Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Matti Nykänen
Finlandia
989.8
 
2
Jens Weissflog
NRD
972.2
-17.6
3
Horst Bulau
Kanada
960.9
-28.9
4
Per Bergerud
Norwegia
959.5
-30.3
5
Steinar Braaten
Norwegia
955.1
-34.7
6
Richard Schallert
Austria
954.6
-35.2
7
Pentti Kokkonen
Finlandia
952.1
-37.7
8
Olav Hansson
Norwegia
945.9
-43.9
9
Ole Bremseth
Norwegia
936.8
-53.0
10
Klaus Ostwald
NRD
929.1
-60.7
11
Jari Puikkonen
Finlandia
928.6
-61.2
12
Armin Kogler
Austria
927.3
-62.5
13
Piotr Fijas
Polska
911.4
-78.4
14
Markku Pusenius
Finlandia
895.0
-94.8
15
Hans Wallner
Austria
890.2
-99.6
16
Jeffrey Hastings
USA
887.9
-101.9
17
Mike Holland
USA
887.5
-102.3
18
Ivar Mobekk
Norwegia
881.3
-108.5
 
Stefan Stannarius
NRD
881.3
-108.5
20
Thomas Klauser
RFN
876.2
-113.6
21
Jan Henrik Troen
Norwegia
871.7
-118.1
22
Roger Ruud
Norwegia
868.9
-120.9
23
Andreas Bauer
RFN
866.3
-123.5
24
Manfred Steiner
Austria
863.2
-126.6
25
Jiri Parma
Czechosłowacja
855.9
-133.9
26
Hubert Neuper
Austria
851.6
-138.2
27
Dennis McGrane
USA
851.4
-138.4
28
Jukka Kalso
Finlandia
838.8
-151.0
29
Primoz Ulaga
Jugosławia
824.8
-165.0
30
Massimo Rigoni
Włochy
822.7
-167.1
31
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
789.4
-200.4
32
Horger Freitag
NRD
767.5
-222.3
33
Ron Richards
Kanada
764.3
-225.5
34
Wolfgang Steiert
RFN
749.5
-240.3
35
Georg Waldvogel
RFN
748.6
-241.2
36
Christoph Schwartz
RFN
740.6
-249.2
37
Steve Collins
Kanada
738.1
-251.7
38
Ulf Findeisen
NRD
735.8
-254.0
39
Adolf Hirner
Austria
735.7
-254.1
40
Vladimir Cherniaev
ZSRR
727.0
-262.8
41
Thomas Hasselberger
RFN
718.1
-271.7
42
Rupert Hirner
Austria
714.6
-275.2
43
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
714.0
-275.8
44
Bogdan Zwijacz
Polska
692.0
-297.8
45
Jon-Eilert Boegseth
Norwegia
678.5
-311.3
46
Pavel Ploc
Czechosłowacja
664.4
-325.4
47
Miran Tepes
Jugosławia
636.4
-353.4
48
Tuomo Ylipulli
Finlandia
631.1
-358.7
49
Valerji Karetnikov
ZSRR
619.7
-370.1
50
Walent Boschitschkov
Bułgaria
600.1
-389.7
51
Jan Łoniewski
Polska
589.9
-399.9
52
Roger Zilkowsky
Kanada
585.8
-404.0
53
Jan Tanczos
Czechosłowacja
507.1
-482.7
54
Lorenz Wegscheider
RFN
498.8
-491.0
55
Christian Hauswirth
Szwajcaria
497.4
-492.4
56
Ernst Vettori
Austria
493.6
-496.2
57
Janusz Duda
Polska
490.0
-499.8
58
Aleksandr Taranov
ZSRR
487.1
-502.7
59
Rajko Lotric
Jugosławia
478.9
-510.9
60
Gerard Colin
Francja
463.2
-526.6
61
Peter Rohwein
RFN
441.6
-548.2
62
Matjas Zagar
Jugosławia
439.9
-549.9
63
Lido Tomasi
Włochy
430.6
-559.2
64
Fritz Esser
Austria
426.8
-563.0
65
Franz Wiegele
Austria
422.2
-567.6
66
Norbert Leitner
Austria
405.4
-584.4
67
Peter Ciz
Czechosłowacja
376.4
-613.4
68
Alfred Groyer
Austria
370.6
-619.2
69
Masaru Nagaoka
Japonia
365.6
-624.2
70
Sergej Muchin
ZSRR
364.6
-625.2
71
Vladimir Breitschev
Bułgaria
359.5
-630.3
72
Hirokazu Yagi
Japonia
353.8
-636.0
73
Leonid Komarov
ZSRR
340.0
-649.8
74
Laszlo Fischer
Węgry
337.8
-652.0
75
Chiharu Nishikata
Japonia
321.1
-668.7
76
Jose Rivera
Hiszpania
312.7
-677.1
77
Gabor Geller
Węgry
303.0
-686.8
78
Thomas Cano
Hiszpania
291.8
-698.0
79
Masahiko Takahashi
Japonia
286.8
-703.0
80
Bernhard Zauner
Austria
284.8
-705.0
81
Zoltan Kelemen
Węgry
279.0
-710.8
82
Juan Meno
Hiszpania
262.8
-727.0
83
Roberto Varutti
Włochy
254.2
-735.6
84
Bernard Guillaume
Francja
237.7
-752.1
85
Peter Schwinghammer
RFN
201.5
-788.3
86
Vasja Bajc
Jugosławia
190.6
-799.2
87
Uli Boll
RFN
185.3
-804.5
88
Paul Erat
Austria
182.2
-807.6
89
Thomas Ihle
RFN
182.1
-807.7
90
Raimund Resch
Austria
181.1
-808.7
91
Franz Neulaendtner
Austria
176.3
-813.5
92
Robert Kueffe
Austria
169.9
-819.9
93
Joachim Ernst
RFN
95.1
-894.7
94
Brane Benedik
Jugosławia
73.9
-915.9
95
Wolfgang Hartmann
RFN
65.9
-923.9


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jure Bogataj
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich