Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Veikko Kankkonen
Finlandia
869.5
 
2
Dieter Neuendorf
NRD
866.5
-3.0
3
Bjoern Wirkola
Norwegia
843.0
-26.5
4
Paavo Lukkariniemi
Finlandia
828.7
-40.8
5
Henrik Ohlmayr
RFN
806.8
-62.7
6
Dalibor Motejlek
Czechosłowacja
795.6
-73.9
7
Hans Olav Soerensen
Norwegia
789.6
-79.9
8
Jiri Raska
Czechosłowacja
787.1
-82.4
9
Josef Matous
Czechosłowacja
786.4
-83.1
10
Piotr Wala
Polska
782.2
-87.3
11
Alexander Ivanikov
ZSRR
778.7
-90.8
12
Erling Stranden
Norwegia
777.9
-91.6
13
Mihail Veretnikov
ZSRR
775.7
-93.8
14
Guenther Guellner
RFN
773.6
-95.9
15
David Hicks
USA
772.1
-97.4
16
Seppo Hannula
Finlandia
770.9
-98.6
17
Topi Mattila
Finlandia
768.5
-101.0
18
Kurt S. Elimaee
Szwecja
768.1
-101.4
19
Kjell A. Sjoeberg
Szwecja
764.7
-104.8
20
Rudolf Höhnl
Czechosłowacja
758.7
-110.8
21
Peter Lesser
NRD
747.0
-122.5
22
Josef Lichtenegger
Austria
746.9
-122.6
23
Dieter Bockeloh
RFN
746.3
-123.2
24
Helmut Wegscheider
RFN
744.9
-124.6
25
Peter Erzen
Jugosławia
741.2
-128.3
26
Gilbert Poirot
Francja
733.6
-135.9
27
Alain Macle
Francja
725.4
-144.1
28
Giacomo Aimoni
Włochy
724.5
-145.0
29
John Balfanz
USA
721.3
-148.2
30
Harri Jussilainen
Finlandia
718.6
-150.9
31
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
718.5
-151.0
32
Ludvic Zajc
Jugosławia
718.4
-151.1
33
Dieter Mueller
RFN
715.0
-154.5
34
Józef Przybyła
Polska
711.2
-158.3
35
Max Golser
Austria
708.5
-161.0
36
Willi Schuster
Austria
707.3
-162.2
37
Józef Kocyan
Polska
707.0
-162.5
38
Peter Mueller
Austria
700.5
-169.0
39
Sepp Zehnder
Szwajcaria
697.7
-171.8
40
Sven Magnusson
Szwecja
694.4
-175.1
41
Laszlo Geller
Węgry
694.2
-175.3
42
Andrzej Sztolf
Polska
681.5
-188.0
43
Marian Pecar
Jugosławia
676.1
-193.4
44
Franz Keller
RFN
675.7
-193.8
45
Nilo Zandanell
Włochy
674.4
-195.1
46
Ulf N.J. Norberg
Szwecja
662.9
-206.6
47
Oswald Schinze
RFN
660.5
-209.0
48
Rolf Strandberg
Szwecja
658.8
-210.7
49
Karl Heinz Munk
NRD
658.6
-210.9
50
Richard Pfiffner
Szwajcaria
647.0
-222.5
51
Laszlo Csavas
Węgry
644.6
-224.9
52
Mats O. Oestman
Szwecja
632.5
-237.0
53
Horst Queck
NRD
631.8
-237.7
54
Antoni Łaciak
Polska
630.3
-239.2
55
Helmut Kurz
RFN
626.4
-243.1
56
Randy Garreton
USA
622.7
-246.8
57
Maurice Arbez
Francja
622.0
-247.5
58
Janez Jurman
Jugosławia
619.0
-250.5
59
Herbert Schmid
Szwajcaria
615.6
-253.9
60
Józef Kochel
Polska
604.3
-265.2
61
Jos Wirth
Szwajcaria
602.8
-266.7
62
Marian Koprivsek
Jugosławia
580.2
-289.3
63
Jurij Zubarev
ZSRR
568.6
-300.9
64
Bernd Karwofski
NRD
551.5
-318.0
65
Dave Norby
USA
544.4
-325.1
66
Georg Thoma
RFN
543.1
-326.4
67
Niilo Halonen
Finlandia
540.7
-328.8
68
Reinhold Bachler
Austria
524.8
-344.7
69
Jean-Marie Poirot
Francja
504.8
-364.7
70
Mihaly Geller
Węgry
500.0
-369.5
71
Lars Grini
Norwegia
468.2
-401.3
72
Heini Ihle
RFN
464.6
-404.9
73
Mario Cecon
Włochy
464.5
-405.0
74
Risto Taskkila
Finlandia
456.5
-413.0
75
Alois Kaelin
Szwajcaria
416.1
-453.4
76
Herbert Schiffner
Austria
345.3
-524.2
77
Fritz Gamweger
Austria
333.2
-536.3
78
Alfred Winkler
RFN
332.1
-537.4
79
Wolfgang Happle
RFN
330.6
-538.9
80
Hias Winkler
RFN
321.1
-548.4
81
Helmut Reicherts
RFN
317.7
-551.8
82
Johann Grander
Austria
313.0
-556.5
83
Wolfgang Schueller
RFN
302.9
-566.6
84
Waldemar Heigenhauser
Austria
300.5
-569.0
85
Udo Pfeffer
RFN
278.9
-590.6
86
Walter Bruendlinger
Austria
271.8
-597.7
87
Helmut Voggenberger
Austria
266.3
-603.2
88
Bruno de Zordo
Włochy
178.2
-691.3
89
Max Bolkart
RFN
166.9
-702.6
90
Werner Haim
Austria
158.8
-710.7
91
Willi Kstinger
Austria
158.4
-711.1
92
Willi Egger
Austria
154.1
-715.4
93
Urs Schni
Szwajcaria
152.8
-716.7
94
Baldur Preiml
Austria
143.8
-725.7
95
Otto Giacomelli
Jugosławia
132.3
-737.2
96
Miro Oman
Jugosławia
119.5
-750.0
97
Albert Heim
Austria
114.1
-755.4


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich