Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Horst Queck
NRD
923.4
 
2
Bjoern Wirkola
Norwegia
920.6
-2.8
3
Garij Napalkov
ZSRR
901.5
-21.9
4
Jiri Raska
Czechosłowacja
895.2
-28.2
5
Rainer Schmidt
NRD
890.3
-33.1
6
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
869.8
-53.6
7
Anatoli Sheglanov
ZSRR
867.7
-55.7
8
Ingolf Mork
Norwegia
860.4
-63.0
9
Heinz Schmidt
NRD
860.0
-63.4
10
Yukio Kasaya
Japonia
853.2
-70.2
11
Hans Schmid
Szwajcaria
849.4
-74.0
12
Josef Matous
Czechosłowacja
849.3
-74.1
13
Christian Kiehl
NRD
847.6
-75.8
14
Takashi Fujisawa
Japonia
840.4
-83.0
15
Alexander Ivanikov
ZSRR
838.3
-85.1
16
Fridtjof Prydz
Norwegia
837.4
-86.0
17
Walter Clemens
NRD
835.2
-88.2
18
Masakatsu Asari
Japonia
834.1
-89.3
19
Alain Macle
Francja
832.6
-90.8
20
Reinhold Bachler
Austria
831.0
-92.4
21
Henrik Ohlmayr
RFN
820.1
-103.3
22
Frantisek Rydval
Czechosłowacja
819.2
-104.2
23
Sepp Zehnder
Szwajcaria
814.4
-109.0
24
Tadeusz Pawlusiak
Polska
808.0
-115.4
25
Vladimir Smirnov
ZSRR
804.2
-119.2
26
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
804.0
-119.4
27
Ludvic Zajc
Jugosławia
801.1
-122.3
28
Bent Tomtum
Norwegia
801.0
-122.4
29
Guenther Guellner
RFN
797.8
-125.6
30
Giacomo Aimoni
Włochy
796.4
-127.0
31
Rudolf Doubek
Czechosłowacja
793.6
-129.8
32
Max Golser
Austria
789.3
-134.1
33
Józef Przybyła
Polska
784.4
-139.0
 
Tauno Kaeyhko
Finlandia
784.4
-139.0
35
Bruce Jennings
USA
782.2
-141.2
36
Ernst Kroell
Austria
781.8
-141.6
37
Ryszard Witke
Polska
779.2
-144.2
38
Rauli Tupurainen
Finlandia
772.8
-150.6
39
Karel Kodejska
Czechosłowacja
764.4
-159.0
40
Josef Schwinghammer
RFN
763.3
-160.1
41
Stanisław G±sienica-Daniel
Polska
761.9
-161.5
42
Gregory Swor
USA
761.5
-161.9
43
Laszlo Geller
Węgry
758.6
-164.8
44
William Bakke
USA
750.9
-172.5
45
Juhanni Putkonen
Finlandia
749.4
-174.0
46
Marjan Mesec
Jugosławia
746.3
-177.1
47
Gilbert Poirot
Francja
746.1
-177.3
48
Vladimir Galkin
ZSRR
744.8
-178.6
49
Josef Lichtenegger
Austria
741.7
-181.7
50
Stanisław Kubica
Polska
741.4
-182.0
51
Richard Pfiffner
Szwajcaria
740.8
-182.6
52
Heini Ihle
RFN
738.5
-184.9
53
Peter Stefancic
Jugosławia
737.9
-185.5
54
Branko Dolhar
Jugosławia
728.4
-195.0
55
Nobukazu Saito
Japonia
725.6
-197.8
 
Lars Stroem
Szwecja
725.6
-197.8
57
Georg Krog
USA
725.3
-198.1
58
Karl-Erik Johansson
Szwecja
721.1
-202.3
59
Walter Steiner
Szwajcaria
718.2
-205.2
60
Walter Lampe
RFN
707.5
-215.9
61
Janez Jurman
Jugosławia
704.1
-219.3
62
Jerry Martin
USA
694.8
-228.6
63
Adrian Watt
USA
680.2
-243.2
64
Mihaly Geller
Węgry
671.5
-251.9
65
Andrzej Sztolf
Polska
668.9
-254.5
66
Erich Schwabl
Austria
665.9
-257.5
67
Eilert Maeler
Szwecja
664.8
-258.6
68
Friedlhelm Klapproth
RFN
664.7
-258.7
69
James Yerrly
Francja
655.4
-268.0
70
Ken Harkins
USA
649.7
-273.7
71
Lars Grini
Norwegia
648.0
-275.4
72
Pat Morris
Kanada
645.2
-278.2
73
Alfred Grosche
RFN
641.2
-282.2
74
Kinuo Watanabe
Japonia
636.9
-286.5
75
Gyula Molnar
Węgry
633.1
-290.3
76
Oswald Schinze
RFN
611.5
-311.9
77
Sigfried Scheutz
Austria
610.9
-312.5
78
Tim Denisson
USA
610.0
-313.4
79
Ulf Kvendbo
Kanada
595.6
-327.8
80
Juergen Dommerich
NRD
592.1
-331.3
81
Ernst Wimmer
Austria
592.0
-331.4
82
Helmut Diess
Austria
585.8
-337.6
83
Vladimir Belousov
ZSRR
573.8
-349.6
84
Albino Bazzana
Włochy
562.4
-361.0
85
Jan Bieniek
Polska
493.7
-429.7
86
Bruno Patti
Włochy
490.7
-432.7
87
John McInnes
Kanada
451.8
-471.6
88
Walter Habersatter jun.
Austria
416.5
-506.9
89
Claude Trahan
Kanada
401.3
-522.1
90
Zdenek Mezl
Kanada
400.5
-522.9
91
Franz Salhofer
Austria
392.6
-530.8
92
Mario Cecon
Włochy
368.3
-555.1
93
Willi Schuster
Austria
345.7
-577.7
94
Ernst Wursthorn
RFN
341.1
-582.3
95
Harald Winkler
Austria
331.2
-592.2
96
Willhelm Haydt
RFN
319.0
-604.4
97
Lothar Lottes
RFN
311.4
-612.0
98
Peter Dubb
RFN
293.9
-629.5
99
Ralph Phland
RFN
169.7
-753.7
100
Alfred Winkler
RFN
146.6
-776.8
101
Dave Norby
USA
137.0
-786.4


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 lipca 2018 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
17:30
LGP Wisła
kwalifikacje
21 lipca 2018 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs druż.
22 lipca 2018 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
27 lipca 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
14:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
16:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
18:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
28 lipca 2018 (sobota)
12:00
LGP Hinterzarten
seria próbna M
13:15
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich