Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
4
5
6
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
29
31
grudzień 2017
Najbliższe zawody
17.12.2017, godz. 09:00
Ruka HS-142
(CoC)
Kalendarz zawodów
Period 3
25.11.2016
Ruka
Finlandia
HS-142
nocny
26.11.2016
Ruka
Finlandia
HS-142
nocny
03.12.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
nocny, druż.
04.12.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
nocny
10.12.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
11.12.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
17.12.2016
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
nocny
18.12.2016
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
Period 4
30.12.2016
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS, nocny
01.01.2017
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
TCS
04.01.2017
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2017
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS, nocny
Period 5
14.01.2017
Wisła
Polska
HS-134
15.01.2017
Wisła
Polska
HS-134
21.01.2017
Zakopane
Polska
HS-134
nocny, druż.
22.01.2017
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
28.01.2017
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny, druż.
29.01.2017
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny
Period 6
04.02.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-225
nocny, loty
05.02.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-225
nocny, loty
11.02.2017
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
12.02.2017
Sapporo
Japonia
HS-134
15.02.2017
Pjongczang
Korea Pd.
HS-140
nocny
16.02.2017
Pjongczang
Korea Pd.
HS-140
nocny
Period 7
11.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
nocny, druż.
12.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
14.03.2017
Lillehammer
Norwegia
HS-138
odwołany
16.03.2017
Trondheim
Norwegia
HS-138
nocny
17.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
odwołany
18.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
nocny, loty, dr.
19.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
loty
24.03.2017
Planica
Słowenia
HS-225
loty
25.03.2017
Planica
Słowenia
HS-225
loty, druż.
26.03.2017
Planica
Słowenia
HS-225
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stefan Kraft
Austria
1665
 
2
Kamil Stoch
Polska
1524
-141
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
1201
-464
4
Andreas Wellinger
Niemcy
1161
-504
5
Maciej Kot
Polska
985
-680
6
Domen Prevc
Słowenia
963
-702
7
Michael Hayboeck
Austria
814
-851
8
Markus Eisenbichler
Niemcy
807
-858
9
Peter Prevc
Słowenia
716
-949
10
Manuel Fettner
Austria
703
-962
11
Piotr Żyła
Polska
634
-1031
12
Andreas Stjernen
Norwegia
591
-1074
13
Richard Freitag
Niemcy
507
-1158
14
Robert Johansson
Norwegia
424
-1241
15
Noriaki Kasai
Japonia
401
-1264
16
Vincent Descombes Sevoie
Francja
386
-1279
17
Evgeniy Klimov
Rosja
382
-1283
18
Karl Geiger
Niemcy
369
-1296
19
Dawid Kubacki
Polska
345
-1320
20
Jurij Tepes
Słowenia
326
-1339
21
Severin Freund
Niemcy
309
-1356
22
Stephan Leyhe
Niemcy
308
-1357
23
Andreas Kofler
Austria
307
-1358
24
Daiki Ito
Japonia
294
-1371
25
Roman Koudelka
Czechy
223
-1442
26
Anders Fannemel
Norwegia
213
-1452
27
Johann Andre Forfang
Norwegia
197
-1468
28
Jernej Damjan
Słowenia
149
-1516
29
Simon Ammann
Szwajcaria
147
-1518
30
Taku Takeuchi
Japonia
130
-1535
31
Jan Ziobro
Polska
122
-1543
32
Stefan Hula
Polska
110
-1555
33
Anze Lanisek
Słowenia
98
-1567
34
Gregor Schlierenzauer
Austria
94
-1571
35
Andreas Wank
Niemcy
90
-1575
36
Vojtech Stursa
Czechy
88
-1577
37
Markus Schiffner
Austria
81
-1584
38
Jakub Janda
Czechy
80
-1585
39
Denis Kornilov
Rosja
77
-1588
40
Cene Prevc
Słowenia
67
-1598
41
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
52
-1613
42
Halvor Egner Granerud
Norwegia
50
-1615
 
Clemens Aigner
Austria
50
-1615
 
Kevin Bickner
USA
50
-1615
45
Anze Semenic
Słowenia
41
-1624
46
Sebastian Colloredo
Włochy
33
-1632
47
Tomas Vancura
Czechy
31
-1634
 
Viktor Polasek
Czechy
31
-1634
49
Lukas Hlava
Czechy
26
-1639
50
Jarkko Määttä
Finlandia
24
-1641
 
Janne Ahonen
Finlandia
24
-1641
52
Joakim Aune
Norwegia
23
-1642
53
Alex Insam
Włochy
22
-1643
54
Junshiro Kobayashi
Japonia
20
-1645
55
Alexey Romashov
Rosja
17
-1648
56
Ville Larinto
Finlandia
16
-1649
 
Tom Hilde
Norwegia
16
-1649
58
Stefan Huber
Austria
15
-1650
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
15
-1650
60
Davide Bresadola
Włochy
14
-1651
61
David Siegel
Niemcy
12
-1653
62
Aleksander Zniszczoł
Polska
9
-1656
 
Kento Sakuyama
Japonia
9
-1656
64
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
8
-1657
65
Klemens Murańka
Polska
4
-1661
 
Florian Altenburger
Austria
4
-1661
67
Bor Pavlovcic
Słowenia
3
-1662
 
Michael Glasder
USA
3
-1662
69
Elias Tollinger
Austria
2
-1663
 
Kaarel Nurmsalu
Estonia
2
-1663
71
Yuken Iwasa
Japonia
1
-1664
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
1
-1664
 
Daniel Huber
Austria
1
-1664

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
5833
 
2
Austria
Austria
5586
-247
3
Niemcy
Niemcy
5513
-320
4
Norwegia
Norwegia
4415
-1418
5
Słowenia
Słowenia
3713
-2120
6
Japonia
Japonia
1555
-4278
7
Czechy
Czechy
1029
-4804
8
Rosja
Rosja
741
-5092
9
Francja
Francja
386
-5447
10
Szwajcaria
Szwajcaria
306
-5527
11
Finlandia
Finlandia
164
-5669
12
USA
USA
153
-5680
13
Włochy
Włochy
69
-5764
14
Kanada
Kanada
52
-5781
15
Estonia
Estonia
2
-5831


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzcy: Polska
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Polska
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzcy: Maciej Kot (Polska) / Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 grudnia 2017 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
12:30
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
14:30
P¦ kobiet Hinterzarten
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Hinterzarten
konkurs ind.
26 grudnia 2017 (wtorek)
09:30
MP Wisła
odprawa techniczna
10:30
MP Wisła
oficjalny trening
11:30
MP Wisła
kwalifikacje
12:45
MP Wisła
konkurs indywidualny
27 grudnia 2017 (¶roda)
10:30
CoC Engelberg
odprawa techniczna
14:30
CoC Engelberg
oficjalny trening
15:30
CoC Engelberg
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich