Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
Period 3
22.11.2014
16:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
nocny, druż.
23.11.2014
11:30
Klingenthal
Niemcy
HS-140
28.11.2014
17:00
Kuusamo/Ruka
Finlandia
HS-142
nocny
29.11.2014
16:00
Kuusamo/Ruka
Finlandia
HS-142
nocny
06.12.2014
16:15
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
07.12.2014
14:15
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
13.12.2014
16:00
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-134
nocny
14.12.2014
14:30
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-134
nocny
20.12.2014
14:15
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
21.12.2014
14:15
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 4
29.12.2014
17:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS, nocny
01.01.2015
14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
TCS
04.01.2015
14:00
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2015
16:30
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS, nocny
Period 5
10.01.2015
14:15
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-225
loty
11.01.2015
14:15
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-225
loty
15.01.2015
17:30
Wisła
Polska
HS-134
nocny
17.01.2015
17:00
Zakopane
Polska
HS-134
nocny, druż.
18.01.2015
13:45
Zakopane
Polska
HS-134
24.01.2015
08:30
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
25.01.2015
02:00
Sapporo
Japonia
HS-134
Period 6
30.01.2015
18:00
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny
31.01.2015
16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny, druż.
01.02.2015
15:00
Willingen
Niemcy
HS-145
07.02.2015
16:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
za Liberec
08.02.2015
15:45
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
za Liberec
14.02.2015
16:00
Vikersund
Norwegia
HS-225
loty, nocny
15.02.2015
16:00
Vikersund
Norwegia
HS-225
loty
Period 7
07.03.2015
18:00
Lahti
Finlandia
HS-130
nocny, druż.
08.03.2015
14:00
Lahti
Finlandia
HS-130
10.03.2015
17:15
Kuopio
Finlandia
HS-100
nocny
12.03.2015
19:00
Trondheim
Norwegia
HS-138
nocny
14.03.2015
18:00
Oslo
Norwegia
HS-134
nocny
15.03.2015
14:15
Oslo
Norwegia
HS-134
20.03.2015
15:15
Planica
Słowenia
HS-225
loty
21.03.2015
10:00
Planica
Słowenia
HS-225
loty, druż.
22.03.2015
10:00
Planica
Słowenia
HS-225
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Severin Freund
Niemcy
1729
 
 
Peter Prevc
Słowenia
1729
 
3
Stefan Kraft
Austria
1578
-151
4
Anders Fannemel
Norwegia
1161
-568
5
Michael Hayboeck
Austria
1157
-572
6
Noriaki Kasai
Japonia
1137
-592
7
Roman Koudelka
Czechy
1113
-616
8
Rune Velta
Norwegia
848
-881
9
Kamil Stoch
Polska
820
-909
10
Gregor Schlierenzauer
Austria
739
-990
11
Simon Ammann
Szwajcaria
646
-1083
12
Richard Freitag
Niemcy
622
-1107
13
Jurij Tepes
Słowenia
554
-1175
14
Jernej Damjan
Słowenia
535
-1194
15
Markus Eisenbichler
Niemcy
529
-1200
16
Daiki Ito
Japonia
513
-1216
17
Anders Jacobsen
Norwegia
511
-1218
18
Anders Bardal
Norwegia
477
-1252
19
Piotr Żyła
Polska
474
-1255
20
Taku Takeuchi
Japonia
363
-1366
21
Michael Neumayer
Niemcy
347
-1382
22
Marinus Kraus
Niemcy
327
-1402
23
Johann Andre Forfang
Norwegia
325
-1404
24
Nejc Dezman
Słowenia
224
-1505
25
Matjaz Pungertar
Słowenia
205
-1524
26
Robert Kranjec
Słowenia
201
-1528
27
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
189
-1540
28
Vincent Descombes Sevoie
Francja
179
-1550
29
Andreas Kofler
Austria
173
-1556
30
Lauri Asikainen
Finlandia
157
-1572
31
Phillip Sjoeen
Norwegia
155
-1574
32
Jarkko Määttä
Finlandia
151
-1578
33
Manuel Fettner
Austria
146
-1583
34
Dimitry Vassiliev
Rosja
145
-1584
35
Andreas Wellinger
Niemcy
137
-1592
36
Andreas Stjernen
Norwegia
134
-1595
37
Manuel Poppinger
Austria
128
-1601
38
Stephan Leyhe
Niemcy
120
-1609
39
Tom Hilde
Norwegia
118
-1611
40
Jan Matura
Czechy
114
-1615
41
Kenneth Gangnes
Norwegia
113
-1616
42
Klemens Murańka
Polska
102
-1627
43
Thomas Diethart
Austria
99
-1630
44
Junshiro Kobayashi
Japonia
95
-1634
45
Daniel Andre Tande
Norwegia
81
-1648
46
Shohei Tochimoto
Japonia
79
-1650
47
Vladislav Boyarintsev
Rosja
77
-1652
48
Aleksander Zniszczoł
Polska
75
-1654
49
Kento Sakuyama
Japonia
62
-1667
50
Jan Ziobro
Polska
55
-1674
51
Andreas Wank
Niemcy
54
-1675
52
Davide Bresadola
Włochy
48
-1681
53
Dawid Kubacki
Polska
35
-1694
 
Anze Semenic
Słowenia
35
-1694
 
Ville Larinto
Finlandia
35
-1694
56
Jakub Janda
Czechy
34
-1695
57
Ilmir Hazetdinov
Rosja
32
-1697
58
Janne Ahonen
Finlandia
29
-1700
59
Cene Prevc
Słowenia
27
-1702
60
Mikhail Maksimochkin
Rosja
26
-1703
61
Antonin Hajek
Czechy
24
-1705
62
Anze Lanisek
Słowenia
23
-1706
63
Sami Niemi
Finlandia
19
-1710
64
Anssi Koivuranta
Finlandia
18
-1711
65
Maciej Kot
Polska
17
-1712
66
Killian Peier
Szwajcaria
15
-1714
67
Joachim Hauer
Norwegia
14
-1715
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
14
-1715
69
Ronan Lamy Chappuis
Francja
13
-1716
70
Vladimir Zografski
Bułgaria
11
-1718
 
Daniel Wenig
Niemcy
11
-1718
72
Wolfgang Loitzl
Austria
8
-1721
73
Tomaz Naglic
Słowenia
6
-1723
 
Denis Kornilov
Rosja
6
-1723
75
Rok Justin
Słowenia
5
-1724
 
Robert Johansson
Norwegia
5
-1724
 
Karl Geiger
Niemcy
5
-1724
78
Lukas Hlava
Czechy
4
-1725
 
Nicholas Alexander
USA
4
-1725
 
Stefan Hula
Polska
4
-1725
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
4
-1725
82
Kenshiro Ito
Japonia
2
-1727
 
Pius Paschke
Niemcy
2
-1727
 
Seou Choi
Korea Pd.
2
-1727
85
Simon Greiderer
Austria
1
-1728
 
Alexey Romashov
Rosja
1
-1728
 
Harri Olli
Finlandia
1
-1728

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
5533
 
2
Norwegia
Norwegia
5496
-37
3
Austria
Austria
5193
-340
4
Słowenia
Słowenia
4994
-539
5
Japonia
Japonia
3501
-2032
6
Polska
Polska
2282
-3251
7
Czechy
Czechy
1839
-3694
8
Szwajcaria
Szwajcaria
950
-4583
9
Finlandia
Finlandia
760
-4773
10
Rosja
Rosja
487
-5046
11
Francja
Francja
192
-5341
12
Włochy
Włochy
98
-5435
13
Bułgaria
Bułgaria
11
-5522
14
USA
USA
4
-5529
15
Korea Pd.
Korea Pd.
2
-5531


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzcy: Simon Ammann (Szwajcaria) / Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Roman Koudelka (Czechy)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ivan Karaulov
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich