Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Ingolf Mork
Norwegia
914.6
 
2
Henry Glass
NRD
893.6
-21.0
3
Tauno Kaeyhko
Finlandia
892.3
-22.3
4
Heinz Wossipiwo
NRD
888.8
-25.8
5
Juriy Kalinin
ZSRR
886.4
-28.2
6
Jiri Raska
Czechosłowacja
877.0
-37.6
7
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
872.0
-42.6
 
Hans Georg Aschenbach
NRD
872.0
-42.6
9
Garij Napalkov
ZSRR
869.8
-44.8
10
Bjoern Wirkola
Norwegia
869.3
-45.3
11
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
863.1
-51.5
12
Anatoli Sheglanov
ZSRR
862.8
-51.8
13
Reinhold Bachler
Austria
861.8
-52.8
14
Esko Rautionaho
Finlandia
860.9
-53.7
15
Fridtjof Prydz
Norwegia
859.1
-55.5
16
Rainer Schmidt
NRD
855.1
-59.5
17
Alexander Ivanikov
ZSRR
852.5
-62.1
18
Leos Skoda
Czechosłowacja
850.0
-64.6
19
Hans Schmid
Szwajcaria
844.9
-69.7
20
Karel Kodejska
Czechosłowacja
843.3
-71.3
21
Jo-Inge Bjoerneby
Norwegia
841.9
-72.7
22
Heinz Schmidt
NRD
839.7
-74.9
23
Wojciech Fortuna
Polska
836.8
-77.8
24
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
836.0
-78.6
25
Jaromir Lidak
Czechosłowacja
835.0
-79.6
26
Ernst Wursthorn
RFN
832.2
-82.4
27
Tadeusz Pawlusiak
Polska
830.6
-84.0
28
Walter Steiner
Szwajcaria
828.5
-86.1
29
Alfred Grosche
RFN
828.3
-86.3
30
Drago Pudgar
Jugosławia
826.1
-88.5
31
Kari Ylianttila
Finlandia
825.1
-89.5
32
Frantisek Rydval
Czechosłowacja
823.6
-91.0
33
Manfred Wolf
NRD
818.8
-95.8
34
Danilo Pudgar
Jugosławia
814.2
-100.4
35
Lars Grini
Norwegia
812.6
-102.0
36
Sepp Zehnder
Szwajcaria
808.7
-105.9
37
Ludvic Zajc
Jugosławia
801.7
-112.9
38
Bohumil Dolezal
Czechosłowacja
797.8
-116.8
39
Guenther Guellner
RFN
796.3
-118.3
40
Peter Stefancic
Jugosławia
793.2
-121.4
41
Serguej Janine
ZSRR
793.0
-121.6
 
Max Golser
Austria
793.0
-121.6
43
Ernst Kroell
Austria
792.6
-122.0
 
Ernst von Grueningen
Szwajcaria
792.6
-122.0
45
Alain Macle
Francja
791.1
-123.5
46
Adam Krzysztofiak
Polska
787.1
-127.5
47
Stanisław G±sienica-Daniel
Polska
782.3
-132.3
48
Marjan Mesec
Jugosławia
767.0
-147.6
49
Josef Matous
Czechosłowacja
764.5
-150.1
50
Anders Lundqvist
Szwecja
761.1
-153.5
51
Eric Aubert
Szwajcaria
758.3
-156.3
52
Gilbert Poirot
Francja
752.7
-161.9
53
Christian Kiehl
NRD
746.1
-168.5
54
Karl Schnabl
Austria
745.8
-168.8
55
Laszlo Geller
Węgry
743.9
-170.7
56
Yukio Kasaya
Japonia
736.0
-178.6
57
Bogdan Norcic
Jugosławia
734.8
-179.8
58
Marian Prelovsek
Jugosławia
734.6
-180.0
59
Franz Salhofer
Austria
734.2
-180.4
60
Rolf Nordgren
Szwecja
731.8
-182.8
61
Ryszard Witke
Polska
711.9
-202.7
62
Rudolf Wanner
Austria
710.4
-204.2
63
Eilert Maeler
Szwecja
709.4
-205.2
64
Tommy Eriksson
Szwecja
708.6
-206.0
65
Mihaly Geller
Węgry
708.4
-206.2
66
Mario Cecon
Włochy
702.8
-211.8
67
Jouko Toermaenen
Finlandia
692.0
-222.6
68
Walter Schwabl
Austria
686.3
-228.3
69
Peter Wilson
Kanada
683.9
-230.7
70
Ulf Kvendbo
Kanada
683.0
-231.6
71
Zdenek Mezl
Kanada
680.4
-234.2
72
Sławomir Kardas
Polska
675.5
-239.1
73
Albino Bazzana
Włochy
665.5
-249.1
74
Hiroshi Itagaki
Japonia
660.0
-254.6
75
Antal Zambo
Węgry
658.2
-256.4
76
Seiji Aochi
Japonia
657.6
-257.0
77
Takashi Fujisawa
Japonia
649.9
-264.7
78
Rick Gulyas
Kanada
645.6
-269.0
79
Josef Schwinghammer
RFN
632.3
-282.3
80
Bruno Patti
Włochy
626.6
-288.0
81
Akitsugu Konno
Japonia
617.9
-296.7
82
Vladimir Cherniaev
ZSRR
617.0
-297.6
83
Dietmar Aschenbach
NRD
616.8
-297.8
84
Petter Skarseth
Norwegia
614.7
-299.9
85
Ivan Sandov
Bułgaria
609.1
-305.5
86
Odd Hammernes
Norwegia
603.5
-311.1
87
Bent Tomtum
Norwegia
593.6
-321.0
88
Mineyuki Mashiko
Japonia
589.6
-325.0
89
Alfred Winkler
RFN
568.4
-346.2
90
Gelindo Fogliaresi
Włochy
551.9
-362.7
91
Ralph Phland
RFN
551.0
-363.6
92
Klaus Boll
RFN
522.7
-391.9
93
Franz Keller
RFN
506.3
-408.3
94
Jacques Gaillard
Francja
468.0
-446.6
95
Hisayothi Sawada
Japonia
415.8
-498.8
96
Yvan Richard
Francja
412.8
-501.8
97
Bernd Zapf
RFN
328.1
-586.5
98
Walter Lampe
RFN
175.2
-739.4
99
Hans Millonig
Austria
145.8
-768.8
100
Peter Dubb
RFN
145.6
-769.0


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich