Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Eino Kirjonen
Finlandia
865.1
 
2
Willi Egger
Austria
853.4
-11.7
3
Hemmo Silvenoinen
Finlandia
843.2
-21.9
4
Nicolai Schamov
ZSRR
840.7
-24.4
5
Antoni Wieczorek
Polska
839.4
-25.7
6
Walter Habersatter jun.
Austria
833.4
-31.7
7
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
833.0
-32.1
8
Inger Lindquist
Szwecja
832.5
-32.6
9
Odvar Saga
Norwegia
830.4
-34.7
10
Max Bolkart
RFN
828.7
-36.4
11
Nikolai Kamenski
ZSRR
827.9
-37.2
12
Otto Leodolter
Austria
825.9
-39.2
13
Juri Samsonov
ZSRR
824.1
-41.0
14
Wolfgang Happle
RFN
818.5
-46.6
15
Antero Immonen
Finlandia
817.0
-48.1
16
Piotr Wala
Polska
800.9
-64.2
17
Holger Karlsson
Szwecja
798.6
-66.5
18
Harry Bergquist
Szwecja
798.4
-66.7
19
Ryszard Witke
Polska
797.7
-67.4
20
Gerhard Niederhammer
Austria
797.5
-67.6
21
Willi Koestinger
Austria
796.0
-69.1
22
Bruno de Zordo
Włochy
795.0
-70.1
23
Niilo Halonen
Finlandia
794.6
-70.5
24
Gustaw Bujok
Polska
792.2
-72.9
25
Guttorm Heldahl
Norwegia
792.1
-73.0
26
Władysław Tajner
Polska
789.6
-75.5
27
Antoni Łaciak
Polska
786.9
-78.2
28
Asbjoern Osnes
Norwegia
784.9
-80.2
29
Kjell A. Sjoeberg
Szwecja
780.8
-84.3
30
Bozo Jemc
Jugosławia
779.5
-85.6
31
Alois Haberstock
RFN
778.5
-86.6
32
Peter Mueller
Austria
777.6
-87.5
33
Ueli Scheidegger
Szwajcaria
777.0
-88.1
34
Bert Anderrson
Szwecja
774.9
-90.2
35
Veikko Kankkonen
Finlandia
774.5
-90.6
36
Vladimir Bykov
ZSRR
768.0
-97.1
37
Josef Lichtenegger
Austria
766.1
-99.0
38
Andrzej Kocyan
Polska
765.9
-99.2
39
Ludvic Zajc
Jugosławia
764.6
-100.5
40
Miro Oman
Jugosławia
763.2
-101.9
41
Helmut Kurz
RFN
759.2
-105.9
42
Horst Moser
Austria
749.4
-115.7
43
Heini Ihle
RFN
749.2
-115.9
44
Nilo Zandanell
Włochy
742.7
-122.4
45
Bengt Eriksson
Szwecja
728.3
-136.8
46
Helmut Wegscheider
RFN
724.8
-140.3
47
Dino de Zordo
Włochy
713.2
-151.9
48
Tamas Sudar
Węgry
701.5
-163.6
49
Endre Kiss
Węgry
695.0
-170.1
50
Toni Cecchinato
Szwajcaria
693.8
-171.3
51
Baldur Preiml
Austria
675.4
-189.7
52
Giacomo Aimoni
Włochy
674.6
-190.5
53
Francis Perret
Szwajcaria
645.6
-219.5
54
Georg Thoma
RFN
641.0
-224.1
55
Laszlo Geller
Węgry
607.9
-257.2
56
Stanisław Polok
Polska
583.9
-281.2
57
Joze Slibar
Jugosławia
558.4
-306.7
58
Marian Pecar
Jugosławia
555.5
-309.6
59
Walter Steinegger
Austria
544.3
-320.8
60
Edi Heilingbrunner
RFN
530.5
-334.6
61
Agostino de Zordo
Włochy
520.8
-344.3
62
Milan Rojina
Jugosławia
469.6
-395.5
63
Peter Erzen
Jugosławia
440.0
-425.1
64
Helmut Recknagel
NRD
429.9
-435.2
65
Janos Horvath
Węgry
410.7
-454.4
66
Dieter Bockeloh
RFN
404.8
-460.3
67
Kurt Schramm
NRD
398.6
-466.5
68
Willi Wirth
RFN
394.3
-470.8
69
Zbynek Hubac
Czechosłowacja
386.4
-478.7
70
Johannes Riedel
RFN
383.1
-482.0
71
Siegbert Muench
NRD
371.5
-493.6
 
Peter Lesser
NRD
371.5
-493.6
73
Drahomir Jebavy
Czechosłowacja
363.3
-501.8
74
Hias Winkler
RFN
359.9
-505.2
75
Jaromir Novlud
Czechosłowacja
351.9
-513.2
76
Wolfgang Schueller
RFN
345.1
-520.0
77
Lothar Heyer
RFN
340.0
-525.1
78
Hermann Anwander
RFN
195.5
-669.6
79
Sepp Schiffner
RFN
191.0
-674.1
80
Stanisław Bobak
Polska
187.9
-677.2
81
Claude Jean-Prost
Francja
184.5
-680.6
82
Axel Zerlaut
RFN
181.1
-684.0
83
Ferdl Wallner
Austria
164.9
-700.2
84
Guy Mollier
Francja
149.5
-715.6


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich