Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Ernst Vettori
Austria
710.2
 
2
Vegard Opaas
Norwegia
703.3
-6.9
3
Ulf Findeisen
NRD
702.4
-7.8
4
Miran Tepes
Jugosławia
691.4
-18.8
5
Thomas Klauser
RFN
684.6
-25.6
6
Andreas Bauer
RFN
684.4
-25.8
7
Jens Weissflog
NRD
681.7
-28.5
8
Primoz Ulaga
Jugosławia
676.9
-33.3
9
Matjaz Debelak
Jugosławia
674.2
-36.0
10
Gerard Balanche
Szwajcaria
665.9
-44.3
11
Hroar Stjerner
Norwegia
660.1
-50.1
12
Andreas Felder
Austria
658.2
-52.0
13
Tuomo Ylipulli
Finlandia
652.3
-57.9
14
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
649.4
-60.8
15
Jari Puikkonen
Finlandia
640.3
-69.9
16
Jukka Kalso
Finlandia
635.3
-74.9
17
Jiri Parma
Czechosłowacja
628.4
-81.8
18
Trond Joeran Pedersen
Norwegia
623.8
-86.4
19
Raimund Resch
Austria
615.7
-94.5
20
Oliver Strohmaier
Austria
609.9
-100.3
21
Martin Svagerko
Czechosłowacja
605.7
-104.5
22
Valerji Karetnikov
ZSRR
591.0
-119.2
23
Franz Neulaendtner
Austria
546.8
-163.4
24
Rolf Schilli
RFN
530.4
-179.8
25
Christian Hauswirth
Szwajcaria
527.9
-182.3
26
Richard Schallert
Austria
526.8
-183.4
27
Mark Konopacke
USA
515.4
-194.8
28
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
514.1
-196.1
29
Wolfgang Steiert
RFN
510.9
-199.3
30
Peter Grundig
NRD
510.5
-199.7
31
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
509.3
-200.9
32
Jan Boklöv
Szwecja
507.7
-202.5
33
Harald Rodlauer
Austria
506.5
-203.7
34
Janez Stirn
Jugosławia
504.3
-205.9
35
Raimund Litschko
NRD
503.4
-206.8
36
Lorenz Wegscheider
RFN
500.1
-210.1
37
Olav Hansson
Norwegia
498.0
-212.2
38
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
480.9
-229.3
39
Andrej Vervejkin
ZSRR
479.8
-230.4
40
Vadim Zakharov
ZSRR
479.1
-231.1
41
Matjaz Zupan
Jugosławia
477.3
-232.9
42
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
473.6
-236.6
43
Zane Palmer
USA
471.8
-238.4
44
Antonio Lacedelli
Włochy
461.3
-248.9
45
Rajko Lotric
Jugosławia
456.4
-253.8
46
Peter Rohwein
RFN
439.9
-270.3
47
Akira Sato
Japonia
437.8
-272.4
48
Pavel Ploc
Czechosłowacja
435.1
-275.1
49
Magnus Aastroem
Szwecja
428.6
-281.6
50
Jan Kowal
Polska
425.0
-285.2
51
Aake Norman
Szwecja
419.8
-290.4
52
Chiharu Nishikata
Japonia
418.5
-291.7
53
Fabrice Piazzini
Szwajcaria
418.2
-292.0
54
Pascal Raymond
Szwajcaria
416.3
-293.9
55
Jon-Inge Kjorum
Norwegia
405.7
-304.5
56
Uli Boll
RFN
405.2
-305.0
57
Ingo Lesser
NRD
400.0
-310.2
58
Josef Heumann
RFN
396.7
-313.5
59
Pekka Suorsa
Finlandia
392.2
-318.0
60
Shinichi Tanaka
Japonia
386.9
-323.3
61
Thomas Kindlimann
Szwajcaria
385.7
-324.5
62
Sergei Brysgalov
ZSRR
379.9
-330.3
63
Per-Inge Taellberg
Szwecja
375.3
-334.9
64
Vladimir Podzimek
Czechosłowacja
375.2
-335.0
65
Matti Nykänen
Finlandia
368.6
-341.6
66
Stein Gruben
Norwegia
367.1
-343.1
67
Horst Bulau
Kanada
364.6
-345.6
68
Vladimir Breitschev
Bułgaria
360.4
-349.8
69
Chris Hastings
USA
353.8
-356.4
70
Ivo Pertile
Włochy
351.1
-359.1
71
Walent Boschitschkov
Bułgaria
350.7
-359.5
72
Virginio Lunardi
Włochy
344.1
-366.1
73
Remo Lederer
NRD
301.2
-409.0
74
Aleksandr Taranov
ZSRR
299.1
-411.1
75
Frederic Berger
Francja
296.7
-413.5
76
Massimo Rigoni
Włochy
282.1
-428.1
77
Rick Newborn
USA
272.0
-438.2
78
Masaru Nagaoka
Japonia
269.2
-441.0
79
Thomas Nordgren
Szwecja
265.4
-444.8
80
Markus Gahler
Szwajcaria
265.2
-445.0
81
Carlo Pinzani
Włochy
264.9
-445.3
82
Mike Holland
USA
264.4
-445.8
83
Shohei Sakaguchi
Japonia
260.1
-450.1
84
Staffan Taellberg
Szwecja
256.2
-454.0
85
Hiro Shima
Japonia
255.0
-455.2
86
Ron Richards
Kanada
253.4
-456.8
87
Franz Wiegele
Austria
252.9
-457.3
88
Anders Daun
Szwecja
247.7
-462.5
89
Bogdan Papierz
Polska
241.2
-469.0
90
Guenther Stranner
Austria
227.6
-482.6
91
Christian Rimmel
RFN
219.2
-491.0
92
Laszlo Fischer
Węgry
218.2
-492.0
93
Magnus Westman
Szwecja
216.3
-493.9
94
Ron Rautio
Kanada
208.3
-501.9
95
Sandro Sambugaro
Włochy
206.3
-503.9
96
Didier Mollard
Francja
203.4
-506.8
97
Andrej Uchanjov
ZSRR
199.6
-510.6
98
Franck Rey
Francja
183.8
-526.4
99
Michele Sambugaro
Włochy
170.8
-539.4
100
Paul Erat
Austria
163.7
-546.5
101
Werner Schuster
Austria
162.8
-547.4
102
Mihaly Szalai
Węgry
159.6
-550.6
103
Adolf Hirner
Austria
155.4
-554.8
104
Werner Haim
Austria
154.1
-556.1
105
Gerard Colin
Francja
148.1
-562.1
106
Juergen Winterhalder
RFN
142.0
-568.2
107
Georg Waldvogel
RFN
138.5
-571.7
108
Christoph Mueller
Austria
136.8
-573.4
109
Thomas Ihle
RFN
136.3
-573.9
110
Thomas Hasselberger
RFN
128.6
-581.6
111
Dieter Thoma
RFN
128.3
-581.9
112
Bruno Romang
Szwajcaria
126.2
-584.0
113
Bernat Sola
Hiszpania
115.8
-594.4
114
Eckhard Reichertz
RFN
107.2
-603.0
115
Piotr Fijas
Polska
106.6
-603.6
116
Gabor Geller
Węgry
94.1
-616.1
117
Thomas Dufter
RFN
93.6
-616.6
118
Michael Schiele
RFN
92.4
-617.8
119
Bernhard Winkler
Austria
80.6
-629.6
120
Norbert Moertl
Austria
75.9
-634.3
121
Thomas Feuerstein
Austria
74.0
-636.2
122
Rudi Puerstl
Austria
70.9
-639.3
123
Christoph Beck
Austria
67.3
-642.9
124
Jesus Lobo
Hiszpania
57.6
-652.6
125
Olaf Vogler
RFN
52.5
-657.7
126
Uwe Steinberger
Austria
48.5
-661.7
127
Wolfgang Margreiter
Austria
42.7
-667.5
128
Viktor Palinkas
Węgry
28.0
-682.2
129
Gerrit Konijnenberg
Holandia
20.8
-689.4
130
Eddie Edwards
Wielka Brytania
15.0
-695.2


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Bauer (RFN)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Tuomo Ylipulli (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich