Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jochen Danneberg
NRD
920.2
 
2
Karl Schnabl
Austria
910.9
-9.3
3
Reinhold Bachler
Austria
901.9
-18.3
4
Anton Innauer
Austria
901.2
-19.0
5
Rudolf Wanner
Austria
868.9
-51.3
6
Stanisław Bobak
Polska
851.4
-68.8
7
Walter Steiner
Szwajcaria
848.6
-71.6
8
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
847.8
-72.4
9
Bernd Eckstein
NRD
834.8
-85.4
10
Josef Schwinghammer
RFN
831.6
-88.6
11
Alexi Borovitin
ZSRR
831.5
-88.7
12
Johan Saetre
Norwegia
823.3
-96.9
13
Jindrich Balcar
Czechosłowacja
820.5
-99.7
14
Hans Georg Aschenbach
NRD
815.8
-104.4
15
Walter Schwabl
Austria
809.5
-110.7
16
Aleksandr Karapuzov
ZSRR
802.7
-117.5
17
Tadeusz Pawlusiak
Polska
801.8
-118.4
18
Ernst von Grueningen
Szwajcaria
790.6
-129.6
19
Henry Glass
NRD
789.7
-130.5
20
Dietmar Aschenbach
NRD
787.0
-133.2
21
Ivo Felix
Czechosłowacja
779.6
-140.6
22
Alfred Grosche
RFN
773.6
-146.6
23
Juriy Kalinin
ZSRR
767.3
-152.9
24
Rainer Schmidt
NRD
766.3
-153.9
25
Odd Brandsegg
Szwecja
760.9
-159.3
26
Adam Krzysztofiak
Polska
758.6
-161.6
27
Jouko Toermaenen
Finlandia
756.8
-163.4
28
Finn Halvorsen
Norwegia
754.1
-166.1
29
Harry Blumen
Finlandia
747.9
-172.3
30
Per Bergerud
Norwegia
747.1
-173.1
31
Juriy Iwanov
ZSRR
744.3
-175.9
32
Sergei Saitchik
ZSRR
741.0
-179.2
33
Sergej Suslikov
ZSRR
733.0
-187.2
34
Garij Napalkov
ZSRR
725.5
-194.7
 
Rudolf Tusch
RFN
725.5
-194.7
36
Willi Puerstl
Austria
725.3
-194.9
37
Tapio Raeisaenen
Finlandia
724.5
-195.7
38
Dietrich Kampf
NRD
723.0
-197.2
39
Jaroslav Balcar
Czechosłowacja
720.6
-199.6
40
Josef Bonetti
Szwajcaria
712.7
-207.5
41
Leos Skoda
Czechosłowacja
712.0
-208.2
42
Walter Habersatter jun.
Austria
708.3
-211.9
43
Ernst Egloff
Szwajcaria
705.1
-215.1
44
Odd Grette
Norwegia
704.8
-215.4
45
Hans Millonig
Austria
701.7
-218.5
46
Jerry Martin
USA
701.4
-218.8
47
Janez Lostrek
Jugosławia
700.4
-219.8
48
Pekka Hyvaerinen
Finlandia
691.5
-228.7
49
Kai Solbustad
Norwegia
684.3
-235.9
50
Janusz Walu¶
Polska
679.9
-240.3
51
Bjarne Naes
Norwegia
676.6
-243.6
52
Martin Weber
NRD
675.7
-244.5
53
Fridtjof Prydz
Norwegia
672.3
-247.9
54
Aleksander Stołowski
Polska
671.7
-248.5
55
Peter Leitner
RFN
670.1
-250.1
56
Haakon Lindbaeck
Szwecja
661.4
-258.8
57
Jim Denney
USA
655.3
-264.9
58
Bogdan Norcic
Jugosławia
652.6
-267.6
59
Esko Rautionaho
Finlandia
651.8
-268.4
60
Marko Mlakar
Jugosławia
649.2
-271.0
61
Janez Demsar
Jugosławia
648.0
-272.2
62
Christer Karlsson
Szwecja
624.9
-295.3
63
Anders Lundqvist
Szwecja
616.7
-303.5
64
Peter Wilson
Kanada
610.7
-309.5
65
Gilbert Poirot
Francja
600.2
-320.0
66
Michel Roche
Francja
586.8
-333.4
67
Gregory Windsperger
USA
581.3
-338.9
68
Chris McNeill
USA
577.7
-342.5
69
Lenhart Elimaee
Szwecja
565.4
-354.8
70
Karel Kodejska
Czechosłowacja
523.7
-396.5
71
Philippe Jacoberger
Francja
510.1
-410.1
72
Peter Stefancic
Jugosławia
495.0
-425.2
73
Esa Mattila
Szwecja
492.9
-427.3
74
Ivan Iankov
Bułgaria
491.1
-429.1
75
Valentin Boitschov
Bułgaria
491.0
-429.2
76
Ron Stelle
USA
486.3
-433.9
77
Zdravko Idravkov
Bułgaria
449.1
-471.1
78
Peter Dimitrov
Bułgaria
446.9
-473.3
79
Jacques Gaillard
Francja
445.5
-474.7
80
Branko Dolhar
Jugosławia
432.8
-487.4
81
Z. Janouch
Czechosłowacja
415.6
-504.6
82
Paul Martin
Kanada
409.0
-511.2
83
Robert Moesching
Szwajcaria
408.7
-511.5
84
Richard Graves
Kanada
407.1
-513.1
85
Hans Wallner
Austria
397.0
-523.2
86
Thomas Lundgren
Szwecja
392.1
-528.1
87
Donald Grady
Kanada
392.0
-528.2
88
Tauno Kaeyhko
Finlandia
359.9
-560.3
89
Hans Schmid
Szwajcaria
327.0
-593.2
90
Rupert Guertler
Austria
313.6
-606.6
91
Richard Grady
Kanada
289.3
-630.9
92
Rolf Nordgren
Szwecja
284.7
-635.5
93
Kim Fripp
Kanada
273.3
-646.9
94
N.O. Westberg
Szwecja
219.4
-700.8
95
Frank Rombach
RFN
158.6
-761.6
96
Albert Wursthorn
RFN
144.1
-776.1


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich