Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Matti Nykänen
Finlandia
989.8
 
2
Jens Weissflog
NRD
972.2
-17.6
3
Horst Bulau
Kanada
960.9
-28.9
4
Per Bergerud
Norwegia
959.5
-30.3
5
Steinar Braaten
Norwegia
955.1
-34.7
6
Richard Schallert
Austria
954.6
-35.2
7
Pentti Kokkonen
Finlandia
952.1
-37.7
8
Olav Hansson
Norwegia
945.9
-43.9
9
Ole Bremseth
Norwegia
936.8
-53.0
10
Klaus Ostwald
NRD
929.1
-60.7
11
Jari Puikkonen
Finlandia
928.6
-61.2
12
Armin Kogler
Austria
927.3
-62.5
13
Piotr Fijas
Polska
911.4
-78.4
14
Markku Pusenius
Finlandia
895.0
-94.8
15
Hans Wallner
Austria
890.2
-99.6
16
Jeffrey Hastings
USA
887.9
-101.9
17
Mike Holland
USA
887.5
-102.3
18
Stefan Stannarius
NRD
881.3
-108.5
 
Ivar Mobekk
Norwegia
881.3
-108.5
20
Thomas Klauser
RFN
876.2
-113.6
21
Jan Henrik Troen
Norwegia
871.7
-118.1
22
Roger Ruud
Norwegia
868.9
-120.9
23
Andreas Bauer
RFN
866.3
-123.5
24
Manfred Steiner
Austria
863.2
-126.6
25
Jiri Parma
Czechosłowacja
855.9
-133.9
26
Hubert Neuper
Austria
851.6
-138.2
27
Dennis McGrane
USA
851.4
-138.4
28
Jukka Kalso
Finlandia
838.8
-151.0
29
Primoz Ulaga
Jugosławia
824.8
-165.0
30
Massimo Rigoni
Włochy
822.7
-167.1
31
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
789.4
-200.4
32
Horger Freitag
NRD
767.5
-222.3
33
Ron Richards
Kanada
764.3
-225.5
34
Wolfgang Steiert
RFN
749.5
-240.3
35
Georg Waldvogel
RFN
748.6
-241.2
36
Christoph Schwartz
RFN
740.6
-249.2
37
Steve Collins
Kanada
738.1
-251.7
38
Ulf Findeisen
NRD
735.8
-254.0
39
Adolf Hirner
Austria
735.7
-254.1
40
Vladimir Cherniaev
ZSRR
727.0
-262.8
41
Thomas Hasselberger
RFN
718.1
-271.7
42
Rupert Hirner
Austria
714.6
-275.2
43
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
714.0
-275.8
44
Bogdan Zwijacz
Polska
692.0
-297.8
45
Jon-Eilert Boegseth
Norwegia
678.5
-311.3
46
Pavel Ploc
Czechosłowacja
664.4
-325.4
47
Miran Tepes
Jugosławia
636.4
-353.4
48
Tuomo Ylipulli
Finlandia
631.1
-358.7
49
Valerji Karetnikov
ZSRR
619.7
-370.1
50
Walent Boschitschkov
Bułgaria
600.1
-389.7
51
Jan Łoniewski
Polska
589.9
-399.9
52
Roger Zilkowsky
Kanada
585.8
-404.0
53
Jan Tanczos
Czechosłowacja
507.1
-482.7
54
Lorenz Wegscheider
RFN
498.8
-491.0
55
Christian Hauswirth
Szwajcaria
497.4
-492.4
56
Ernst Vettori
Austria
493.6
-496.2
57
Janusz Duda
Polska
490.0
-499.8
58
Aleksandr Taranov
ZSRR
487.1
-502.7
59
Rajko Lotric
Jugosławia
478.9
-510.9
60
Gerard Colin
Francja
463.2
-526.6
61
Peter Rohwein
RFN
441.6
-548.2
62
Matjas Zagar
Jugosławia
439.9
-549.9
63
Lido Tomasi
Włochy
430.6
-559.2
64
Fritz Esser
Austria
426.8
-563.0
65
Franz Wiegele
Austria
422.2
-567.6
66
Norbert Leitner
Austria
405.4
-584.4
67
Peter Ciz
Czechosłowacja
376.4
-613.4
68
Alfred Groyer
Austria
370.6
-619.2
69
Masaru Nagaoka
Japonia
365.6
-624.2
70
Sergej Muchin
ZSRR
364.6
-625.2
71
Vladimir Breitschev
Bułgaria
359.5
-630.3
72
Hirokazu Yagi
Japonia
353.8
-636.0
73
Leonid Komarov
ZSRR
340.0
-649.8
74
Laszlo Fischer
Węgry
337.8
-652.0
75
Chiharu Nishikata
Japonia
321.1
-668.7
76
Jose Rivera
Hiszpania
312.7
-677.1
77
Gabor Geller
Węgry
303.0
-686.8
78
Thomas Cano
Hiszpania
291.8
-698.0
79
Masahiko Takahashi
Japonia
286.8
-703.0
80
Bernhard Zauner
Austria
284.8
-705.0
81
Zoltan Kelemen
Węgry
279.0
-710.8
82
Juan Meno
Hiszpania
262.8
-727.0
83
Roberto Varutti
Włochy
254.2
-735.6
84
Bernard Guillaume
Francja
237.7
-752.1
85
Peter Schwinghammer
RFN
201.5
-788.3
86
Vasja Bajc
Jugosławia
190.6
-799.2
87
Uli Boll
RFN
185.3
-804.5
88
Paul Erat
Austria
182.2
-807.6
89
Thomas Ihle
RFN
182.1
-807.7
90
Raimund Resch
Austria
181.1
-808.7
91
Franz Neulaendtner
Austria
176.3
-813.5
92
Robert Kueffe
Austria
169.9
-819.9
93
Joachim Ernst
RFN
95.1
-894.7
94
Brane Benedik
Jugosławia
73.9
-915.9
95
Wolfgang Hartmann
RFN
65.9
-923.9


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
09:00
LGP kobiet Frenstat
10:30
LGP kobiet Frenstat
15:00
CoC Szczyrk
15:30
LGP kobiet Frenstat
16:00
CoC Szczyrk
16:30
LGP kobiet Frenstat
17:00
CoC Szczyrk
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
11:30
CoC Frenstat
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich