Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Helmut Recknagel
NRD
881.7
 
2
Otto Leodolter
Austria
874.0
-7.7
3
Kalevi Kaerkkinen
Finlandia
862.1
-19.6
4
Kakhaber Tsakadze
ZSRR
851.9
-29.8
5
Juhani Kaerkkinen
Finlandia
850.7
-31.0
6
Kjell A. Sjoeberg
Szwecja
848.2
-33.5
7
Nilo Zandanell
Włochy
839.6
-42.1
8
Olaf Solli
Norwegia
829.5
-52.2
9
Nicolai Schamov
ZSRR
827.4
-54.3
10
Wolfgang Happle
RFN
826.8
-54.9
11
Veikko Kankkonen
Finlandia
826.4
-55.3
12
Guenther Oettel
RFN
822.8
-58.9
13
Willi Wirth
RFN
818.3
-63.4
14
Kurt Schramm
NRD
814.7
-67.0
15
Dino de Zordo
Włochy
812.8
-68.9
16
Ole Tom Nord
Norwegia
809.4
-72.3
17
Veit Kuehrt
NRD
801.1
-80.6
18
Nikolai Kamenski
ZSRR
799.4
-82.3
19
Jurij Zubarev
ZSRR
795.1
-86.6
20
Albin Plank
Austria
793.7
-88.0
21
Gunnar Lie
Norwegia
791.0
-90.7
22
Hermann Anwander
RFN
787.2
-94.5
23
Werner Lesser
RFN
786.1
-95.6
24
Walter Steinegger
Austria
776.1
-105.6
25
Willi Egger
Austria
774.6
-107.1
26
Peter Mueller
Austria
774.3
-107.4
27
Drahomir Jebavy
Czechosłowacja
773.8
-107.9
28
Dalibor Motejlek
Czechosłowacja
771.7
-110.0
29
Peter Lesser
NRD
766.8
-114.9
30
Marian Pecar
Jugosławia
764.0
-117.7
31
Willi Koestinger
Austria
758.4
-123.3
32
Bruno de Zordo
Włochy
753.0
-128.7
33
Helmut Kurz
RFN
752.2
-129.5
34
Goesta Nordin
Szwecja
752.0
-129.7
35
Lothar Heyer
RFN
751.9
-129.8
36
Helmut Wegscheider
RFN
751.4
-130.3
37
Miro Oman
Jugosławia
748.3
-133.4
38
Ferdl Wallner
Austria
748.0
-133.7
39
Giacomo Aimoni
Włochy
745.9
-135.8
40
Gerhard Niederhammer
Austria
737.0
-144.7
41
Joze Slibar
Jugosławia
731.7
-150.0
42
Harry Bergquist
Szwecja
721.1
-160.6
43
Wolfgang Schueller
RFN
713.6
-168.1
44
Hias Winkler
RFN
700.7
-181.0
45
Heini Ihle
RFN
686.7
-195.0
46
Peter Erzen
Jugosławia
686.2
-195.5
47
Baldur Preiml
Austria
668.9
-212.8
48
Robert Rey
Francja
652.8
-228.9
49
Walter Habersatter jun.
Austria
604.0
-277.7
50
Watsesl. Ivanikov
ZSRR
568.6
-313.1
51
Otto Herz
RFN
558.1
-323.6
52
Jaromir Novlud
Czechosłowacja
557.8
-323.9
53
Rudi Duffke
RFN
550.6
-331.1
54
Alois Haberstock
RFN
539.4
-342.3
55
Ueli Scheidegger
Szwajcaria
507.3
-374.4
56
Toni Cecchinato
Szwajcaria
482.4
-399.3
57
Phil Devouassoux
Francja
451.9
-429.8
58
Max Bolkart
RFN
417.0
-464.7
59
Georg Thoma
RFN
405.0
-476.7
60
Peter Wenger
Szwajcaria
379.0
-502.7
61
Axel Zerlaut
RFN
376.0
-505.7
62
Guenther Pollmer
RFN
370.5
-511.2
63
Siegbert Muench
NRD
369.5
-512.2
64
Horst Moser
Austria
350.1
-531.6
65
Max Golser
Austria
342.0
-539.7
66
Alfred Brunner
Austria
324.6
-557.1
67
Ernst Kopp
Austria
320.8
-560.9
68
Georg Lackner
Austria
313.1
-568.6
69
Josef Lichtenegger
Austria
287.5
-594.2
70
Edi Lengg
RFN
180.5
-701.2
71
Josef Pichler
RFN
178.0
-703.7
72
Arthur Bodenmueller
RFN
177.0
-704.7
73
Hubert Witting
RFN
174.5
-707.2
74
Ernst Kroell
Austria
174.3
-707.4
75
Heinz Moser
Austria
148.0
-733.7


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich