Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
Period 2
26.11.2011
 
Kuusamo
Finlandia
HS-142
drużynowy
27.11.2011
 
Kuusamo
Finlandia
HS-142
03.12.2011
 
Lillehammer
Norwegia
HS-100
04.12.2011
 
Lillehammer
Norwegia
HS-138
09.12.2011
 
Harrachov
Czechy
HS-142
10.12.2011
 
Harrachov
Czechy
HS-142
drużynowy
11.12.2011
 
Harrachov
Czechy
HS-142
17.12.2011
 
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
18.12.2011
 
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 3
30.12.2011
 
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
01.01.2012
 
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
04.01.2012
 
Innsbruck
Austria
HS-130
06.01.2012
 
Bischofshofen
Austria
HS-140
Period 4
15.01.2012
10:45
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
za 14.01
15.01.2012
14:00
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
20.01.2012
16:30
Zakopane
Polska
HS-134
21.01.2012
16:30
Zakopane
Polska
HS-134
28.01.2012
08:30
Sapporo
Japonia
HS-134
29.01.2012
02:00
Sapporo
Japonia
HS-134
Period 5
04.02.2012
16:00
Val di Fiemme
Włochy
HS-134
05.02.2012
16:00
Val di Fiemme
Włochy
HS-134
11.02.2012
16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
drużynowy
12.02.2012
14:45
Willingen
Niemcy
HS-145
16.02.2012
10:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
z 15.02 / odwołane
18.02.2012
16:00
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
19.02.2012
13:45
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
drużynowy
Period 6
03.03.2012
17:00
Lahti
Finlandia
HS-97
drużynowy
04.03.2012
11:00
Lahti
Finlandia
HS-97
08.03.2012
17:00
Trondheim
Norwegia
HS-140
11.03.2012
14:15
Oslo
Norwegia
HS-134
16.03.2012
15:15
Planica
Słowenia
HS-215
17.03.2012
10:00
Planica
Słowenia
HS-215
drużynowy
18.03.2012
10:00
Planica
Słowenia
HS-215
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anders Bardal
Norwegia
1325
 
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
1267
-58
3
Andreas Kofler
Austria
1203
-122
4
Daiki Ito
Japonia
1131
-194
5
Kamil Stoch
Polska
1078
-247
6
Richard Freitag
Niemcy
1031
-294
7
Thomas Morgenstern
Austria
1014
-311
8
Severin Freund
Niemcy
857
-468
9
Robert Kranjec
Słowenia
829
-496
10
Roman Koudelka
Czechy
796
-529
11
Simon Ammann
Szwajcaria
731
-594
12
Martin Koch
Austria
690
-635
13
Taku Takeuchi
Japonia
429
-896
14
Lukas Hlava
Czechy
404
-921
15
Peter Prevc
Słowenia
400
-925
16
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
343
-982
17
Rune Velta
Norwegia
311
-1014
18
Anssi Koivuranta
Finlandia
283
-1042
19
Piotr Żyła
Polska
267
-1058
20
Denis Kornilov
Rosja
251
-1074
21
Michael Neumayer
Niemcy
236
-1089
22
Andreas Wank
Niemcy
227
-1098
23
David Zauner
Austria
216
-1109
24
Jurij Tepes
Słowenia
204
-1121
25
Anders Fannemel
Norwegia
185
-1140
 
Jakub Janda
Czechy
185
-1140
27
Maximilian Mechler
Niemcy
180
-1145
28
Jure Sinkovec
Słowenia
163
-1162
29
Tom Hilde
Norwegia
158
-1167
30
Wolfgang Loitzl
Austria
154
-1171
31
Janne Happonen
Finlandia
152
-1173
32
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
151
-1174
33
Jernej Damjan
Słowenia
149
-1176
34
Sebastian Colloredo
Włochy
141
-1184
35
Maciej Kot
Polska
108
-1217
36
Stephan Hocke
Niemcy
107
-1218
37
Andreas Stjernen
Norwegia
92
-1233
38
Andrea Morassi
Włochy
90
-1235
39
Dimitry Vassiliev
Rosja
84
-1241
40
Johan Remen Evensen
Norwegia
72
-1253
41
Manuel Fettner
Austria
71
-1254
42
Michael Hayboeck
Austria
70
-1255
43
Kenneth Gangnes
Norwegia
68
-1257
44
Jaka Hvala
Słowenia
66
-1259
45
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
61
-1264
 
Vladimir Zografski
Bułgaria
61
-1264
47
Aleksander Zniszczoł
Polska
60
-1265
48
Yuta Watase
Japonia
58
-1267
49
Matti Hautamäki
Finlandia
51
-1274
50
Krzysztof Miętus
Polska
49
-1276
51
Noriaki Kasai
Japonia
45
-1280
52
Junshiro Kobayashi
Japonia
40
-1285
 
Jan Matura
Czechy
40
-1285
54
Vincent Descombes Sevoie
Francja
39
-1286
55
Dejan Judez
Słowenia
34
-1291
56
Klemens Murańka
Polska
26
-1299
57
Shohei Tochimoto
Japonia
23
-1302
58
Marco Grigoli
Szwajcaria
22
-1303
59
Olli Muotka
Finlandia
21
-1304
60
Anton Kalinitschenko
Rosja
20
-1305
61
Nejc Dezman
Słowenia
17
-1308
62
Johan Martin Brandt
Norwegia
14
-1311
63
Dimitry Ipatov
Rosja
13
-1312
64
Nicolas Mayer
Francja
11
-1314
65
Martin Schmitt
Niemcy
8
-1317
66
Emmanuel Chedal
Francja
7
-1318
67
Felix Schoft
Niemcy
6
-1319
68
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
5
-1320
69
Sami Niemi
Finlandia
4
-1321
70
Martin Cikl
Czechy
3
-1322
71
Markus Eisenbichler
Niemcy
1
-1324
 
Fumihisa Yumoto
Japonia
1
-1324

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
6935
 
2
Norwegia
Norwegia
4530
-2405
3
Niemcy
Niemcy
4353
-2582
4
Słowenia
Słowenia
3412
-3523
5
Japonia
Japonia
2827
-4108
6
Polska
Polska
2638
-4297
7
Czechy
Czechy
2178
-4757
8
Rosja
Rosja
918
-6017
9
Szwajcaria
Szwajcaria
753
-6182
10
Finlandia
Finlandia
611
-6324
11
Włochy
Włochy
231
-6704
12
Bułgaria
Bułgaria
61
-6874
13
Francja
Francja
57
-6878
14
Kanada
Kanada
5
-6930


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
Zwycięzcy: Słowenia
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich