Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Bjoern Wirkola
Norwegia
910.0
 
2
Josef Lichtenegger
Austria
847.6
-62.4
3
Dieter Neuendorf
NRD
846.5
-63.5
4
Veikko Kankkonen
Finlandia
834.8
-75.2
5
Peter Lesser
NRD
833.0
-77.0
6
Franz Keller
RFN
820.8
-89.2
7
Jiri Raska
Czechosłowacja
820.1
-89.9
8
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
812.6
-97.4
9
Józef Przybyła
Polska
811.9
-98.1
10
Mihail Veretnikov
ZSRR
810.2
-99.8
11
Ronald Jensen
Norwegia
806.4
-103.6
12
Wolfgang Stoehr
NRD
800.5
-109.5
13
Vale Emeljanov
ZSRR
798.1
-111.9
14
Manfred Queck
NRD
792.4
-117.6
15
Frantisek Rydval
Czechosłowacja
789.7
-120.3
16
Pjotr Kovalenko
ZSRR
782.1
-127.9
17
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
778.9
-131.1
18
Takashi Fujisawa
Japonia
776.1
-133.9
19
Christoffer Selbek
Norwegia
771.1
-138.9
20
Józef Kocyan
Polska
769.2
-140.8
21
Niilo Halonen
Finlandia
753.1
-156.9
22
Ludvic Zajc
Jugosławia
752.7
-157.3
23
Willi Schuster
Austria
750.6
-159.4
24
Ryszard Witke
Polska
749.4
-160.6
25
Baldur Preiml
Austria
746.3
-163.7
26
Max Golser
Austria
743.8
-166.2
27
Heinz Schmidt
NRD
738.6
-171.4
28
Giacomo Aimoni
Włochy
725.1
-184.9
29
Wolfgang Happle
RFN
723.2
-186.8
 
Richard Pfiffner
Szwajcaria
723.2
-186.8
31
Peter Erzen
Jugosławia
721.1
-188.9
32
Tommy Karlsson
Szwecja
718.9
-191.1
33
Gilbert Poirot
Francja
718.2
-191.8
34
Jay Martin
USA
716.4
-193.6
35
Heikki Visnen
Finlandia
715.7
-194.3
36
Veit Kuehrt
NRD
712.2
-197.8
37
Walter Schwabl
Austria
708.7
-201.3
38
Sepp Zehnder
Szwajcaria
708.6
-201.4
39
Heini Ihle
RFN
706.3
-203.7
40
Paavo Maunu
Finlandia
701.2
-208.8
41
Adrian Watt
USA
696.7
-213.3
42
Karl Heinz Munk
NRD
694.6
-215.4
43
Alain Macle
Francja
692.6
-217.4
44
Marian Pecar
Jugosławia
690.6
-219.4
45
Erkki Pukka
Finlandia
687.8
-222.2
46
Sławomir Kardas
Polska
684.4
-225.6
47
Henrik Ohlmayr
RFN
683.4
-226.6
48
Albert Heim
Austria
682.9
-227.1
49
Mario Cecon
Włochy
677.2
-232.8
50
Olli Korhonen
Finlandia
676.2
-233.8
51
Tord Karlsson
Szwecja
673.5
-236.5
52
Mats O. Oestman
Szwecja
665.5
-244.5
53
Kimio Saito
Japonia
660.1
-249.9
54
Guenther Guellner
RFN
659.9
-250.1
55
Piotr Wala
Polska
649.5
-260.5
56
Dave Lundmark
USA
647.2
-262.8
57
Ulf Kvendbo
Kanada
615.1
-294.9
58
Hans Schmid
Szwajcaria
609.1
-300.9
59
Jean-Marie Poirot
Francja
597.4
-312.6
60
Reinhold Bachler
Austria
581.2
-328.8
61
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
506.3
-403.7
62
Stanko Smolej
Jugosławia
483.4
-426.6
63
Maurice Arbez
Francja
471.4
-438.6
64
James Yerrly
Francja
417.2
-492.8
65
Max Walter
Szwajcaria
402.1
-507.9
66
Yoshihiko Ito
Japonia
363.8
-546.2
67
Herbert Schmid
Szwajcaria
354.2
-555.8
68
Enzio Damolin
Włochy
325.3
-584.7
69
Erich Schwabl
Austria
310.5
-599.5
70
Alfred Winkler
RFN
304.2
-605.8
71
Pat Morris
Kanada
230.5
-679.5
72
Ladislav Divila
Czechosłowacja
205.0
-705.0
73
Kakhaber Tsakadze
Gruzja
201.0
-709.0
74
Dalibor Motejlek
Czechosłowacja
200.9
-709.1
75
Josef Metelka
Czechosłowacja
182.2
-727.8
76
Fritz Gamweger
Austria
161.8
-748.2
77
Willi Egger
Austria
122.6
-787.4
78
Heinz Joelly
Austria
116.0
-794.0
79
Franz Kuchlbacher
Austria
110.4
-799.6
80
Oswald Schinze
RFN
95.7
-814.3
81
Janko Zwitter
Austria
83.6
-826.4
82
Heinz Themesl
Austria
78.0
-832.0


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich