Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jens Weissflog
NRD
897.9
 
2
Klaus Ostwald
NRD
842.3
-55.6
3
Matti Nykänen
Finlandia
825.9
-72.0
4
Jari Puikkonen
Finlandia
791.9
-106.0
5
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
790.5
-107.4
6
Per Bergerud
Norwegia
789.9
-108.0
7
Pavel Ploc
Czechosłowacja
785.3
-112.6
8
Pentti Kokkonen
Finlandia
768.2
-129.7
9
Jeffrey Hastings
USA
761.3
-136.6
10
Andreas Felder
Austria
755.8
-142.1
11
Rolf Age Berg
Norwegia
751.9
-146.0
12
Mathias Buse
NRD
740.0
-157.9
13
Ernst Vettori
Austria
739.1
-158.8
14
Armin Kogler
Austria
738.7
-159.2
15
Horger Freitag
NRD
737.2
-160.7
16
Lido Tomasi
Włochy
728.8
-169.1
17
Markku Pusenius
Finlandia
722.4
-175.5
18
Roger Ruud
Norwegia
714.0
-183.9
19
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
710.1
-187.8
20
Jari Pulkkinen
Finlandia
701.5
-196.4
21
Steve Collins
Kanada
700.5
-197.4
22
Georg Waldvogel
RFN
697.7
-200.2
23
Miran Tepes
Jugosławia
693.4
-204.5
24
Richard Schallert
Austria
675.5
-222.4
25
Horst Bulau
Kanada
662.3
-235.6
26
Primoz Ulaga
Jugosławia
653.7
-244.2
27
Peter Rohwein
RFN
643.9
-254.0
28
Manfred Deckert
NRD
641.4
-256.5
29
Piotr Fijas
Polska
634.9
-263.0
30
Stefan Stannarius
NRD
630.9
-267.0
31
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
624.7
-273.2
32
Hubert Neuper
Austria
619.0
-278.9
33
Sandro Sambugaro
Włochy
613.9
-284.0
34
Nils Stoltzlechner
USA
612.0
-285.9
35
Fabrice Piazzini
Szwajcaria
608.9
-289.0
36
Pekka Suorsa
Finlandia
606.4
-291.5
37
Ulf Findeisen
NRD
601.2
-296.7
38
Landis Arnold
USA
600.0
-297.9
39
Gennadi Prokopenko
ZSRR
588.7
-309.2
40
Massimo Rigoni
Włochy
588.4
-309.5
41
Veli-Matti Ahonen
Finlandia
572.7
-325.2
42
Vasja Bajc
Jugosławia
571.9
-326.0
43
Franz Wiegele
Austria
538.4
-359.5
44
Jiri Parma
Czechosłowacja
521.4
-376.5
45
Vegard Opaas
Norwegia
507.2
-390.7
46
Tuomo Ylipulli
Finlandia
501.4
-396.5
47
Steinar Braaten
Norwegia
499.9
-398.0
48
Vladimir Cherniaev
ZSRR
496.5
-401.4
49
David Brown
Kanada
493.6
-404.3
50
Adolf Hirner
Austria
485.4
-412.5
51
Christian Hauswirth
Szwajcaria
476.3
-421.6
52
Juri Golowtschikov
ZSRR
475.7
-422.2
53
Vladimir Podzimek
Czechosłowacja
475.0
-422.9
54
Hans Wallner
Austria
471.2
-426.7
55
Andreas Bauer
RFN
469.0
-428.9
56
Valerij Savin
ZSRR
463.2
-434.7
57
Thomas Klauser
RFN
431.5
-466.4
58
Miroslav Slusny
Czechosłowacja
406.4
-491.5
59
Wolfgang Steiert
RFN
394.2
-503.7
60
Janusz Malik
Polska
390.9
-507.0
61
Thomas Hasselberger
RFN
388.5
-509.4
62
Ron Richards
Kanada
383.7
-514.2
63
Matjas Zagar
Jugosławia
378.4
-519.5
64
Martin Svagerko
Czechosłowacja
376.9
-521.0
65
Valerji Karetnikov
ZSRR
368.8
-529.1
66
Bojan Globocnik
Jugosławia
363.3
-534.6
67
Gerard Colin
Francja
362.9
-535.0
68
Pascal Raymond
Szwajcaria
358.6
-539.3
69
Walent Boschitschkov
Bułgaria
342.6
-555.3
70
Manfred Steiner
Austria
341.5
-556.4
71
Fritz Esser
Austria
337.8
-560.1
72
Franz Neulaendtner
Austria
326.9
-571.0
73
Dennis McGrane
USA
308.5
-589.4
74
Reed Zuehlke
USA
307.0
-590.9
75
Thomas Dolar
Jugosławia
304.7
-593.2
76
Jan Henrik Troen
Norwegia
290.3
-607.6
77
John Denney
USA
289.4
-608.5
78
Oleg Servo
ZSRR
285.6
-612.3
79
Vladimir Breitschev
Bułgaria
275.2
-622.7
80
Jose Rivera
Hiszpania
266.2
-631.7
81
Anders Daun
Szwecja
264.3
-633.6
82
Laszlo Fischer
Węgry
260.2
-637.7
83
Angel Stojanov
Bułgaria
254.8
-643.1
84
Thomas Ihle
RFN
249.2
-648.7
85
Raimund Resch
Austria
243.8
-654.1
86
Rajko Lotric
Jugosławia
238.9
-659.0
87
Bernat Sola
Hiszpania
223.8
-674.1
88
Jan Kowal
Polska
222.7
-675.2
89
Frederic Berger
Francja
213.6
-684.3
90
Thomas Nordgren
Szwecja
212.9
-685.0
91
Gabor Geller
Węgry
211.6
-686.3
92
Mike Holland
USA
193.9
-704.0
93
Antonio Lacedelli
Włochy
186.3
-711.6
94
Werner Haim
Austria
164.7
-733.2
95
Peter Schwinghammer
RFN
149.0
-748.9
96
Lorenz Wegscheider
RFN
145.9
-752.0
97
Josef Samek
Czechosłowacja
145.0
-752.9
98
Joachim Ernst
RFN
143.3
-754.6
99
Uli Boll
RFN
140.7
-757.2
100
Alfred Groyer
Austria
136.7
-761.2
101
Christoph Schwartz
RFN
135.8
-762.1
102
Paul Erat
Austria
134.1
-763.8
103
Thomas Feuerstein
Austria
132.4
-765.5
104
Guenther Stranner
Austria
129.0
-768.9
105
Stefan Obinger
RFN
127.7
-770.2
106
Harald Rodlauer
Austria
122.9
-775.0
107
Norbert Leitner
Austria
115.5
-782.4
108
Wolfgang Margreiter
Austria
102.9
-795.0
109
Ulf Astroem
Szwecja
97.1
-800.8
110
Robert Kueffe
Austria
93.0
-804.9
111
Angel Jeaniquet
Hiszpania
92.9
-805.0
112
Erich Kreuzer
Austria
70.5
-827.4
113
Bo Andersson
Szwecja
54.0
-843.9
114
Christoph Kreuzer
Austria
52.0
-845.9
115
Tomas Jernkrook
Szwecja
50.2
-847.7
116
Harald Haim
Austria
34.4
-863.5


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Klaus Ostwald (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich