Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Hubert Neuper
Austria
931.0
 
2
Armin Kogler
Austria
927.4
-3.6
3
Jari Puikkonen
Finlandia
892.8
-38.2
4
Roger Ruud
Norwegia
891.2
-39.8
5
Per Bergerud
Norwegia
886.8
-44.2
6
Hans Wallner
Austria
864.7
-66.3
7
Johan Saetre
Norwegia
864.0
-67.0
8
Mathias Buse
NRD
854.0
-77.0
9
Pentti Kokkonen
Finlandia
841.5
-89.5
10
Horst Bulau
Kanada
835.8
-95.2
11
Masahiro Akimoto
Japonia
830.8
-100.2
12
Thomas Meisinger
NRD
828.2
-102.8
13
Kari Heinonen
Finlandia
825.3
-105.7
14
Hirokazu Yagi
Japonia
823.6
-107.4
15
Piotr Sunin
ZSRR
815.4
-115.6
16
Joachim Ernst
RFN
811.4
-119.6
17
Peter Rohwein
RFN
804.8
-126.2
18
Ulrich Pschera
NRD
803.6
-127.4
19
Leos Skoda
Czechosłowacja
798.7
-132.3
20
Klaus Tuchscherer
Austria
797.8
-133.2
21
Stanisław Bobak
Polska
792.7
-138.3
22
Hans Millonig
Austria
791.6
-139.4
23
Alfred Groyer
Austria
785.5
-145.5
24
Uli Boll
RFN
784.6
-146.4
25
Fritz Koch
Austria
769.1
-161.9
26
Christoph Schwartz
RFN
768.5
-162.5
27
Primoz Ulaga
Jugosławia
767.0
-164.0
28
Kari Ylianttila
Finlandia
731.9
-199.1
29
Jan Holmlund
Szwecja
693.2
-237.8
30
Peter Schwinghammer
RFN
683.2
-247.8
31
Massimo Rigoni
Włochy
674.3
-256.7
32
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
671.8
-259.2
33
Josef Samek
Czechosłowacja
666.1
-264.9
34
Jeffrey Davis
USA
661.1
-269.9
35
Piotr Fijas
Polska
660.9
-270.1
36
Lido Tomasi
Włochy
658.6
-272.4
37
Steve Collins
Kanada
658.4
-272.6
38
Jouko Toermaenen
Finlandia
653.3
-277.7
39
Jari Pulkkinen
Finlandia
637.8
-293.2
40
John Denney
USA
631.0
-300.0
41
Manfred Deckert
NRD
611.7
-319.3
42
Thomas Klauser
RFN
597.4
-333.6
43
Axel Zitzmann
NRD
582.0
-349.0
44
Bogdan Norcic
Jugosławia
577.7
-353.3
45
Brane Benedik
Jugosławia
571.7
-359.3
46
Andreas Bauer
RFN
571.3
-359.7
47
Alexi Borovitin
ZSRR
569.6
-361.4
48
Keijo Korhonen
Finlandia
564.9
-366.1
49
Tom Levorstad
Norwegia
563.9
-367.1
50
Terje Oedegard
Norwegia
563.3
-367.7
51
Thomas Prosser
RFN
552.1
-378.9
52
Seppo Toivonen
Szwecja
533.6
-397.4
53
Leonid Komarov
ZSRR
529.4
-401.6
54
Vladimir Cherniaev
ZSRR
483.2
-447.8
55
Reed Zuehlke
USA
471.4
-459.6
56
Pl. Schmidinger
Szwajcaria
465.7
-465.3
57
Shinichi Tanaka
Japonia
452.1
-478.9
58
Satoru Matsuhashi
Japonia
441.3
-489.7
59
Ron Richards
Kanada
440.8
-490.2
60
Sajae Tsuruga
Japonia
352.9
-578.1
61
John Broman
USA
339.4
-591.6
62
Rajko Lotric
Jugosławia
338.4
-592.6
63
Jon-Eilert Boegseth
Norwegia
337.5
-593.5
64
Henryk Tajner
Polska
315.9
-615.1
65
Yuji Kawamura
Japonia
305.9
-625.1
66
Gerard Colin
Francja
303.1
-627.9
67
Jiri Parma
Czechosłowacja
302.8
-628.2
68
Willi Puerstl
Austria
293.6
-637.4
69
Manfred Steiner
Austria
284.6
-646.4
70
Ernst Vettori
Austria
279.0
-652.0
71
Andreas Felder
Austria
277.1
-653.9
72
Alois Lipburger
Austria
275.1
-655.9
73
Horger Freitag
NRD
269.9
-661.1
74
Masaru Nagaoka
Japonia
260.1
-670.9
75
Albert Wursthorn
RFN
255.8
-675.2
76
Josef Brzuchanski
Czechosłowacja
253.9
-677.1
77
Zoltan Kelemen
Węgry
249.1
-681.9
78
Paul Egloff
Szwajcaria
248.2
-682.8
79
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
247.0
-684.0
80
Georg Waldvogel
RFN
245.9
-685.1
81
Gabor Geller
Węgry
238.4
-692.6
82
Laszlo Fischer
Węgry
235.1
-695.9
83
Jan Łoniewski
Polska
234.5
-696.5
84
Hubert Schwarz
RFN
232.4
-698.6
85
Georges Jaquier
Szwajcaria
231.3
-699.7
86
Miro Bizjak
Jugosławia
227.5
-703.5
87
Hermann Weinbuch
RFN
224.7
-706.3
88
Tom Thompson
Kanada
220.2
-710.8
89
Vladimir Bojarintchev
ZSRR
216.0
-715.0
90
Ivano Wegher
Włochy
213.9
-717.1
91
Tomas Jernkrook
Szwecja
210.8
-720.2
92
Bernard Moullier
Francja
203.0
-728.0
93
Benito Bonetti
Szwajcaria
198.8
-732.2
94
Anders Daun
Szwecja
192.4
-738.6
95
Oleg Servo
ZSRR
190.7
-740.3
96
Per Balkasen
Szwecja
189.1
-741.9
97
Rikiya Jinno
Japonia
188.8
-742.2
98
Loris Stella
Włochy
185.8
-745.2
99
Angel Jeaniquet
Hiszpania
185.6
-745.4
100
Marjan Urbancic
Jugosławia
174.8
-756.2
101
Philippe Jacoberger
Francja
173.7
-757.3
102
Bernard Guillaume
Francja
167.2
-763.8
103
Thierry Sauvanet
Francja
161.2
-769.8
104
Heinz Koch
Austria
154.4
-776.6
105
Rupert Hirner
Austria
141.2
-789.8
106
Alfred Lengauer
Austria
133.6
-797.4
107
Thomas Mueller
RFN
97.2
-833.8
108
Roland Glas
Szwajcaria
88.3
-842.7
109
Lorenz Wegscheider
RFN
84.5
-846.5
110
Jens Weissflog
NRD
81.9
-849.1
111
Andrej Kaizer
Jugosławia
81.0
-850.0


« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich