Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Horst Queck
NRD
923.4
 
2
Bjoern Wirkola
Norwegia
920.6
-2.8
3
Garij Napalkov
ZSRR
901.5
-21.9
4
Jiri Raska
Czechosłowacja
895.2
-28.2
5
Rainer Schmidt
NRD
890.3
-33.1
6
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
869.8
-53.6
7
Anatoli Sheglanov
ZSRR
867.7
-55.7
8
Ingolf Mork
Norwegia
860.4
-63.0
9
Heinz Schmidt
NRD
860.0
-63.4
10
Yukio Kasaya
Japonia
853.2
-70.2
11
Hans Schmid
Szwajcaria
849.4
-74.0
12
Josef Matous
Czechosłowacja
849.3
-74.1
13
Christian Kiehl
NRD
847.6
-75.8
14
Takashi Fujisawa
Japonia
840.4
-83.0
15
Alexander Ivanikov
ZSRR
838.3
-85.1
16
Fridtjof Prydz
Norwegia
837.4
-86.0
17
Walter Clemens
NRD
835.2
-88.2
18
Masakatsu Asari
Japonia
834.1
-89.3
19
Alain Macle
Francja
832.6
-90.8
20
Reinhold Bachler
Austria
831.0
-92.4
21
Henrik Ohlmayr
RFN
820.1
-103.3
22
Frantisek Rydval
Czechosłowacja
819.2
-104.2
23
Sepp Zehnder
Szwajcaria
814.4
-109.0
24
Tadeusz Pawlusiak
Polska
808.0
-115.4
25
Vladimir Smirnov
ZSRR
804.2
-119.2
26
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
804.0
-119.4
27
Ludvic Zajc
Jugosławia
801.1
-122.3
28
Bent Tomtum
Norwegia
801.0
-122.4
29
Guenther Guellner
RFN
797.8
-125.6
30
Giacomo Aimoni
Włochy
796.4
-127.0
31
Rudolf Doubek
Czechosłowacja
793.6
-129.8
32
Max Golser
Austria
789.3
-134.1
33
Józef Przybyła
Polska
784.4
-139.0
 
Tauno Kaeyhko
Finlandia
784.4
-139.0
35
Bruce Jennings
USA
782.2
-141.2
36
Ernst Kroell
Austria
781.8
-141.6
37
Ryszard Witke
Polska
779.2
-144.2
38
Rauli Tupurainen
Finlandia
772.8
-150.6
39
Karel Kodejska
Czechosłowacja
764.4
-159.0
40
Josef Schwinghammer
RFN
763.3
-160.1
41
Stanisław G±sienica-Daniel
Polska
761.9
-161.5
42
Gregory Swor
USA
761.5
-161.9
43
Laszlo Geller
Węgry
758.6
-164.8
44
William Bakke
USA
750.9
-172.5
45
Juhanni Putkonen
Finlandia
749.4
-174.0
46
Marjan Mesec
Jugosławia
746.3
-177.1
47
Gilbert Poirot
Francja
746.1
-177.3
48
Vladimir Galkin
ZSRR
744.8
-178.6
49
Josef Lichtenegger
Austria
741.7
-181.7
50
Stanisław Kubica
Polska
741.4
-182.0
51
Richard Pfiffner
Szwajcaria
740.8
-182.6
52
Heini Ihle
RFN
738.5
-184.9
53
Peter Stefancic
Jugosławia
737.9
-185.5
54
Branko Dolhar
Jugosławia
728.4
-195.0
55
Nobukazu Saito
Japonia
725.6
-197.8
 
Lars Stroem
Szwecja
725.6
-197.8
57
Georg Krog
USA
725.3
-198.1
58
Karl-Erik Johansson
Szwecja
721.1
-202.3
59
Walter Steiner
Szwajcaria
718.2
-205.2
60
Walter Lampe
RFN
707.5
-215.9
61
Janez Jurman
Jugosławia
704.1
-219.3
62
Jerry Martin
USA
694.8
-228.6
63
Adrian Watt
USA
680.2
-243.2
64
Mihaly Geller
Węgry
671.5
-251.9
65
Andrzej Sztolf
Polska
668.9
-254.5
66
Erich Schwabl
Austria
665.9
-257.5
67
Eilert Maeler
Szwecja
664.8
-258.6
68
Friedlhelm Klapproth
RFN
664.7
-258.7
69
James Yerrly
Francja
655.4
-268.0
70
Ken Harkins
USA
649.7
-273.7
71
Lars Grini
Norwegia
648.0
-275.4
72
Pat Morris
Kanada
645.2
-278.2
73
Alfred Grosche
RFN
641.2
-282.2
74
Kinuo Watanabe
Japonia
636.9
-286.5
75
Gyula Molnar
Węgry
633.1
-290.3
76
Oswald Schinze
RFN
611.5
-311.9
77
Sigfried Scheutz
Austria
610.9
-312.5
78
Tim Denisson
USA
610.0
-313.4
79
Ulf Kvendbo
Kanada
595.6
-327.8
80
Juergen Dommerich
NRD
592.1
-331.3
81
Ernst Wimmer
Austria
592.0
-331.4
82
Helmut Diess
Austria
585.8
-337.6
83
Vladimir Belousov
ZSRR
573.8
-349.6
84
Albino Bazzana
Włochy
562.4
-361.0
85
Jan Bieniek
Polska
493.7
-429.7
86
Bruno Patti
Włochy
490.7
-432.7
87
John McInnes
Kanada
451.8
-471.6
88
Walter Habersatter jun.
Austria
416.5
-506.9
89
Claude Trahan
Kanada
401.3
-522.1
90
Zdenek Mezl
Kanada
400.5
-522.9
91
Franz Salhofer
Austria
392.6
-530.8
92
Mario Cecon
Włochy
368.3
-555.1
93
Willi Schuster
Austria
345.7
-577.7
94
Ernst Wursthorn
RFN
341.1
-582.3
95
Harald Winkler
Austria
331.2
-592.2
96
Willhelm Haydt
RFN
319.0
-604.4
97
Lothar Lottes
RFN
311.4
-612.0
98
Peter Dubb
RFN
293.9
-629.5
99
Ralph Phland
RFN
169.7
-753.7
100
Alfred Winkler
RFN
146.6
-776.8
101
Dave Norby
USA
137.0
-786.4


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich