Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2014
Najbliższe zawody
22.11.2014, godz.
(P¦ druż.)
Kalendarz zawodów
Period 3
23.11.2013
Klingenthal
Niemcy
HS-140
K-125
drużynowy
24.11.2013
Klingenthal
Niemcy
HS-140
K-125
29.11.2013
Kuusamo
Finlandia
HS-142
K-120
30.11.2013
Kuusamo
Finlandia
HS-142
K-120
odwołany
06.12.2013
Lillehammer
Norwegia
HS-100
K-90
druż. mix
07.12.2013
Lillehammer
Norwegia
HS-100
K-90
08.12.2013
Lillehammer
Norwegia
HS-138
K-123
14.12.2013
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
15.12.2013
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
21.12.2013
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
22.12.2013
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
Period 4
29.12.2013
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
TCS, nocny
01.01.2014
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
K-125
TCS
04.01.2014
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
TCS
06.01.2014
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
TCS, nocny
Period 5
11.01.2014
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
K-185
loty
12.01.2014
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
K-185
loty
16.01.2014
Wisła
Polska
HS-134
K-120
18.01.2014
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
druż., nocny
19.01.2014
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
nocny
Period 6
25.01.2014
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
nocny
26.01.2014
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
01.02.2014
Willingen
Niemcy
HS-145
K-130
nocny
02.02.2014
Willingen
Niemcy
HS-145
K-130
Period 7
26.02.2014
Falun
Szwecja
HS-134
K-120
28.02.2014
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
01.03.2014
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
druż., nocny
02.03.2014
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
04.03.2014
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
07.03.2014
Trondheim
Norwegia
HS-140
K-120
09.03.2014
Oslo
Norwegia
HS-134
K-120
21.03.2014
Planica
Słowenia
HS-139
K-125
22.03.2014
Planica
Słowenia
HS-139
K-125
drużynowy
23.03.2014
Planica
Słowenia
HS-139
K-125
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kamil Stoch
Polska
1420
 
2
Peter Prevc
Słowenia
1312
-108
3
Severin Freund
Niemcy
1303
-117
4
Anders Bardal
Norwegia
1071
-349
5
Noriaki Kasai
Japonia
1062
-358
6
Gregor Schlierenzauer
Austria
943
-477
7
Simon Ammann
Szwajcaria
733
-687
8
Thomas Diethart
Austria
666
-754
9
Andreas Wellinger
Niemcy
601
-819
10
Stefan Kraft
Austria
539
-881
11
Robert Kranjec
Słowenia
493
-927
12
Andreas Kofler
Austria
468
-952
13
Jernej Damjan
Słowenia
457
-963
14
Michael Hayboeck
Austria
439
-981
15
Thomas Morgenstern
Austria
438
-982
16
Marinus Kraus
Niemcy
407
-1013
17
Maciej Kot
Polska
398
-1022
18
Jurij Tepes
Słowenia
360
-1060
19
Anssi Koivuranta
Finlandia
350
-1070
20
Piotr Żyła
Polska
343
-1077
21
Daiki Ito
Japonia
335
-1085
22
Taku Takeuchi
Japonia
333
-1087
23
Anders Fannemel
Norwegia
328
-1092
24
Richard Freitag
Niemcy
313
-1107
25
Jan Ziobro
Polska
312
-1108
26
Jan Matura
Czechy
311
-1109
27
Michael Neumayer
Niemcy
281
-1139
28
Jakub Janda
Czechy
242
-1178
29
Wolfgang Loitzl
Austria
226
-1194
30
Rune Velta
Norwegia
201
-1219
31
Janne Ahonen
Finlandia
176
-1244
32
Reruhi Shimizu
Japonia
173
-1247
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
173
-1247
34
Andreas Wank
Niemcy
171
-1249
35
Krzysztof Biegun
Polska
144
-1276
36
Tomaz Naglic
Słowenia
140
-1280
37
Nejc Dezman
Słowenia
137
-1283
38
Klemens Murańka
Polska
132
-1288
39
Roman Koudelka
Czechy
123
-1297
40
Dimitry Vassiliev
Rosja
115
-1305
41
Antonin Hajek
Czechy
108
-1312
42
Karl Geiger
Niemcy
106
-1314
43
Andreas Stjernen
Norwegia
103
-1317
44
Markus Eisenbichler
Niemcy
99
-1321
 
Manuel Poppinger
Austria
99
-1321
46
Manuel Fettner
Austria
98
-1322
47
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
96
-1324
48
Tom Hilde
Norwegia
92
-1328
49
Dawid Kubacki
Polska
87
-1333
50
Jaka Hvala
Słowenia
84
-1336
51
Anders Jacobsen
Norwegia
82
-1338
52
Yuta Watase
Japonia
78
-1342
53
Lauri Asikainen
Finlandia
77
-1343
54
Mikhail Maksimochkin
Rosja
65
-1355
55
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
62
-1358
56
Jarkko Määttä
Finlandia
61
-1359
57
Lukas Hlava
Czechy
53
-1367
 
Denis Kornilov
Rosja
53
-1367
59
Kaarel Nurmsalu
Estonia
52
-1368
60
Ronan Lamy Chappuis
Francja
44
-1376
61
Robert Johansson
Norwegia
43
-1377
62
Davide Bresadola
Włochy
36
-1384
63
Olli Muotka
Finlandia
31
-1389
64
Daniel-Andre Tande
Norwegia
30
-1390
65
Ville Larinto
Finlandia
27
-1393
66
Danny Queck
Niemcy
25
-1395
67
Roberto Dellasega
Włochy
24
-1396
68
Alexey Romashov
Rosja
21
-1399
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
21
-1399
70
Robert Hrgota
Słowenia
19
-1401
 
Cene Prevc
Słowenia
19
-1401
72
Martin Koch
Austria
16
-1404
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
16
-1404
74
Rok Justin
Słowenia
15
-1405
 
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
15
-1405
76
Janne Happonen
Finlandia
11
-1409
77
Sami Heiskanen
Finlandia
7
-1413
78
Martin Schmitt
Niemcy
4
-1416
79
Stefan Hula
Polska
3
-1417
 
Nicholas Fairall
USA
3
-1417
 
Shohei Tochimoto
Japonia
3
-1417
82
Krzysztof Miętus
Polska
1
-1419
 
Daito Takahashi
Japonia
1
-1419
 
Simen Key Grimsrud
Norwegia
1
-1419
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
1
-1419

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
5407
 
2
Niemcy
Niemcy
4735
-672
3
Słowenia
Słowenia
4402
-1005
4
Polska
Polska
3790
-1617
5
Norwegia
Norwegia
3162
-2245
6
Japonia
Japonia
2685
-2722
7
Czechy
Czechy
1337
-4070
8
Finlandia
Finlandia
1090
-4317
9
Szwajcaria
Szwajcaria
957
-4450
10
Rosja
Rosja
254
-5153
11
Włochy
Włochy
185
-5222
12
Francja
Francja
115
-5292
13
Kanada
Kanada
87
-5320
14
Estonia
Estonia
52
-5355
15
USA
USA
3
-5404


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
Olimpijska przygoda - Martyna Szydłowska bloguje z Soczikrzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Którzy polscy skoczkowie powinni startować w P¦ 2014/15? (wybierz 6)
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Piotr Żyła
Jan Ziobro
Krzysztof Biegun
Bartłomiej Kłusek
Jakub Wolny
Klemens Murańka
Aleksander Zniszczoł
Andrzej Zapotoczny
Andrzej Stękała
Stefan Hula
Krzysztof Leja
Krzysztof Miętus
Grzegorz Miętus
Przemysław Kantyka
Jakub Kot
Łukasz Podżorski
Adam Ruda
Łukasz Rutkowski
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich