Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
Period 3
18.11.2017
16:00
Wisła
Polska
HS-134
nocny, druż.
19.11.2017
15:00
Wisła
Polska
HS-134
nocny
25.11.2017
16:15
Ruka
Finlandia
HS-142
nocny, druż.
26.11.2017
15:00
Ruka
Finlandia
HS-142
nocny
02.12.2017
16:15
Niżny Tagił
Rosja
HS-134
nocny
03.12.2017
16:00
Niżny Tagił
Rosja
HS-134
nocny
09.12.2017
16:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
nocny, druż.
10.12.2017
15:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
nocny
16.12.2017
16:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
nocny
17.12.2017
14:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
Period 4
30.12.2017
16:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS, nocny
01.01.2018
14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
TCS
04.01.2018
14:00
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2018
17:00
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS, nocny
Period 5
13.01.2018
14:15
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-235
loty
14.01.2018
14:15
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-235
loty
27.01.2018
16:00
Zakopane
Polska
HS-140
nocny, druż.
28.01.2018
16:00
Zakopane
Polska
HS-140
nocny
Period 6
03.02.2018
16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny
04.02.2018
10:20
Willingen
Niemcy
HS-145
03.03.2018
16:30
Lahti
Finlandia
HS-130
nocny, druż.
04.03.2018
15:30
Lahti
Finlandia
HS-130
Period 7
10.03.2018
17:00
Oslo
Norwegia
HS-134
nocny, druż.
11.03.2018
14:20
Oslo
Norwegia
HS-134
13.03.2018
17:00
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
15.03.2018
17:00
Trondheim
Norwegia
HS-138
nocny
17.03.2018
16:15
Vikersund
Norwegia
HS-240
nocny, druż., loty
18.03.2018
16:30
Vikersund
Norwegia
HS-240
loty
23.03.2018
15:00
Planica
Słowenia
HS-240
loty
24.03.2018
10:00
Planica
Słowenia
HS-240
loty, druż.
25.03.2018
10:00
Planica
Słowenia
HS-240
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kamil Stoch
Polska
1443
 
2
Richard Freitag
Niemcy
1070
-373
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
985
-458
4
Stefan Kraft
Austria
881
-562
5
Robert Johansson
Norwegia
840
-603
6
Andreas Wellinger
Niemcy
828
-615
7
Johann Andre Forfang
Norwegia
821
-622
8
Andreas Stjernen
Norwegia
665
-778
9
Dawid Kubacki
Polska
633
-810
10
Markus Eisenbichler
Niemcy
597
-846
11
Junshiro Kobayashi
Japonia
568
-875
12
Anders Fannemel
Norwegia
500
-943
13
Stefan Hula
Polska
431
-1012
14
Karl Geiger
Niemcy
427
-1016
15
Peter Prevc
Słowenia
416
-1027
16
Piotr Żyła
Polska
403
-1040
17
Jernej Damjan
Słowenia
379
-1064
18
Stephan Leyhe
Niemcy
327
-1116
19
Simon Ammann
Szwajcaria
312
-1131
20
Halvor Egner Granerud
Norwegia
280
-1163
21
Maciej Kot
Polska
261
-1182
22
Anze Semenic
Słowenia
256
-1187
23
Michael Hayboeck
Austria
245
-1198
24
Ryoyu Kobayashi
Japonia
187
-1256
25
Tilen Bartol
Słowenia
185
-1258
26
Noriaki Kasai
Japonia
164
-1279
27
Manuel Fettner
Austria
137
-1306
28
Daniel Huber
Austria
117
-1326
29
Clemens Aigner
Austria
104
-1339
30
Pius Paschke
Niemcy
90
-1353
31
Taku Takeuchi
Japonia
89
-1354
32
Timi Zajc
Słowenia
88
-1355
33
Constantin Schmid
Niemcy
81
-1362
 
Domen Prevc
Słowenia
81
-1362
35
Gregor Schlierenzauer
Austria
77
-1366
36
Jakub Wolny
Polska
73
-1370
37
Manuel Poppinger
Austria
66
-1377
38
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
54
-1389
39
Kevin Bickner
USA
50
-1393
 
Nejc Dezman
Słowenia
50
-1393
41
Marius Lindvik
Norwegia
49
-1394
42
Denis Kornilov
Rosja
46
-1397
43
Andreas Wank
Niemcy
45
-1398
44
Ziga Jelar
Słowenia
43
-1400
45
Yukiya Sato
Japonia
41
-1402
46
Philipp Aschenwald
Austria
34
-1409
47
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
31
-1412
48
Cestmir Kozisek
Czechy
30
-1413
49
Robert Kranjec
Słowenia
26
-1417
50
Jurij Tepes
Słowenia
22
-1421
51
Florian Altenburger
Austria
20
-1423
52
Vladimir Zografski
Bułgaria
15
-1428
53
Tomaz Naglic
Słowenia
14
-1429
54
Killian Peier
Szwajcaria
13
-1430
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
13
-1430
 
Antti Aalto
Finlandia
13
-1430
57
Roman Koudelka
Czechy
12
-1431
 
William Rhoads
USA
12
-1431
59
David Siegel
Niemcy
11
-1432
 
Alex Insam
Włochy
11
-1432
61
Ulrich Wohlgenannt
Austria
9
-1434
 
Sondre Ringen
Norwegia
9
-1434
63
Daiki Ito
Japonia
8
-1435
 
Jonathan Learoyd
Francja
8
-1435
65
Evgeniy Klimov
Rosja
7
-1436
66
Eetu Nousiainen
Finlandia
6
-1437
67
Vincent Descombes Sevoie
Francja
4
-1439
68
Vojtech Stursa
Czechy
3
-1440
69
Clemens Leitner
Austria
2
-1441
 
Naoki Nakamura
Japonia
2
-1441
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
2
-1441
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
2
-1441
73
Sebastian Colloredo
Włochy
1
-1442
 
Tomasz Pilch
Polska
1
-1442

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
7149
 
2
Niemcy
Niemcy
5976
-1173
3
Polska
Polska
5795
-1354
4
Austria
Austria
3642
-3507
5
Słowenia
Słowenia
3223
-3926
6
Japonia
Japonia
2659
-4490
7
Szwajcaria
Szwajcaria
1031
-6118
8
Rosja
Rosja
455
-6694
9
Finlandia
Finlandia
119
-7030
10
Czechy
Czechy
95
-7054
11
USA
USA
62
-7087
12
Kanada
Kanada
31
-7118
13
Bułgaria
Bułgaria
15
-7134
14
Włochy
Włochy
12
-7137
 
Francja
Francja
12
-7137


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
Zwycięzcy: Polska
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich