Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Max Bolkart
RFN
878.0
 
2
Albin Plank
Austria
874.7
-3.3
3
Otto Leodolter
Austria
870.6
-7.4
4
Willi Egger
Austria
860.5
-17.5
5
Helmut Kurz
RFN
849.0
-29.0
6
Timo Kivela
Finlandia
845.3
-32.7
7
Georg Thoma
RFN
839.8
-38.2
8
Walter Steinegger
Austria
826.8
-51.2
9
Hermann Anwander
RFN
825.7
-52.3
10
Wolfgang Happle
RFN
808.7
-69.3
11
Folke Mikaelsson
Szwecja
808.6
-69.4
12
Holger Karlsson
Szwecja
807.3
-70.7
13
Markku Maatela
Finlandia
806.7
-71.3
14
Alois Haberstock
RFN
806.3
-71.7
15
Joze Slibar
Jugosławia
801.1
-76.9
16
Jacques Charland
Kanada
794.0
-84.0
17
Lars-A. Bergseije
Szwecja
788.8
-89.2
18
Rudolf Schweinberger
Austria
781.1
-96.9
19
Marian Pecar
Jugosławia
773.4
-104.6
20
Hubert Witting
RFN
773.1
-104.9
21
Ferdl Wallner
Austria
773.0
-105.0
22
Peter Mueller
Austria
770.7
-107.3
23
Heinrich Zapf
RFN
768.0
-110.0
24
Joze Langus
Jugosławia
767.9
-110.1
25
Baldur Preiml
Austria
760.8
-117.2
26
Helmut Wegscheider
RFN
758.4
-119.6
27
Miro Oman
Jugosławia
716.7
-161.3
28
Bozo Jemc
Jugosławia
625.7
-252.3
29
Gerry Gravelle
Kanada
623.6
-254.4
30
Inger Lindquist
Szwecja
614.1
-263.9
31
Rudi Duffke
RFN
606.7
-271.3
32
Claude Jean-Prost
Francja
587.6
-290.4
33
Robert Rey
Francja
562.0
-316.0
34
Peter Wenger
Szwajcaria
552.5
-325.5
35
Ueli Scheidegger
Szwajcaria
543.6
-334.4
36
Walter Habersatter jun.
Austria
417.7
-460.3
37
Andreas Daescher
Szwajcaria
414.5
-463.5
38
Lois Leodolter
Austria
403.5
-474.5
39
Axel Zerlaut
RFN
384.0
-494.0
40
Helmut Boeck
RFN
383.8
-494.2
41
Willi Koestinger
Austria
365.5
-512.5
42
Luis Moser
Kanada
181.0
-697.0
43
Klaus Fichtner
Austria
180.5
-697.5
44
Heini Ihle
RFN
174.0
-704.0
45
Ernst Kroell
Austria
173.0
-705.0
46
Waldemar Heigenhauser
Austria
168.3
-709.7


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich