Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Rainer Schmidt
NRD
914.4
 
2
Hans Georg Aschenbach
NRD
897.5
-16.9
3
Sergei Botschkov
ZSRR
874.2
-40.2
4
Hans Schmid
Szwajcaria
867.2
-47.2
5
Manfred Wolf
NRD
866.1
-48.3
6
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
858.9
-55.5
7
Walter Steiner
Szwajcaria
855.8
-58.6
8
Henry Glass
NRD
846.1
-68.3
9
Hiroshi Itagaki
Japonia
844.8
-69.6
10
Jochen Danneberg
NRD
841.4
-73.0
11
Dietrich Kampf
NRD
837.2
-77.2
12
Reinhold Bachler
Austria
830.7
-83.7
13
Esko Rautionaho
Finlandia
808.9
-105.5
14
Jaromir Lidak
Czechosłowacja
808.3
-106.1
15
Ladislav Divila
Czechosłowacja
804.9
-109.5
16
Sepp Zehnder
Szwajcaria
801.9
-112.5
17
Bernd Eckstein
NRD
800.1
-114.3
18
Wojciech Fortuna
Polska
797.0
-117.4
19
Yukio Kasaya
Japonia
795.1
-119.3
20
Leos Skoda
Czechosłowacja
794.4
-120.0
21
Tauno Kaeyhko
Finlandia
792.6
-121.8
22
Odd Grette
Norwegia
791.0
-123.4
23
Karel Kodejska
Czechosłowacja
789.2
-125.2
24
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
779.6
-134.8
25
Heinz Wossipiwo
NRD
777.9
-136.5
26
Juhani Ruotsalainen
Finlandia
776.4
-138.0
27
Karl Schnabl
Austria
772.4
-142.0
28
Marjan Mesec
Jugosławia
770.6
-143.8
29
Vladimir Cherniaev
ZSRR
769.4
-145.0
30
Josef Schwinghammer
RFN
765.9
-148.5
31
Stanisław Bobak
Polska
765.5
-148.9
32
Bohumil Dolezal
Czechosłowacja
764.5
-149.9
33
Juriy Kalinin
ZSRR
763.7
-150.7
34
Peter Stefancic
Jugosławia
760.6
-153.8
35
Fridtjof Prydz
Norwegia
750.1
-164.3
36
Bogdan Norcic
Jugosławia
749.1
-165.3
37
Hisayothi Sawada
Japonia
748.2
-166.2
38
Peter Wilson
Kanada
744.0
-170.4
39
Ernst Wursthorn
RFN
743.6
-170.8
 
Józef Tajner
Polska
743.6
-170.8
41
Bernd Zapf
RFN
742.3
-172.1
42
Koji Kakuta
Japonia
735.1
-179.3
 
Christer Karlsson
Szwecja
735.1
-179.3
44
Rolf Nordgren
Szwecja
734.1
-180.3
45
Walter Schwabl
Austria
731.3
-183.1
46
Eric Aubert
Szwajcaria
728.3
-186.1
47
Kari Ylianttila
Finlandia
726.8
-187.6
48
Rudolf Wanner
Austria
722.6
-191.8
49
Danilo Pudgar
Jugosławia
720.1
-194.3
50
Anders Lundqvist
Szwecja
716.5
-197.9
51
Nils-Per Skarseth
Norwegia
712.9
-201.5
52
X. Menschikow
ZSRR
712.7
-201.7
53
Marian Prelovsek
Jugosławia
709.0
-205.4
54
Bent Tomtum
Norwegia
705.7
-208.7
55
Knut Kongsgaard
Norwegia
701.8
-212.6
56
Kai Solbustad
Norwegia
692.6
-221.8
57
Gilbert Poirot
Francja
691.3
-223.1
58
Stanisław G±sienica-Daniel
Polska
684.2
-230.2
59
Heini Ihle
RFN
679.3
-235.1
60
Vladimir Smirnov
ZSRR
676.4
-238.0
61
Hans Wallner
Austria
672.4
-242.0
62
Czesław Janik
Polska
672.3
-242.1
63
Ernst von Grueningen
Szwajcaria
661.0
-253.4
64
Freddy Guignard
Szwajcaria
658.3
-256.1
65
Mario Cecon
Włochy
654.2
-260.2
66
Franz Salhofer
Austria
654.1
-260.3
67
Willi Puerstl
Austria
652.5
-261.9
68
Janez Lostrek
Jugosławia
651.6
-262.8
69
Masakatsu Asari
Japonia
647.9
-266.5
70
Rudolf Tusch
RFN
632.2
-282.2
71
Vladimir Galuschin
ZSRR
620.2
-294.2
72
Albert Wursthorn
RFN
619.7
-294.7
73
Takafumi Kawabata
Japonia
616.3
-298.1
74
Sławomir Kardas
Polska
610.4
-304.0
75
Jeff Wright
USA
599.3
-315.1
76
Kim Fripp
Kanada
597.6
-316.8
77
Chris McNeill
USA
579.2
-335.2
78
Philippe Jacoberger
Francja
575.6
-338.8
79
Richard Grady
Kanada
559.2
-355.2
80
Ron Stelle
USA
540.1
-374.3
81
Ivan Sandov
Bułgaria
536.0
-378.4
82
Richard Graves
Kanada
535.6
-378.8
83
Tom Reaper
Kanada
530.6
-383.8
84
Leo de Crignis
Włochy
527.8
-386.6
85
Dave Tomten
USA
510.3
-404.1
86
Ron Neal
USA
493.7
-420.7
87
Eilert Maeler
Szwecja
459.6
-454.8
88
X. Bontepelli
Włochy
455.7
-458.7
89
Tadeusz Pawlusiak
Polska
422.7
-491.7
90
Georgi Lasev
Bułgaria
402.3
-512.1
91
Alfred Grosche
RFN
390.4
-524.0
92
Lyle Speers
Kanada
367.4
-547.0
93
Jacques Gaillard
Francja
324.4
-590.0
94
Ivan Scharkov
Bułgaria
292.0
-622.4
95
Paul Martin
Kanada
234.9
-679.5
96
Jaroslav Slama
Czechosłowacja
156.7
-757.7
97
Georgi Guedurov
Bułgaria
133.5
-780.9
98
Mike Devecka
USA
112.8
-801.6


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich