5
77
John Lockyer
Kanada
265.5
-605.0
78
Franz Wiegele
Austria
263.0
-607.5
79
Michael Irlinger
RFN
256.5
-614.0
80
Juergen Winterhalder
RFN
255.0
-615.5
81
Nicolas Jean-Prost
Francja
244.5
-626.0
82
Franci Petek
Słowenia
207.5
-663.0
83
Ralf Gebstedt
Niemcy
201.0
-669.5
84
Rajko Lotric
Jugosławia
174.0
-696.5
85
Markus Steiner
Austria
167.0
-703.5
86
Jan Kowal
Polska
165.5
-705.0
87
Primoz Kopac
Jugosławia
162.5
-708.0
88
Markus Guellner
RFN
159.0
-711.5
89
Werner Rathmayr
Austria
155.0
-715.5
90
Alojzy Moskal
Polska
154.0
-716.5
91
Christian Rimmel
RFN
152.5
-718.0
92
Lorenz Wegscheider
RFN
151.0
-719.5
93
Oliver Strohmaier
Austria
150.0
-720.5
94
Heiko Gasche
RFN
145.5
-725.0
95
Christian Moser
Austria
141.0
-729.5
96
Yannick Revuz
Francja
140.5
-730.0
 
Eckhard Reichertz
RFN
140.5
-730.0
98
Emil Zografski
Bułgaria
137.5
-733.0


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Frantisek Jez (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jure Bogataj
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich