Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Matti Nykänen
Finlandia
887.7
 
2
Jens Weissflog
NRD
788.7
-99.0
3
Jiri Parma
Czechosłowacja
767.6
-120.1
4
Christian Hauswirth
Szwajcaria
763.5
-124.2
5
Franz Wiegele
Austria
752.7
-135.0
6
Staffan Taellberg
Szwecja
751.5
-136.2
7
Miran Tepes
Jugosławia
748.2
-139.5
8
Andreas Bauer
RFN
741.0
-146.7
9
Tuomo Ylipulli
Finlandia
731.5
-156.2
10
Jari Puikkonen
Finlandia
726.3
-161.4
11
Ernst Vettori
Austria
721.1
-166.6
12
Jon-Inge Kjorum
Norwegia
714.1
-173.6
13
Josef Heumann
RFN
713.2
-174.5
14
Pavel Ploc
Czechosłowacja
702.4
-185.3
15
Hroar Stjerner
Norwegia
697.1
-190.6
16
Guenther Stranner
Austria
688.6
-199.1
17
Horst Bulau
Kanada
686.9
-200.8
18
Ulf Findeisen
NRD
686.4
-201.3
19
Andrej Vervejkin
ZSRR
682.2
-205.5
20
Trond Joeran Pedersen
Norwegia
676.6
-211.1
21
Thomas Klauser
RFN
670.0
-217.7
22
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
669.1
-218.6
23
Frantisek Jez
Czechosłowacja
667.5
-220.2
24
Jan Kowal
Polska
651.1
-236.6
25
Heinz Kuttin
Austria
641.0
-246.7
26
Dieter Thoma
RFN
628.9
-258.8
27
Vegard Opaas
Norwegia
623.1
-264.6
28
Andreas Felder
Austria
613.4
-274.3
29
Piotr Fijas
Polska
607.3
-280.4
30
Sandro Sambugaro
Włochy
596.5
-291.2
31
Primoz Ulaga
Jugosławia
595.1
-292.6
32
Christoph Lehmann
Szwajcaria
587.0
-300.7
33
Vladimir Breitschev
Bułgaria
581.8
-305.9
34
Robert Leonhard
RFN
575.3
-312.4
35
Udo Okraffka
NRD
574.5
-313.2
36
Richard Schallert
Austria
573.5
-314.2
37
Werner Schuster
Austria
565.5
-322.2
38
Remo Lederer
NRD
563.3
-324.4
39
Rolf Schilli
RFN
559.0
-328.7
40
Class Brade Braaten
Norwegia
555.9
-331.8
41
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
551.1
-336.6
42
Anders Daun
Szwecja
547.3
-340.4
43
Jiri Malec
Czechosłowacja
539.1
-348.6
44
Pekka Suorsa
Finlandia
531.6
-356.1
45
Yasuhide Miyazaki
Japonia
529.0
-358.7
46
Eduard Subotsch
ZSRR
501.2
-386.5
47
Fabrice Piazzini
Szwajcaria
488.4
-399.3
48
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
483.2
-404.5
49
Manfred Deckert
NRD
479.1
-408.6
50
Ron Richards
Kanada
475.2
-412.5
51
Jan Boklöv
Szwecja
474.6
-413.1
52
Erik Johnsen
Norwegia
467.5
-420.2
53
Robert Kopac
Jugosławia
462.8
-424.9
54
Andrej Uchanjov
ZSRR
457.4
-430.3
55
Kai Nokelainen
Finlandia
447.3
-440.4
56
Magnus Aastroem
Szwecja
444.7
-443.0
57
Virginio Lunardi
Włochy
443.8
-443.9
58
Gerard Balanche
Szwajcaria
439.0
-448.7
59
Thomas Dolar
Jugosławia
393.3
-494.4
60
Martin Svagerko
Czechosłowacja
386.6
-501.1
61
Michail Essin
ZSRR
377.6
-510.1
62
Rick Newborn
USA
373.1
-514.6
63
Per-Inge Taellberg
Szwecja
370.0
-517.7
64
Mike Holland
USA
362.0
-525.7
65
Mark Konopacke
USA
358.4
-529.3
66
Peter Grundig
NRD
355.2
-532.5
67
Jouni Johansen
Finlandia
332.4
-555.3
68
Peter Rohwein
RFN
319.5
-568.2
69
Matjaz Debelak
Jugosławia
309.2
-578.5
70
Joachim Petzold
NRD
303.9
-583.8
71
Franz Neulaendtner
Austria
303.2
-584.5
72
Jarosław M±dry
Polska
296.2
-591.5
73
Dionis Vodnev
ZSRR
295.1
-592.6
74
Raimund Litschko
NRD
291.8
-595.9
75
Thomas Nordgren
Szwecja
288.4
-599.3
76
Roberto Cecon
Włochy
287.6
-600.1
77
Antonio Lacedelli
Włochy
283.7
-604.0
78
Magnus Westman
Szwecja
280.4
-607.3
79
Masahiko Harada
Japonia
261.6
-626.1
80
Laszlo Fischer
Węgry
260.7
-627.0
81
Juri Golowtschikov
ZSRR
259.3
-628.4
82
Dennis McGrane
USA
255.8
-631.9
83
Ron Rautio
Kanada
252.1
-635.6
84
Blagovest Kowatschev
Bułgaria
249.0
-638.7
85
Zbigniew Klimowski
Polska
247.8
-639.9
86
Didier Mollard
Francja
241.0
-646.7
87
Gabor Geller
Węgry
239.1
-648.6
88
Thomas Dufter
RFN
236.9
-650.8
89
Werner Haim
Austria
236.5
-651.2
90
Emil Zografski
Bułgaria
232.0
-655.7
91
Takuya Takeuchi
Japonia
230.5
-657.2
92
Jinya Nishikata
Japonia
229.2
-658.5
93
Janez Debelak
Jugosławia
228.2
-659.5
94
Hiro Shima
Japonia
218.7
-669.0
95
Todd Gillmann
Kanada
212.4
-675.3
96
Pascal Raymond
Szwajcaria
208.9
-678.8
97
Wolfgang Steiert
RFN
203.1
-684.6
98
Kiril Petkov
Bułgaria
192.0
-695.7
99
Matjaz Zupan
Jugosławia
182.2
-705.5
100
Ernst Boesch
Szwajcaria
161.3
-726.4
101
Thomas Ihle
RFN
159.5
-728.2
102
Lorenz Wegscheider
RFN
153.7
-734.0
103
Stephan Rochat
Szwajcaria
150.1
-737.6
104
Juergen Winterhalder
RFN
144.3
-743.4
105
Steffen Bartschat
RFN
144.0
-743.7
106
Thomas Hasselberger
RFN
143.5
-744.2
107
Vasja Bajc
Jugosławia
142.7
-745.0
108
Thomas Kindlimann
Szwajcaria
139.2
-748.5
109
Harald Rodlauer
Austria
137.6
-750.1
110
Guenter Schoeffmann
Austria
136.8
-750.9
111
Georg Waldvogel
RFN
136.0
-751.7
112
Mihaly Szalai
Węgry
134.8
-752.9
113
Christoph Mueller
Austria
132.8
-754.9
114
Alexander Pointner
Austria
132.4
-755.3
115
Eric Breche
Francja
131.3
-756.4
116
Oliver Strohmaier
Austria
127.6
-760.1
117
Bruno Romang
Szwajcaria
124.5
-763.2
118
Patrik Ludi
Szwajcaria
124.4
-763.3
119
Eckhard Reichertz
RFN
120.2
-767.5
120
Andreas Rauschmeier
Austria
118.3
-769.4
121
Adolf Hirner
Austria
116.1
-771.6
122
Norbert Moertl
Austria
115.2
-772.5
123
Steve Collins
Kanada
113.6
-774.1
124
Steffen Kuder
RFN
112.3
-775.4
125
Wolfgang Margreiter
Austria
108.7
-779.0
126
Klaus Huber
Austria
98.1
-789.6
127
Stefan Horngacher
Austria
96.0
-791.7
128
Frederic Berger
Francja
94.3
-793.4
129
Florian Treves
Francja
90.8
-796.9
130
Markus Steiner
Austria
89.2
-798.5
131
Paul Erat
Austria
80.7
-807.0
132
Eddie Edwards
Wielka Brytania
77.2
-810.5
133
Gerrit Konijnenberg
Holandia
77.0
-810.7
134
Rajko Lotric
Jugosławia
75.1
-812.6
135
Bernat Sola
Hiszpania
65.3
-822.4
136
Janez Stirn
Jugosławia
62.8
-824.9
137
Benz Hauswirth
Szwajcaria
60.9
-826.8
138
Markus Goehler
Szwajcaria
53.3
-834.4
139
Uwe Steinberger
Austria
50.0
-837.7
140
Norbert Hils
RFN
38.6
-849.1


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich