Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Rainer Schmidt
NRD
914.4
 
2
Hans Georg Aschenbach
NRD
897.5
-16.9
3
Sergei Botschkov
ZSRR
874.2
-40.2
4
Hans Schmid
Szwajcaria
867.2
-47.2
5
Manfred Wolf
NRD
866.1
-48.3
6
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
858.9
-55.5
7
Walter Steiner
Szwajcaria
855.8
-58.6
8
Henry Glass
NRD
846.1
-68.3
9
Hiroshi Itagaki
Japonia
844.8
-69.6
10
Jochen Danneberg
NRD
841.4
-73.0
11
Dietrich Kampf
NRD
837.2
-77.2
12
Reinhold Bachler
Austria
830.7
-83.7
13
Esko Rautionaho
Finlandia
808.9
-105.5
14
Jaromir Lidak
Czechosłowacja
808.3
-106.1
15
Ladislav Divila
Czechosłowacja
804.9
-109.5
16
Sepp Zehnder
Szwajcaria
801.9
-112.5
17
Bernd Eckstein
NRD
800.1
-114.3
18
Wojciech Fortuna
Polska
797.0
-117.4
19
Yukio Kasaya
Japonia
795.1
-119.3
20
Leos Skoda
Czechosłowacja
794.4
-120.0
21
Tauno Kaeyhko
Finlandia
792.6
-121.8
22
Odd Grette
Norwegia
791.0
-123.4
23
Karel Kodejska
Czechosłowacja
789.2
-125.2
24
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
779.6
-134.8
25
Heinz Wossipiwo
NRD
777.9
-136.5
26
Juhani Ruotsalainen
Finlandia
776.4
-138.0
27
Karl Schnabl
Austria
772.4
-142.0
28
Marjan Mesec
Jugosławia
770.6
-143.8
29
Vladimir Cherniaev
ZSRR
769.4
-145.0
30
Josef Schwinghammer
RFN
765.9
-148.5
31
Stanisław Bobak
Polska
765.5
-148.9
32
Bohumil Dolezal
Czechosłowacja
764.5
-149.9
33
Juriy Kalinin
ZSRR
763.7
-150.7
34
Peter Stefancic
Jugosławia
760.6
-153.8
35
Fridtjof Prydz
Norwegia
750.1
-164.3
36
Bogdan Norcic
Jugosławia
749.1
-165.3
37
Hisayothi Sawada
Japonia
748.2
-166.2
38
Peter Wilson
Kanada
744.0
-170.4
39
Józef Tajner
Polska
743.6
-170.8
 
Ernst Wursthorn
RFN
743.6
-170.8
41
Bernd Zapf
RFN
742.3
-172.1
42
Koji Kakuta
Japonia
735.1
-179.3
 
Christer Karlsson
Szwecja
735.1
-179.3
44
Rolf Nordgren
Szwecja
734.1
-180.3
45
Walter Schwabl
Austria
731.3
-183.1
46
Eric Aubert
Szwajcaria
728.3
-186.1
47
Kari Ylianttila
Finlandia
726.8
-187.6
48
Rudolf Wanner
Austria
722.6
-191.8
49
Danilo Pudgar
Jugosławia
720.1
-194.3
50
Anders Lundqvist
Szwecja
716.5
-197.9
51
Nils-Per Skarseth
Norwegia
712.9
-201.5
52
X. Menschikow
ZSRR
712.7
-201.7
53
Marian Prelovsek
Jugosławia
709.0
-205.4
54
Bent Tomtum
Norwegia
705.7
-208.7
55
Knut Kongsgaard
Norwegia
701.8
-212.6
56
Kai Solbustad
Norwegia
692.6
-221.8
57
Gilbert Poirot
Francja
691.3
-223.1
58
Stanisław G±sienica-Daniel
Polska
684.2
-230.2
59
Heini Ihle
RFN
679.3
-235.1
60
Vladimir Smirnov
ZSRR
676.4
-238.0
61
Hans Wallner
Austria
672.4
-242.0
62
Czesław Janik
Polska
672.3
-242.1
63
Ernst von Grueningen
Szwajcaria
661.0
-253.4
64
Freddy Guignard
Szwajcaria
658.3
-256.1
65
Mario Cecon
Włochy
654.2
-260.2
66
Franz Salhofer
Austria
654.1
-260.3
67
Willi Puerstl
Austria
652.5
-261.9
68
Janez Lostrek
Jugosławia
651.6
-262.8
69
Masakatsu Asari
Japonia
647.9
-266.5
70
Rudolf Tusch
RFN
632.2
-282.2
71
Vladimir Galuschin
ZSRR
620.2
-294.2
72
Albert Wursthorn
RFN
619.7
-294.7
73
Takafumi Kawabata
Japonia
616.3
-298.1
74
Sławomir Kardas
Polska
610.4
-304.0
75
Jeff Wright
USA
599.3
-315.1
76
Kim Fripp
Kanada
597.6
-316.8
77
Chris McNeill
USA
579.2
-335.2
78
Philippe Jacoberger
Francja
575.6
-338.8
79
Richard Grady
Kanada
559.2
-355.2
80
Ron Stelle
USA
540.1
-374.3
81
Ivan Sandov
Bułgaria
536.0
-378.4
82
Richard Graves
Kanada
535.6
-378.8
83
Tom Reaper
Kanada
530.6
-383.8
84
Leo de Crignis
Włochy
527.8
-386.6
85
Dave Tomten
USA
510.3
-404.1
86
Ron Neal
USA
493.7
-420.7
87
Eilert Maeler
Szwecja
459.6
-454.8
88
X. Bontepelli
Włochy
455.7
-458.7
89
Tadeusz Pawlusiak
Polska
422.7
-491.7
90
Georgi Lasev
Bułgaria
402.3
-512.1
91
Alfred Grosche
RFN
390.4
-524.0
92
Lyle Speers
Kanada
367.4
-547.0
93
Jacques Gaillard
Francja
324.4
-590.0
94
Ivan Scharkov
Bułgaria
292.0
-622.4
95
Paul Martin
Kanada
234.9
-679.5
96
Jaroslav Slama
Czechosłowacja
156.7
-757.7
97
Georgi Guedurov
Bułgaria
133.5
-780.9
98
Mike Devecka
USA
112.8
-801.6


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 lipca 2018 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
17:30
LGP Wisła
kwalifikacje
21 lipca 2018 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs druż.
22 lipca 2018 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
27 lipca 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
14:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
16:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
18:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
28 lipca 2018 (sobota)
12:00
LGP Hinterzarten
seria próbna M
13:15
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich