Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kari Ylianttila
Finlandia
811.9
 
2
Mathias Buse
NRD
773.3
-38.6
3
Martin Weber
NRD
760.4
-51.5
4
Henry Glass
NRD
760.2
-51.7
5
Falko Weisspflog
NRD
757.3
-54.6
6
Bernd Eckstein
NRD
753.6
-58.3
7
Per Bergerud
Norwegia
749.7
-62.2
8
Walter Steiner
Szwajcaria
734.4
-77.5
9
Jouko Toermaenen
Finlandia
727.8
-84.1
10
Harald Duschek
NRD
718.8
-93.1
11
Jari Puikkonen
Finlandia
710.5
-101.4
12
Peter Leitner
RFN
699.0
-112.9
13
Johan Saetre
Norwegia
698.6
-113.3
14
Leos Skoda
Czechosłowacja
676.6
-135.3
15
Alexi Borovitin
ZSRR
666.1
-145.8
16
Juriy Iwanov
ZSRR
665.8
-146.1
17
Juergen Thomas
NRD
659.0
-152.9
18
Frantisek Novak
Czechosłowacja
656.4
-155.5
19
Peter Schwinghammer
RFN
651.5
-160.4
20
Sergei Saitchik
ZSRR
647.0
-164.9
21
Valerij Savin
ZSRR
646.9
-165.0
22
Per Steinar Nordlien
Norwegia
646.3
-165.6
23
Josef Hysek
Czechosłowacja
643.5
-168.4
24
Klaus Tuchscherer
Austria
643.0
-168.9
 
Rune Hauge
Norwegia
643.0
-168.9
26
Jan Tanczos
Czechosłowacja
633.4
-178.5
27
Bogdan Norcic
Jugosławia
628.1
-183.8
28
Hubert Schwarz
RFN
626.2
-185.7
29
Robert Moesching
Szwajcaria
623.8
-188.1
30
Armin Kogler
Austria
621.3
-190.6
31
Jens Unosen
Norwegia
621.0
-190.9
32
Jim Denney
USA
620.2
-191.7
33
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
602.6
-209.3
34
Vladimir Cherniaev
ZSRR
602.4
-209.5
35
Hans Millonig
Austria
598.5
-213.4
36
Sajae Tsuruga
Japonia
597.4
-214.5
37
Vladimir Bubjonov
ZSRR
589.8
-222.1
38
Aleksandr Karapuzov
ZSRR
586.3
-225.6
39
Tauno Kaeyhko
Finlandia
583.5
-228.4
40
Stein Gloemmi
Norwegia
579.8
-232.1
41
Alois Lipburger
Austria
573.4
-238.5
42
Josef Rusko
Czechosłowacja
566.7
-245.2
43
Georges Jaquier
Szwajcaria
565.1
-246.8
44
Vladimir Breitschev
Bułgaria
564.4
-247.5
45
Józef Tajner
Polska
547.3
-264.6
46
Josef Samek
Czechosłowacja
547.0
-264.9
47
Andrej Kaizer
Jugosławia
538.4
-273.5
48
Patric Dubiez
Francja
531.6
-280.3
49
Rudolf Wanner
Austria
531.1
-280.8
50
Marko Mlakar
Jugosławia
528.5
-283.4
51
Wolfgang Hahn
RFN
527.9
-284.0
52
Hans-Joerg Eschrich
RFN
518.1
-293.8
53
Zdravko Bogataj
Jugosławia
507.1
-304.8
54
Kip Sundgaard
USA
496.5
-315.4
55
Lido Tomasi
Włochy
494.1
-317.8
56
Ivo Zupan
Jugosławia
468.5
-343.4
57
Jeff Denney
USA
464.8
-347.1
58
Bojan Stoikov
Bułgaria
462.1
-349.8
59
Jeffrey Davis
USA
461.0
-350.9
60
Eric Fourrier
Francja
453.7
-358.2
61
Peter Dimitrov
Bułgaria
452.5
-359.4
62
Ermes de Crignis
Włochy
401.3
-410.6
63
Hubert Neuper
Austria
396.4
-415.5
 
John Denney
USA
396.4
-415.5
65
Christoph Schwartz
RFN
384.4
-427.5
66
Karl Schnabl
Austria
380.5
-431.4
67
H. Reichenbach
Szwajcaria
373.3
-438.6
68
Reinhold Bachler
Austria
371.3
-440.6
69
Yuji Kawamura
Japonia
365.8
-446.1
70
Jochen Danneberg
NRD
340.3
-471.6
71
Willi Puerstl
Austria
289.9
-522.0
72
Ivano Wegher
Włochy
283.9
-528.0
73
Eduard Federer
Austria
277.9
-534.0
74
Ivo Felix
Czechosłowacja
264.0
-547.9
75
Oliver Favre
Szwajcaria
261.5
-550.4
76
Mario Rinaldi
Szwajcaria
206.5
-605.4
77
Frank Rombach
RFN
202.4
-609.5
78
Tadeusz Pawlusiak
Polska
194.9
-617.0
79
Alfred Groyer
Austria
179.1
-632.8
80
Gebhard Aberer
Austria
163.9
-648.0
81
Alfred Pungg
Austria
154.4
-657.5
82
Rupert Guertler
Austria
150.2
-661.7
83
Hans Wallner
Austria
138.2
-673.7


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich