Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Kalendarz zawodów
Period 3
21.11.2015
Klingenthal
Niemcy
HS-140
nocny, druż.
22.11.2015
Klingenthal
Niemcy
HS-140
27.11.2015
Ruka/Kuusamo
Finlandia
HS-142
odwołany
28.11.2015
Ruka/Kuusamo
Finlandia
HS-142
odwołany
05.12.2015
Lillehammer
Norwegia
HS-100
nocny
06.12.2015
Lillehammer
Norwegia
HS-100
12.12.2015
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-134
nocny
13.12.2015
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-134
nocny
19.12.2015
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
20.12.2015
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 4
29.12.2015
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS, nocny
01.01.2016
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
TCS
03.01.2016
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2016
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS, nocny
09.01.2016
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny, druż.
10.01.2016
Willingen
Niemcy
HS-145
Period 5
23.01.2016
Zakopane
Polska
HS-134
nocny, druż.
24.01.2016
Zakopane
Polska
HS-134
30.01.2016
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
31.01.2016
Sapporo
Japonia
HS-134
Period 6
06.02.2016
Oslo
Norwegia
HS-134
nocny, druż.
07.02.2016
Oslo
Norwegia
HS-134
odwołane
10.02.2016
Trondheim
Norwegia
HS-138
nocny
12.02.2016
Vikersund
Norwegia
HS-225
nocny, loty
13.02.2016
Vikersund
Norwegia
HS-225
nocny, loty
14.02.2016
Vikersund
Norwegia
HS-225
loty
19.02.2016
Lahti
Finlandia
HS-130
nocny
20.02.2016
Lahti
Finlandia
HS-130
odwołany
21.02.2016
Lahti
Finlandia
HS-100
22.02.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
druż.
23.02.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
nocny
27.02.2016
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
nocny
28.02.2016
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
nocny
Period 7
04.03.2016
Wisła
Polska
HS-134
nocny
05.03.2016
Wisła
Polska
HS-134
nocny
12.03.2016
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
13.03.2016
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
odwołany
17.03.2016
Planica
Słowenia
HS-225
dodatkowy
18.03.2016
Planica
Słowenia
HS-225
loty
19.03.2016
Planica
Słowenia
HS-225
loty, druż.
20.03.2016
Planica
Słowenia
HS-225
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Peter Prevc
Słowenia
2303
 
2
Severin Freund
Niemcy
1490
-813
3
Kenneth Gangnes
Norwegia
1348
-955
4
Michael Hayboeck
Austria
1301
-1002
5
Johann Andre Forfang
Norwegia
1240
-1063
6
Stefan Kraft
Austria
1006
-1297
7
Daniel Andre Tande
Norwegia
985
-1318
8
Noriaki Kasai
Japonia
909
-1394
9
Richard Freitag
Niemcy
680
-1623
10
Anders Fannemel
Norwegia
670
-1633
11
Roman Koudelka
Czechy
650
-1653
12
Andreas Stjernen
Norwegia
607
-1696
13
Robert Kranjec
Słowenia
603
-1700
14
Domen Prevc
Słowenia
486
-1817
15
Simon Ammann
Szwajcaria
480
-1823
16
Daiki Ito
Japonia
476
-1827
17
Andreas Wellinger
Niemcy
408
-1895
18
Taku Takeuchi
Japonia
398
-1905
19
Andreas Wank
Niemcy
369
-1934
20
Joachim Hauer
Norwegia
356
-1947
21
Jurij Tepes
Słowenia
307
-1996
22
Kamil Stoch
Polska
295
-2008
23
Stephan Leyhe
Niemcy
257
-2046
24
Manuel Fettner
Austria
238
-2065
25
Anze Lanisek
Słowenia
232
-2071
26
Stefan Hula
Polska
227
-2076
27
Manuel Poppinger
Austria
208
-2095
28
Vincent Descombes Sevoie
Francja
204
-2099
29
Dawid Kubacki
Polska
182
-2121
30
Karl Geiger
Niemcy
174
-2129
31
Maciej Kot
Polska
165
-2138
32
Jakub Janda
Czechy
164
-2139
33
Jan Matura
Czechy
118
-2185
34
Andrzej Stękała
Polska
105
-2198
35
Piotr Żyła
Polska
89
-2214
 
Lukas Hlava
Czechy
89
-2214
37
Tom Hilde
Norwegia
74
-2229
38
Andreas Kofler
Austria
62
-2241
39
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
61
-2242
 
Markus Eisenbichler
Niemcy
61
-2242
41
Marinus Kraus
Niemcy
57
-2246
42
Ryoyu Kobayashi
Japonia
55
-2248
43
Gregor Schlierenzauer
Austria
53
-2250
44
Philipp Aschenwald
Austria
50
-2253
 
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
50
-2253
46
Jaka Hvala
Słowenia
46
-2257
47
Kento Sakuyama
Japonia
43
-2260
48
Lauri Asikainen
Finlandia
42
-2261
49
David Siegel
Niemcy
37
-2266
50
Klemens Murańka
Polska
36
-2267
51
Thomas Hofer
Austria
25
-2278
52
Ronan Lamy Chappuis
Francja
24
-2279
 
Michael Neumayer
Niemcy
24
-2279
54
Ilmir Hazetdinov
Rosja
23
-2280
55
Shohei Tochimoto
Japonia
22
-2281
56
Evgeniy Klimov
Rosja
21
-2282
57
Bor Pavlovcic
Słowenia
20
-2283
58
Robert Johansson
Norwegia
19
-2284
59
Kenshiro Ito
Japonia
16
-2287
60
Ville Larinto
Finlandia
14
-2289
61
Junshiro Kobayashi
Japonia
13
-2290
62
Denis Kornilov
Rosja
12
-2291
63
Sebastian Colloredo
Włochy
11
-2292
64
Anze Semenic
Słowenia
8
-2295
65
Cestmir Kozisek
Czechy
7
-2296
 
Markus Schiffner
Austria
7
-2296
67
Vladimir Zografski
Bułgaria
6
-2297
 
Naoki Nakamura
Japonia
6
-2297
69
Jakub Wolny
Polska
5
-2298
 
Andraz Pograjc
Słowenia
5
-2298
71
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
3
-2300
 
Tomas Vancura
Czechy
3
-2300
 
Anton Kalinitschenko
Rosja
3
-2300
74
Clemens Aigner
Austria
2
-2301
 
Pius Paschke
Niemcy
2
-2301
 
Killian Peier
Szwajcaria
2
-2301
77
Kevin Bickner
USA
1
-2302

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
7202
 
2
Słowenia
Słowenia
5760
-1442
3
Niemcy
Niemcy
5409
-1793
4
Austria
Austria
4652
-2550
5
Japonia
Japonia
3088
-4114
6
Polska
Polska
2154
-5048
7
Czechy
Czechy
1881
-5321
8
Szwajcaria
Szwajcaria
793
-6409
9
Finlandia
Finlandia
256
-6946
10
Francja
Francja
228
-6974
11
Rosja
Rosja
109
-7093
12
USA
USA
51
-7151
13
Kanada
Kanada
50
-7152
14
Włochy
Włochy
11
-7191
15
Bułgaria
Bułgaria
6
-7196


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich