Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Manfred Deckert
NRD
951.4
 
2
Roger Ruud
Norwegia
915.4
-36.0
3
Per Bergerud
Norwegia
907.9
-43.5
4
Christoph Schwartz
RFN
904.5
-46.9
5
Hubert Neuper
Austria
897.8
-53.6
 
Halvor Asphol
Norwegia
897.8
-53.6
7
Andreas Bauer
RFN
894.5
-56.9
8
Dag Holmen Jensen
Norwegia
890.8
-60.6
9
Alfred Groyer
Austria
889.2
-62.2
10
Armin Kogler
Austria
879.5
-71.9
11
Matti Nykänen
Finlandia
879.2
-72.2
12
Klaus Ostwald
NRD
877.0
-74.4
13
Mathias Buse
NRD
873.4
-78.0
14
Johan Saetre
Norwegia
867.3
-84.1
15
Kari Ylianttila
Finlandia
866.8
-84.6
16
Ole Bremseth
Norwegia
866.3
-85.1
17
Olav Hansson
Norwegia
858.0
-93.4
18
Miran Tepes
Jugosławia
841.6
-109.8
19
Joachim Ernst
RFN
837.1
-114.3
20
Ivar Mobekk
Norwegia
834.3
-117.1
21
Jari Puikkonen
Finlandia
834.0
-117.4
22
Massimo Rigoni
Włochy
832.7
-118.7
23
Markku Pusenius
Finlandia
832.0
-119.4
24
Horst Bulau
Kanada
831.9
-119.5
25
Georg Waldvogel
RFN
826.4
-125.0
26
Thomas Klauser
RFN
822.8
-128.6
27
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
820.5
-130.9
28
Wolfgang Steiert
RFN
795.4
-156.0
29
Manfred Steiner
Austria
793.9
-157.5
30
Josef Samek
Czechosłowacja
763.1
-188.3
31
Ernst Vettori
Austria
739.6
-211.8
32
Masahiro Akimoto
Japonia
727.7
-223.7
33
Thomas Prosser
RFN
724.8
-226.6
34
Primoz Ulaga
Jugosławia
712.6
-238.8
35
Horger Freitag
NRD
711.6
-239.8
36
Gennadi Prokopenko
ZSRR
706.1
-245.3
37
Richard Schallert
Austria
700.5
-250.9
 
Peter Schwinghammer
RFN
700.5
-250.9
39
Vladimir Cherniaev
ZSRR
698.4
-253.0
40
Chiharu Nishikata
Japonia
693.3
-258.1
 
Andre Scharikov
ZSRR
693.3
-258.1
42
Lido Tomasi
Włochy
692.6
-258.8
43
Per Balkasen
Szwecja
650.8
-300.6
44
Adolf Hirner
Austria
644.7
-306.7
45
Pentti Kokkonen
Finlandia
634.6
-316.8
46
Jan Tanczos
Czechosłowacja
586.5
-364.9
47
Leonid Komarov
ZSRR
584.4
-367.0
48
Hans Wallner
Austria
576.8
-374.6
49
Rajko Lotric
Jugosławia
574.6
-376.8
50
Jouko Toermaenen
Finlandia
571.4
-380.0
51
Satoru Matsuhashi
Japonia
570.0
-381.4
52
Steve Collins
Kanada
564.8
-386.6
53
Markku Reijonen
Finlandia
559.3
-392.1
54
Paul Egloff
Szwajcaria
551.6
-399.8
55
Andreas Felder
Austria
492.8
-458.6
56
Nobuo Nakatsu
Japonia
484.1
-467.3
57
Miroslav Slusny
Czechosłowacja
481.7
-469.7
58
Benito Bonetti
Szwajcaria
477.0
-474.4
59
Masaru Nagaoka
Japonia
467.6
-483.8
60
Reed Zuehlke
USA
466.7
-484.7
61
Jeffrey Hastings
USA
464.1
-487.3
62
Sergej Muchin
ZSRR
461.7
-489.7
63
Roland Glas
Szwajcaria
458.7
-492.7
64
Laszlo Fischer
Węgry
458.1
-493.3
65
Vasja Bajc
Jugosławia
454.2
-497.2
66
Philippe Jacoberger
Francja
447.3
-504.1
67
Klaus Tuchscherer
Austria
434.1
-517.3
68
Uli Boll
RFN
404.9
-546.5
69
Heinz Koch
Austria
395.9
-555.5
70
Thomas Hasselberger
RFN
395.0
-556.4
71
John Denney
USA
366.8
-584.6
72
Seppo Toivonen
Szwecja
365.7
-585.7
73
Igor Morours
ZSRR
358.8
-592.6
74
Patric Dubiez
Francja
355.8
-595.6
75
Frantisek Novak
Czechosłowacja
353.1
-598.3
76
John Broman
USA
347.4
-604.0
77
Bo Andersson
Szwecja
344.6
-606.8
78
Gabor Geller
Węgry
338.3
-613.1
79
Batista Carli
Włochy
330.9
-620.5
80
Anders Daun
Szwecja
330.4
-621.0
81
Bernard Guillaume
Francja
327.0
-624.4
82
Ron Richards
Kanada
325.3
-626.1
83
Gerard Colin
Francja
258.8
-692.6
84
Jose Rivera
Hiszpania
222.6
-728.8
85
Nakatsu Nabuo
Japonia
218.4
-733.0
86
Juan Meno
Hiszpania
203.3
-748.1
87
Lorenz Wegscheider
RFN
185.9
-765.5
88
Josef Heumann
RFN
181.4
-770.0
89
Fritz Esser
Austria
174.1
-777.3
90
Norbert Leitner
Austria
172.9
-778.5
91
Thomas Ihle
RFN
171.8
-779.6
92
Rupert Hirner
Austria
166.3
-785.1
93
Bernhard Zauner
Austria
165.9
-785.5
94
Andreas Geiger
RFN
157.0
-794.4
95
Peter Rohwein
RFN
147.5
-803.9
96
Hirokazu Yagi
Japonia
91.5
-859.9


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich