Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Kalendarz zawodów
Period 3
23.11.2012
Lillehammer
Norwegia
HS-100
mieszany
24.11.2012
Lillehammer
Norwegia
HS-100
25.11.2012
Lillehammer
Norwegia
HS-138
30.11.2012
Kuusamo
Finlandia
HS-142
druż.
01.12.2012
Kuusamo
Finlandia
HS-142
08.12.2012
Soczi
Rosja
HS-105
09.12.2012
Soczi
Rosja
HS-105
15.12.2012
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
16.12.2012
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 4
30.12.2012
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS
01.01.2013
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
TCS
04.01.2013
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2013
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS
Period 5
09.01.2013
Wisła
Polska
HS-134
11.01.2013
Zakopane
Polska
HS-134
druż.
12.01.2013
Zakopane
Polska
HS-134
19.01.2013
Sapporo
Japonia
HS-134
20.01.2013
Sapporo
Japonia
HS-134
26.01.2013
Vikersund
Norwegia
HS-225
loty
27.01.2013
Vikersund
Norwegia
HS-225
loty
Period 6
03.02.2013
Harrachov
Czechy
HS-205
loty, za 2.02.2013
03.02.2013
Harrachov
Czechy
HS-205
loty
09.02.2013
Willingen
Niemcy
HS-145
druż.
10.02.2013
Willingen
Niemcy
HS-145
odwołany
13.02.2013
Klingenthal
Niemcy
HS-140
16.02.2013
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
loty
17.02.2013
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
druż., loty
Period 7
09.03.2013
Lahti
Finlandia
HS-130
druż.
10.03.2013
Lahti
Finlandia
HS-130
12.03.2013
Kuopio
Finlandia
HS-127
15.03.2013
Trondheim
Norwegia
HS-140
17.03.2013
Oslo
Norwegia
HS-134
22.03.2013
Planica
Słowenia
HS-215
loty
23.03.2013
Planica
Słowenia
HS-215
druż., loty
24.03.2013
Planica
Słowenia
HS-215
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
1620
 
2
Anders Bardal
Norwegia
999
-621
3
Kamil Stoch
Polska
953
-667
4
Severin Freund
Niemcy
923
-697
5
Anders Jacobsen
Norwegia
878
-742
6
Robert Kranjec
Słowenia
802
-818
7
Peter Prevc
Słowenia
744
-876
8
Richard Freitag
Niemcy
736
-884
9
Michael Neumayer
Niemcy
678
-942
10
Jan Matura
Czechy
631
-989
11
Tom Hilde
Norwegia
618
-1002
12
Wolfgang Loitzl
Austria
592
-1028
13
Jurij Tepes
Słowenia
571
-1049
14
Simon Ammann
Szwajcaria
553
-1067
15
Piotr Żyła
Polska
485
-1135
16
Jaka Hvala
Słowenia
480
-1140
17
Andreas Kofler
Austria
473
-1147
18
Maciej Kot
Polska
460
-1160
19
Andreas Stjernen
Norwegia
418
-1202
20
Andreas Wellinger
Niemcy
393
-1227
21
Taku Takeuchi
Japonia
381
-1239
22
Dimitry Vassiliev
Rosja
372
-1248
23
Rune Velta
Norwegia
337
-1283
24
Noriaki Kasai
Japonia
328
-1292
25
Thomas Morgenstern
Austria
312
-1308
26
Anders Fannemel
Norwegia
298
-1322
 
Daiki Ito
Japonia
298
-1322
28
Andreas Wank
Niemcy
287
-1333
29
Martin Koch
Austria
219
-1401
30
Manuel Fettner
Austria
211
-1409
31
Stefan Kraft
Austria
202
-1418
32
Denis Kornilov
Rosja
190
-1430
33
Vladimir Zografski
Bułgaria
183
-1437
34
Michael Hayboeck
Austria
163
-1457
35
Lukas Hlava
Czechy
159
-1461
36
Dawid Kubacki
Polska
142
-1478
37
Sebastian Colloredo
Włochy
111
-1509
38
Krzysztof Miętus
Polska
103
-1517
39
Martin Schmitt
Niemcy
98
-1522
40
Reruhi Shimizu
Japonia
94
-1526
41
Karl Geiger
Niemcy
86
-1534
42
Vincent Descombes Sevoie
Francja
85
-1535
43
Maximilian Mechler
Niemcy
66
-1554
44
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
58
-1562
45
Antonin Hajek
Czechy
56
-1564
46
Lauri Asikainen
Finlandia
50
-1570
47
Cestmir Kozisek
Czechy
46
-1574
48
Matjaz Pungertar
Słowenia
45
-1575
49
Roman Koudelka
Czechy
40
-1580
 
Kaarel Nurmsalu
Estonia
40
-1580
51
Danny Queck
Niemcy
37
-1583
52
Ilja Rosliakov
Rosja
31
-1589
53
Yuta Watase
Japonia
30
-1590
54
Stefan Hula
Polska
28
-1592
55
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
27
-1593
56
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
25
-1595
57
Andraz Pograjc
Słowenia
22
-1598
58
Olli Muotka
Finlandia
21
-1599
 
Peter Frenette
USA
21
-1599
60
Junshiro Kobayashi
Japonia
17
-1603
61
Alexey Romashov
Rosja
14
-1606
62
Jakub Janda
Czechy
13
-1607
63
Andrea Morassi
Włochy
12
-1608
 
Marinus Kraus
Niemcy
12
-1608
65
Jan Ziobro
Polska
11
-1609
66
Vegard Swensen
Norwegia
9
-1611
 
Janne Happonen
Finlandia
9
-1611
68
Aleksander Zniszczoł
Polska
8
-1612
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
8
-1612
 
Felix Schoft
Niemcy
8
-1612
 
Kento Sakuyama
Japonia
8
-1612
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
8
-1612
73
Lukas Mueller
Austria
7
-1613
 
Ville Larinto
Finlandia
7
-1613
75
Klemens Murańka
Polska
6
-1614
76
Davide Bresadola
Włochy
5
-1615
77
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
4
-1616
78
Simen Key Grimsrud
Norwegia
3
-1617
79
Anton Kalinitschenko
Rosja
2
-1618
 
Hiroaki Watanabe
Japonia
2
-1618
81
Krzysztof Biegun
Polska
1
-1619

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
5605
 
2
Austria
Austria
5599
-6
3
Niemcy
Niemcy
5199
-406
4
Słowenia
Słowenia
4664
-941
5
Polska
Polska
3447
-2158
6
Japonia
Japonia
2183
-3422
7
Czechy
Czechy
1770
-3835
8
Rosja
Rosja
959
-4646
9
Szwajcaria
Szwajcaria
636
-4969
10
Włochy
Włochy
378
-5227
11
Finlandia
Finlandia
287
-5318
12
Bułgaria
Bułgaria
183
-5422
13
USA
USA
121
-5484
14
Francja
Francja
85
-5520
15
Estonia
Estonia
40
-5565
16
Kanada
Kanada
27
-5578


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Piotr Żyła (Polska) / Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich