Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
wrzesień 2016
Najbliższe zawody
30.09.2016, godz. 16:30
Klingenthal HS-140
(Letni CoC)
Kalendarz zawodów
Period 2
27.11.2010
Kuusamo
Finlandia
HS-142
nocny, druż.
28.11.2010
Kuusamo
Finlandia
HS-142
01.12.2010
Kuopio
Finlandia
HS-127
nocny
04.12.2010
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
05.12.2010
Lillehammer
Norwegia
HS-138
11.12.2010
Harrachov
Czechy
HS-142
odwołany
12.12.2010
Harrachov
Czechy
HS-142
odwołany
17.12.2010
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
za Harrachov
18.12.2010
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
19.12.2010
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 3
29.12.2010
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
nocny, TCS
01.01.2011
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
TCS
03.01.2011
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2011
Bischofshofen
Austria
HS-140
nocny, TCS
Period 4
08.01.2011
Harrachov
Czechy
HS-205
nocny, loty
09.01.2011
Harrachov
Czechy
HS-205
loty
15.01.2011
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
16.01.2011
Sapporo
Japonia
HS-134
21.01.2011
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
22.01.2011
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
23.01.2011
Zakopane
Polska
HS-134
za Harrachov
Period 5
29.01.2011
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny, druż.
30.01.2011
Willingen
Niemcy
HS-145
02.02.2011
Klingenthal
Niemcy
HS-140
05.02.2011
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
loty
06.02.2011
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
nocny, loty, druż.
Period 6
12.02.2011
Vikersund
Norwegia
HS-225
nocny, loty
13.02.2011
Vikersund
Norwegia
HS-225
loty
12.03.2011
Lahti
Finlandia
HS-130
druż.
13.03.2011
Lahti
Finlandia
HS-130
18.03.2011
Planica
Słowenia
HS-215
loty
19.03.2011
Planica
Słowenia
HS-215
loty, druż.
20.03.2011
Planica
Słowenia
HS-215
loty
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Morgenstern
Austria
1757
 
2
Simon Ammann
Szwajcaria
1364
-393
3
Adam Małysz
Polska
1153
-604
4
Andreas Kofler
Austria
1128
-629
5
Tom Hilde
Norwegia
903
-854
6
Martin Koch
Austria
840
-917
7
Severin Freund
Niemcy
769
-988
8
Matti Hautamäki
Finlandia
764
-993
9
Gregor Schlierenzauer
Austria
761
-996
10
Kamil Stoch
Polska
739
-1018
11
Johan Remen Evensen
Norwegia
645
-1112
12
Manuel Fettner
Austria
460
-1297
13
Wolfgang Loitzl
Austria
442
-1315
14
Anders Bardal
Norwegia
419
-1338
15
Daiki Ito
Japonia
413
-1344
16
Roman Koudelka
Czechy
382
-1375
17
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
364
-1393
18
Robert Kranjec
Słowenia
355
-1402
19
Anders Jacobsen
Norwegia
344
-1413
20
Ville Larinto
Finlandia
342
-1415
21
Michael Uhrmann
Niemcy
314
-1443
22
Michael Neumayer
Niemcy
306
-1451
23
Pavel Karelin
Rosja
282
-1475
24
Peter Prevc
Słowenia
218
-1539
25
Noriaki Kasai
Japonia
197
-1560
26
Emmanuel Chedal
Francja
190
-1567
27
Jan Matura
Czechy
180
-1577
28
Shohei Tochimoto
Japonia
165
-1592
29
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
155
-1602
30
Martin Schmitt
Niemcy
137
-1620
31
Stephan Hocke
Niemcy
132
-1625
32
Janne Happonen
Finlandia
125
-1632
33
Pascal Bodmer
Niemcy
122
-1635
34
Jakub Janda
Czechy
119
-1638
 
Jurij Tepes
Słowenia
119
-1638
36
Denis Kornilov
Rosja
106
-1651
 
Rune Velta
Norwegia
106
-1651
38
Richard Freitag
Niemcy
105
-1652
39
Stefan Hula
Polska
95
-1662
40
Anssi Koivuranta
Finlandia
90
-1667
41
Jernej Damjan
Słowenia
84
-1673
42
Fumihisa Yumoto
Japonia
80
-1677
43
Olli Muotka
Finlandia
76
-1681
44
Stefan Thurnbichler
Austria
74
-1683
 
Janne Ahonen
Finlandia
74
-1683
46
Sebastian Colloredo
Włochy
69
-1688
47
Taku Takeuchi
Japonia
67
-1690
48
Borek Sedlak
Czechy
56
-1701
 
Andreas Stjernen
Norwegia
56
-1701
50
Lukas Hlava
Czechy
53
-1704
51
Felix Schoft
Niemcy
46
-1711
52
Andrea Morassi
Włochy
45
-1712
53
Vladimir Zografski
Bułgaria
38
-1719
54
Piotr Żyła
Polska
37
-1720
55
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
32
-1725
56
Michael Hayboeck
Austria
28
-1729
57
Mitja Meznar
Słowenia
21
-1736
58
Mario Innauer
Austria
15
-1742
 
Kazuyoshi Funaki
Japonia
15
-1742
 
Maximilian Mechler
Niemcy
15
-1742
61
Kalle Keituri
Finlandia
14
-1743
62
Peter Frenette
USA
13
-1744
 
Tomaz Naglic
Słowenia
13
-1744
64
Andreas Wank
Niemcy
9
-1748
65
Rafał ¦liż
Polska
7
-1750
 
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
7
-1750
67
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
6
-1751
 
Marcin Bachleda
Polska
6
-1751
 
Dejan Judez
Słowenia
6
-1751
 
Kazuya Yoshioka
Japonia
6
-1751
71
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
5
-1752
 
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
5
-1752
 
Davide Bresadola
Włochy
5
-1752
74
Kenshiro Ito
Japonia
4
-1753
75
Ilja Rosliakov
Rosja
3
-1754
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
3
-1754
 
Thomas Diethart
Austria
3
-1754
78
Kenneth Gangnes
Norwegia
2
-1755
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
2
-1755
 
Tomasz Byrt
Polska
2
-1755
 
Primoz Pikl
Słowenia
2
-1755
82
Ondrej Vaculik
Czechy
1
-1756
 
Jarkko Määttä
Finlandia
1
-1756
 
Harri Olli
Finlandia
1
-1756
 
Fredrik Balkasen
Szwecja
1
-1756

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
7508
 
2
Norwegia
Norwegia
4683
-2825
3
Polska
Polska
3239
-4269
4
Niemcy
Niemcy
3155
-4353
5
Finlandia
Finlandia
2443
-5065
6
Japonia
Japonia
1697
-5811
7
Słowenia
Słowenia
1668
-5840
8
Szwajcaria
Szwajcaria
1364
-6144
9
Czechy
Czechy
1091
-6417
10
Rosja
Rosja
446
-7062
11
Francja
Francja
240
-7268
12
Włochy
Włochy
119
-7389
13
Bułgaria
Bułgaria
38
-7470
14
USA
USA
13
-7495
15
Korea Pd.
Korea Pd.
5
-7503
 
Kanada
Kanada
5
-7503
17
Szwecja
Szwecja
1
-7507


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Ville Larinto (Finlandia)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzcy: Johan Remen Evensen (Norwegia) / Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2016 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
14:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
CoC Klingenthal
konkurs ind.
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2016 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z Polaków zasługuje na miano lidera po sezonie?
Kamil Stoch
Stefan Hula
Dawid Kubacki
Maciej Kot
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2016 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich